Şimdi Ara

ios güncellemelerini kapatma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
10
Favori
52.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok sağolasın epeydir güncelleme yükleniyor ben siliyorum gına gelmişti..
  • olmuyor
  • iPhone 6S ios 9.3.5'de işe yaradi, iPhone 5 ios 9.1'de işe yaramıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Watchos beta profili kurduğum halde 10.1.1 güncellemesi gelmiş :(
    Daha önce güncellemeleri kontrol ettiğimde 9.3.5 sürümünüz güncel diyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captaingurkan

Bir bilgisayara itunes kurun , yeni güncellemeyi itunes ile bilgisayara indirin. Sonra telefonu bağlayın, güncellensin mi diye soracak. Hayır, bir daha anımsatmayı seçin. Bundan sonra telefonunuz heö sarjda hem de wifi ye bağlı iken telefonunuza güncelleme dosyası indirmeyecektir. Zaten bilgisayarımda var, güncellemek istersem oradan güncellerim mesajı veriyoruz, rahata eriyoruz...

Edit: @red devil007 , geçen yıl açtığınız konuda çözüm bulamamıştık. Böyle bir yöntem buldum kendimce, senin de işine yarar umarım.

Telefonu bilgisayara bağlamadan iTunes ile güncellemeyi nasıl indiriyoruz, yani hangi menüden bulamadım.
  • Millet güncellemeyi inderemiyorum dert yanar iphone kullanıcılarıda indiriyor diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cemented kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzu bağlayın laptopa, telefonunuz için yeni sürüm var diye uyaracak. Sadece indiri seçip indirin. İlk mesajımda cümle düşüklüğü yanlış anlaşılmaya neden olmuş. Ayrıca şimdi aklıma geldi; bilgisayardaki daha önce indirdiğimiz esli ios sürümünün ismini değiştirip son çıkan ios sürümünün ismini versek acaba işe yarar mı? Users-roamin- apple computer altındaki klasörlerden birinde(software updates olabilir) olan dosyanın ismini değiştirsek diyorum yeni ios sürümü inmiş gibi davranır mı acaba. Tr'ye döndüğümde deneyeceğim, siz denerseniz bir haber verin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: captaingurkan

Bir bilgisayara itunes kurun , yeni güncellemeyi itunes ile bilgisayara indirin. Sonra telefonu bağlayın, güncellensin mi diye soracak. Hayır, bir daha anımsatmayı seçin. Bundan sonra telefonunuz heö sarjda hem de wifi ye bağlı iken telefonunuza güncelleme dosyası indirmeyecektir. Zaten bilgisayarımda var, güncellemek istersem oradan güncellerim mesajı veriyoruz, rahata eriyoruz...

Edit: @red devil007 , geçen yıl açtığınız konuda çözüm bulamamıştık. Böyle bir yöntem buldum kendimce, senin de işine yarar umarım.

Hocam bu yaptığınızın aynısını yaptım. Hala indirmeye devam ediyor. Yanlış mı yaptım acaba diye 2. kez bi daha yaptım. Yine indiriyor. Kalıcı çözüm değil. Dahası çözüm değil. Başka yol var mı? :)

Sizde de indirdi mi?

• Güncellemeleri engellemenin tek yolu, telefonu şarj ederken wi-fi kapatıp telefonu düşük güç moduna almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Güncellemeleri engellemenin tek yolu, telefonu şarj ederken wi-fi kapatıp telefonu düşük güç moduna almak.

Hayır efendim, tvOS veya watchOS profiliyle daima engellenebiliyor. Şarjda wifi kapatıp düşük mod açıp zart zurt ile uğraşmaya gerek yok. Eylül ayından beri bu şekilde kafamız rahat kullanıyoruz etrafımdaki birçok kişiyle birlikte.

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Benim ve eşimin telefonunda indirmiyordu. Ama yeni ios sürümü çıkınca tekrardan laptopa yeni sürümü indirmek gerekiyordu. Bu da , gemideyken düşük hızlı bağlantıda sıkıntı yapıyordu. Şimdi, yukarıda bahsedilen watch profili kurdum, kesin çözüm. Paylaşana tekrardan teşekkür ederiz:)

• iPhone modellerinde otomatik günçelleşmeyi kapatabilmeniz için aşağıdaki adımları takip ediniz. İlk önce iPhone telefon modellerinden safari uygulamasını çalıştırınız. Açılan safari sayfasının adres çubuğuna hikay.github.io/app/NOOTA.mobileconfig kodunu yapıştırınız. Bu işlem sırasında karşınıza gelen ekranda sizlerden profil yapmanız istenecektir. Karşınıza gelen ekranları takip ederek profilinizi ulaştırınız. Profilinizi oluşturduktan sonra telefonunuzu yeniden başlatınız. Ayarlar - Genel - Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek güncellemeleri kontrol ediniz. Telefonunuz günceldir uyarısı alacaksınız.

+Alıntıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay2012

iPhone modellerinde otomatik günçelleşmeyi kapatabilmeniz için aşağıdaki adımları takip ediniz. İlk önce iPhone telefon modellerinden safari uygulamasını çalıştırınız. Açılan safari sayfasının adres çubuğuna hikay.github.io/app/NOOTA.mobileconfig kodunu yapıştırınız. Bu işlem sırasında karşınıza gelen ekranda sizlerden profil yapmanız istenecektir. Karşınıza gelen ekranları takip ederek profilinizi ulaştırınız. Profilinizi oluşturduktan sonra telefonunuzu yeniden başlatınız. Ayarlar - Genel - Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek güncellemeleri kontrol ediniz. Telefonunuz günceldir uyarısı alacaksınız.

+Alıntıdır

+1

watchOS profili kurarak güncellemeyi kapatabilirsiniz. Ben öyle yaptım.

• Bu güncellemeleri belirli bir ios uygulaması için iptal etmenin yolu var mı acaba? Yüklediğim bir uygulamanın güncellenmesini, güncelleme bildirimlerini almak istemiyorum.
  • canocan_07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

İphone 6 9.3.2 de çalıştı

• jailbreak i olan arkadaşlar

etc klasörüne filza/ifile ile girip ordaki hosts dosyasını text editor ile açarak içine

127.0.0.1 appldnld.apple.com
    127.0.0.1 mesu.apple.com

şu satırları eklesinler yeterli olacaktır.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Tvos profil yükledim 5s 9.2.1 güncel yazılım dedi. Şimdilik sıkıntı yok gibi bakalım teşekkür ederim.

• Yukarı

hikay.github.io/app/NOOTA.mobileconfig

Belki işine yarayan olur

• Verilen Profil Linki Çalışmıyor.

Buyrun Yeni Link: https://oldcat.me/web/NOOTA9.mobileconfig

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Albayrak -- 26 Haziran 2017; 0:51:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.