Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
583.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13.2 güncellemesi geldi ama inş iyidir
    6S Plus
    iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0667FD738 -- 28 Ekim 2019; 20:18:56 >
  • 13.2 için bende güncellenemedi hatası çıkıyor her seferinde bununla başka karşılaşan var mı?

itunes ile kontrol ettim 13.1.3 güncel sürüm yüklü diyor. İlginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 28 Ekim 2019; 20:56:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu iTunes'a bağladım, iTunes üzerinden güncelleme işlemini başlattım. Bakalım hangi sorunlar gitti, hangileri geldi. Güncelleme notlarında bahsedilen birçok özellik iPhone 11 ve üzeri modelleri kapsıyor. Biz 7 Plus'cılara ne düşüyor bu güncellemeden bakacağız.

Edit: Yüklendi. Telefon açılır açılmaz Siri karşılıyor sizi. Sirinin mesajlarınızı AirPods ile seslendirmesini sağlayan ayarları ve önergeleri ayarlıyorsunuz.

Önceki iOS sürümlerinde (11-12) dikkat etmemiştim ama bu iOS sürümünde denetim merkezi ilk açılışta milisaniyelik bir takılma ile açılıyor. Sonrasında akıcılıkta bir sıkıntı olmuyor.

Klavyede sürekli rahatsız eden Memoji saçmalığının önüne geçmişler ve artık emojileri açtığınızda sizi direk Memojiler karşılamıyor. Standart emojiler karşılıyor. Dilerseniz saat ikonuna tıklayarak memojileri görebiliyorsunuz.

3. parti uygulama ikonlarına dokunduğunuzda "Bu Uygulamayı Sil" seçeneği gelmiş. Önceki sürümde bu yoktu.

Müzik dinlerken sesi aç-kapa yaparken yanda beliren ayar sekmesinin ekranda kalma süresi kısalmış gibi geldi bana. Bir de siz gözlemleyin.

Uygulamalar arası geçiş yaparken gözle görülebilir derecede bir akıcılık söz konusu.

Şimdilik bunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 28 Ekim 2019; 23:21:3 >

• Kimler gömmeye başlayacak hep beraber izleyelim bakalım.
    "Pil su gibi akıyor" favorim :)
  • 8 plus olarak bişey farketmedim aynı bence

• 7 plus arayüz geçişinde ki takılmalar düzelmiş.

• Kimse bataryadan bi beklenti içerisinde olmasin:))

• Yeni gelen güncellemeyi yükledikten 10 dakika sonra “şarjım daha iyi gitmeye başladı” diyen arkadaşları göremedim???

Bir kaç gün test edip öyle yorum yapacağım bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Telefonu iTunes'a bağladım, iTunes üzerinden güncelleme işlemini başlattım. Bakalım hangi sorunlar gitti, hangileri geldi. Güncelleme notlarında bahsedilen birçok özellik iPhone 11 ve üzeri modelleri kapsıyor. Biz 7 Plus'cılara ne düşüyor bu güncellemeden bakacağız.

Edit: Yüklendi. Telefon açılır açılmaz Siri karşılıyor sizi. Sirinin mesajlarınızı AirPods ile seslendirmesini sağlayan ayarları ve önergeleri ayarlıyorsunuz.

Önceki iOS sürümlerinde (11-12) dikkat etmemiştim ama bu iOS sürümünde denetim merkezi ilk açılışta milisaniyelik bir takılma ile açılıyor. Sonrasında akıcılıkta bir sıkıntı olmuyor.

Klavyede sürekli rahatsız eden Memoji saçmalığının önüne geçmişler ve artık emojileri açtığınızda sizi direk Memojiler karşılamıyor. Standart emojiler karşılıyor. Dilerseniz saat ikonuna tıklayarak memojileri görebiliyorsunuz.

3. parti uygulama ikonlarına dokunduğunuzda "Bu Uygulamayı Sil" seçeneği gelmiş. Önceki sürümde bu yoktu.

