Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.666
Cevap
120
Favori
882.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadox

Iphone 6 9.3 public beta 1 yüklü. Şuan herşey 8.4.1 akıcılığında gidiyor. 2 gündür kullanıyorum,temiz kurulun yapmamama rağmen ne üst bar geç geliyor ne başkabişey. Bluetooth denemedim ama tek sıkıntı parmak izi okuturken 0.1 sn fln şifre ekranı gelip gidiyo

Hocam bende 9.3 beta 1.1 kullanıyorum, gerçektende neredeyse 8.4.1 seviyesinde diyebilirim, yani 9.3 final bomba gibi olucak gibi geliyor, bendeki tek küçük bug kamerayı açtığımda kamera saliselik bi yatay dikey olma sorunu var, asla kullanıma engel değil sadece saliselik bi görüntü, kimsede duymadım sizde var mı acep?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cordoncayo kullanıcısına yanıt
    Mutlaka bulurlar hocam emin konuşmak istemiyorum ama IPhone 4S 6.1.3 e düşürdüler yaptılar mutlaka bulacaklardır. Bu iş için sırf uğraşan bir grup olsa mutlaka yaparlar.
  • Önemli olan eski sürümlerin iyi olması değil bana göre. Son sürümün iyi mi kötü mü tartışılsa daha iyi olur aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 9.3 varya sarja hic iyi davranmiyo. Ulan bu nedir ya androide döndü telefon, 1 sürümle bu kadar fark olabilir mi yaa saka gibi. Hic beta kullanmasak beta bole demek ki diycez ama hic 9.2 de falan cekmedim ben bole bi sorun. Direk donucem 9.2 ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Önemli olan eski sürümlerin iyi olması değil bana göre. Son sürümün iyi mi kötü mü tartışılsa daha iyi olur aslında.

Burası yeni sürümün tartışıldığı konu değil eski sürümlerin yad edildiği bir konu "sanki"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 18 Ocak 2016; 7:48:53 >
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Yeni sürüm çıksa onuda değerlendircezde yeni sürüm yok 1 hafta oldu şarj kullanım süresini soralı biri yazdı sadece herkes yükleyip kayboluyor sonra sıkışınca soruyorlar biz insanlık için çalışıoz

• cordoncayo kullanıcısına yanıt
    İnsanlık için çalışan koca yürekli adam👏🏻👏🏻

• 5S kullanıyorum 9.3 yüklemiştim. Tuş kilidini acarken böyle saniyelik bi ışık geliyor renkli sonra ekran geliyor sizdede öyle mi ?

• arkadaşlar şu sürüm düşürme muhabbetine son versek? :) böyle birşey sadece ütopya..bugüne kadar olmadı bundan sonra da olmaz kanaatindeyim..kaldı ki bende olmaması taraftarıyım. iphone 6s e iOS 6 yüklediğini düşünsene..entegrasyon yok hiçbirşey yok, nuh'un gemisinden kalma sürüm. sapıtır cihaz, habire reset atar,programlar uyuşmaz,ekranda ikonlar canlı durmaz.

sürüm düşürme her zaman risklidir, stabilite yakalayacağım derken eldeki bulgurdan da olursun, o yüzden biz ileriyi düşünelim, iOS 9 da adam olmaya başladı..geçmiş geçmişte kaldı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.3 ile swiftkey e bir şans daha verdim 9.3 ile herşey gayet yeterli hızında. Hatta iOS 10.3 çıkmadan 10 geçmeme düşüncesindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Yeni sürüm çıksa onuda değerlendircezde yeni sürüm yok 1 hafta oldu şarj kullanım süresini soralı biri yazdı sadece herkes yükleyip kayboluyor sonra sıkışınca soruyorlar biz insanlık için çalışıoz

İphone 5 Batarya 1 aylık Deji Batarya İOS 9.3 Beta 1

Wifi Sürekli açık.
    Arka planda uygulama yenileme kapalı
    3g pasif 2g aktif
    Parlaklık otomatik (kısık kontrollü)
    Düşük pil modu %20 de devreye alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_ca -- 18 Ocak 2016; 11:33:48 >

• 9.3 beta 1'e geçerken 2,1 gb yer olmasına rağmen sürekli yetersiz alan hatası alıyorum. 1,3 gb haricinde yer mi istiyor bilen var mı?
  • 9.3 public beta 1 yükledim appstore girince atıyor. Ota ile yükledim sonra iTunes yardımıyla yükledim yine atıyor. Bilgisi olan var mı?

• murat_ca M kullanıcısına yanıt
    Valla müthiş batarya performansı iymiş tşkler kardeşim

• icloud yedek alabilen var mı? Ve sürüm numaranız lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

icloud yedek alabilen var mı? Ve sürüm numaranız lütfen

Az önce aldım iOS 9.2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

icloud yedek alabilen var mı? Ve sürüm numaranız lütfen

Az önce aldım iOS 9.2

Yedekleri sildim bir daha alamadım. Apple forumları yıkılıyor resmen, forum sitesini de bu gün bakıma almışlar. Biraz sonra bir güncelleme çıkmazsa 9.3'e geçip bir deneyeceğim.
    Sanırım 9.3 yükleyip 9.2.1'e veya 9.2'ye dönenler de bu sorun oluyor.
  • Merhaba arkadaşlar iPad Air 9.2 kullanıyorum beta.appledan kaydı tamamladım ancak Public beta 1 görünüyor. Yüklesem bir sorunla karşılaşır mıyım. Teşekkürler.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum ben yalnızca official sürümü kullanıyorum. Betalar ile uğraşıp sinirlerimi zıplatmak istemiyorum. WiFi ile deniyorsan farklı bir ağa bağlanarak yada DNS numaranı değiştirdikten sonra denemeni öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Bilemiyorum ben yalnızca official sürümü kullanıyorum. Betalar ile uğraşıp sinirlerimi zıplatmak istemiyorum. WiFi ile deniyorsan farklı bir ağa bağlanarak yada DNS numaranı değiştirdikten sonra denemeni öneririm.

Wifi ile deniyorum. Birde farklı bir DNS deneyeyim. Hep Google DNS ayarlıydı.
  • 
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.