Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
32.717
Cevap
133
Favori
847.297
Tıklama
Giriş
    899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

iOS 9.3 beta1.1
    13E5181f

Anladım hocam :):) aynı sürümdeyiz de ben de olmadı o sorum şimdilik iki gündür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Son 6-7 sürümdür ios 8'den beri bir sorun var kamerayı açıp video sekmesine geçtiğinizde iphonunuzun altındaki sağdaki hoparlörü kulağınıza dayayın hışırtı sesi geliyordu. Oyun açıncada geliyordu. Bu sorun halen devam ediyor mu ?
  • Yarbay
    2765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Arkadaşlar ben şimdi 9.2'ye geri döndümde bu 9.3 beta 1'de deneyeceğim bir şey vardı unuttum. Deneyebilirmisiniz size zahmet olmazsa buraya da yazarsanız şimdiden tşkler.

Son 6-7 sürümdür ios 8'den beri bir sorun var kamerayı açıp video sekmesine geçtiğinizde iphonunuzun altındaki sağdaki hoparlörü kulağınıza dayayın hışırtı sesi geliyordu. Oyun açıncada geliyordu. Bu sorun halen devam ediyor mu ?

Halen geliyorda rahatsız edecek birşey değil. Yani dezavantajı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Şarjı emen o ekstra tüketim sağlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    brkbrktgl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırdır hocam neden döndün 9.2'ye?
    |
    |
    cordoncayo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

Geçilmeye değecek kadar ilerleme yok. Isınma ve şarj problemi var. Hızlı safari, multitasking filan ama değmez diye düşünüyorum beta 3'te 4'te yeniden bir değerlendirme yapmak lazım

|
    |
    dagnomels kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bundan bir tek ben mi rahatsız oluyorum diyordum ama duygularıma tercüman olmuşsun moruk. Saçma sapan yerler görüyorum bende. Ptt'nin karşısındaki kırık bank.. Aman ne komik.. Bunu yazınca eline ne geçiyorsa.. Herkesin elinde akıllı telefon olursa sonuç kaçınılmaz olur..

|
    |
    [email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Bundan bir tek ben mi rahatsız oluyorum diyordum ama duygularıma tercüman olmuşsun moruk. Saçma sapan yerler görüyorum bende. Ptt'nin karşısındaki kırık bank.. Aman ne komik.. Bunu yazınca eline ne geçiyorsa.. Herkesin elinde akıllı telefon olursa sonuç kaçınılmaz olur..

Umarım tez zamanda foursquare özelliği kalkar. Steve Jobs bunları görse foursquare'ı satın alıp kapatırdı.
    Arkadaş bir Apple çalışanı şu haritalara bakmaz mı?
    20 yıl önce oturduğum mahalle ikiye bölündü, benim oturduğum sokak Atatürk Mahallesi oldu. Apple haritalarda hala eski adı gözüküyor.

Şimdi bilgisayarın başına geçtim Tomtom hesabı oluşturup hata bildirimi yapacağım. Apple'a belki 100 defa sorun bildirdim bi değişiklik yok.

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    Bunun da finali gelsin de bir bakalım, 8.4.1 son sürümüm olacakmış gibi geliyor, apple beni yanıltır umarım :)
    |
    |
    Ben bu 9.2'den şikayetçi olanları anlamıyorum, 9.1'de şarjım daha uzun gidiyor diyorlar benim 9.1'de şarjım 4 saat gidiyordu 9.2'de şarjım 8 saat gidiyor

|
    |

ne foursquare'i alıp kapaması..Jobs bunları görse ürünlerine +18 sınırı koyardı :)

ben defalarca yazdım ama yok, harita düzenleme işini ''sadece'' halita geliştiricilerine açmaları lazım,halka açık olmamalı
    |
    |
    [email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bir tekno haber sitesinde gördüm dün.ios 9xx un yavaslamasının sebepi 64bit ve metal api nin devreye girmesidir.bence ios 6 dan ios 7 ye geçişte pek degişiklik olmadı görsel haricinde.ama ios 8 ve ios 9 arasinda daglar kadar fark var,görsel degisiklikler olmasada. 5s ve üstü cihazlar cok iyi olacaktır,yine ios 10 sadece görselde degişiklik sürümü olacaktir,ios 10 da stabilite ios 9da oldugu gibi düşmeyecektir.mesela iphone larda ki S serisi gibi görünüm degil de donanımda degişiklik yapıldıgı gibi.sabir basarının anahtarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 17 Ocak 2016; 3:03:30 >
    |
    |
    5s'i 9.0.2 den geçirmeli miyim sizce? şarj süresi beni tatmin ediyor, bir günü rahatlıkla çıkarıyor yaklaşık 6-7 saatlik kullanımla. bir sıkıntı olur mu, bu sürede düşme veya herhangi başka bir şey?
  • Binbaşı
    1847 Mesaj

Yazılımı baştan kodladılar zaten o yüzden bu haldeyiz ya

|
    |
    Makale_Helvetia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Stabililikten memnunsan hızlı ise sıkıntı yok geç 9.2 gayet iyi zaten ios tarihinin en berbat sürümü ios 9.1 sadece kullanım süren düşer

|
    |
    Ogudeg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zedkid -- 17 Ocak 2016; 14:45:52 >
    |
    |

|
    |

|
    |
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.