Müzik dinlerken sesi aç-kapa yaparken yanda beliren ayar sekmesinin ekranda kalma süresi kısalmış gibi geldi bana. Bir de siz gözlemleyin.

Uygulamalar arası geçiş yaparken gözle görülebilir derecede bir akıcılık söz konusu.

Şimdilik bunlar...
    Teşekkürler.

7+'ım için ben de OTA olarak güncellemeye başladım.

Denetim merkezindeki o ilk açılışta takılıp, sonradan takılmama olayı maalesef ki iOS 13'ün başından beri mevcut. 13.2'de de giderilmemesi dediklerinize göre kötü olmuş. Ben de birazdan deneyimleyip, bu durum için yazıyor olacağım. Klavyedeki memoji saçmalığının önüne geçilmesine kesinlikle çok sevindim diyebilirim.

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Yorumunuzu bekliyorum.

Denetim merkezi problemi çok büyük bir problem değil ama bir problem olduğunu bilmek can sıkıyor. Swift klavye de henüz gelmedi iOS 13.3’e kaldı galiba...

• quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Rica ederim hocam. Yorumunuzu bekliyorum.

Denetim merkezi problemi çok büyük bir problem değil ama bir problem olduğunu bilmek can sıkıyor. Swift klavye de henüz gelmedi iOS 13.3’e kaldı galiba...
    Denetim merkezi sorunu ilk başta düzelmiş gibi göründü bana ama telefonu kapatıp açınca devam ettiğini gördüm.

Animasyonlar bi' tık hızlanmış. 3D Touch aktif olurken oluşan tık sesi daha toklaşmış ve 3D Touch biraz eski etkisini kazanmış. Notlar uygulaması başta olmak üzere birçok uygulamada en son kullanılan kısmın, uygulama kapatılıp açılınca karşımıza gelmesi saçmalığı tam gaz devam.

Fazla kurcalamadan, ilk etapta gördüklerim bu şekilde.
  • forever eagle kullanıcısına yanıt
    Eminim aynı paraya 5-6 sene rahat rahat telefon değiştirirsin. Kendinizi kandırmayın. iOS çamura da düşse yine iOS.

• Hocam, şu başlığı bi güncellesen artık ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 29 Ekim 2019; 0:26:31 >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    En son kullanılan uygulamanın aynı ekranla gelme sorunsalı Kişiler için de vardı. Onu düzeltmişler.

• İphone 7 kullanıyorum. iTunes ile güncellemeye çalıştım. Ama pc nin diski dolu olduğu için güncelleyemedi. Bende ipsw dosyasını indirip dfu modda kurdum. Veriler kaybolmadı. Şuan cihazın üstündeki hantallık gitmiş. Fişek gibi olmuş. Stabillik konusunda aşırı memnun olduğumu söyleyebilirim. Fakat zamanla yine hantallaşır mı bilemem. Eğer öyle bir şey olursa buraya yazarım. 13.1.3 ve altı sürümündeyseniz, rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FK5896 -- 29 Ekim 2019; 1:10:12 >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Hıkaye valla gül gibi kullandıgım telefonu her güncellemeyle berbat ediyorlar. Her güncelleme de ayrı ayrı sorunlar. Şu çıkan açığı iyi kullansalar da sürüm düşürebilsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

Yeni gelen güncellemeyi yükledikten 10 dakika sonra “şarjım daha iyi gitmeye başladı” diyen arkadaşları göremedim???

Bir kaç gün test edip öyle yorum yapacağım bakalım.
    Psikolojik mi Bilmiyorum Ama Benim iPadin Pili Daha İyi Gidiyor Gibi, 1-2 Güne Test Edip Onay Vericem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 29 Ekim 2019; 2:23:34 >
  • İos 13.2 geldi. Lakin derde deva hiçbişey yok

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.