Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (1141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bundan bir tek ben mi rahatsız oluyorum diyordum ama duygularıma tercüman olmuşsun moruk. Saçma sapan yerler görüyorum bende. Ptt'nin karşısındaki kırık bank.. Aman ne komik.. Bunu yazınca eline ne geçiyorsa.. Herkesin elinde akıllı telefon olursa sonuç kaçınılmaz olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Bundan bir tek ben mi rahatsız oluyorum diyordum ama duygularıma tercüman olmuşsun moruk. Saçma sapan yerler görüyorum bende. Ptt'nin karşısındaki kırık bank.. Aman ne komik.. Bunu yazınca eline ne geçiyorsa.. Herkesin elinde akıllı telefon olursa sonuç kaçınılmaz olur..

Umarım tez zamanda foursquare özelliği kalkar. Steve Jobs bunları görse foursquare'ı satın alıp kapatırdı.
    Arkadaş bir Apple çalışanı şu haritalara bakmaz mı?
    20 yıl önce oturduğum mahalle ikiye bölündü, benim oturduğum sokak Atatürk Mahallesi oldu. Apple haritalarda hala eski adı gözüküyor.

Şimdi bilgisayarın başına geçtim Tomtom hesabı oluşturup hata bildirimi yapacağım. Apple'a belki 100 defa sorun bildirdim bi değişiklik yok.
  • Bunun da finali gelsin de bir bakalım, 8.4.1 son sürümüm olacakmış gibi geliyor, apple beni yanıltır umarım :)
  • Ben bu 9.2'den şikayetçi olanları anlamıyorum, 9.1'de şarjım daha uzun gidiyor diyorlar benim 9.1'de şarjım 4 saat gidiyordu 9.2'de şarjım 8 saat gidiyor

• infom@n kullanıcısına yanıt
    ne foursquare'i alıp kapaması..Jobs bunları görse ürünlerine +18 sınırı koyardı :)

ben defalarca yazdım ama yok, harita düzenleme işini ''sadece'' halita geliştiricilerine açmaları lazım,halka açık olmamalı
  • bir tekno haber sitesinde gördüm dün.ios 9xx un yavaslamasının sebepi 64bit ve metal api nin devreye girmesidir.bence ios 6 dan ios 7 ye geçişte pek degişiklik olmadı görsel haricinde.ama ios 8 ve ios 9 arasinda daglar kadar fark var,görsel degisiklikler olmasada. 5s ve üstü cihazlar cok iyi olacaktır,yine ios 10 sadece görselde degişiklik sürümü olacaktir,ios 10 da stabilite ios 9da oldugu gibi düşmeyecektir.mesela iphone larda ki S serisi gibi görünüm degil de donanımda degişiklik yapıldıgı gibi.sabir basarının anahtarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 17 Ocak 2016; 3:03:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s'i 9.0.2 den geçirmeli miyim sizce? şarj süresi beni tatmin ediyor, bir günü rahatlıkla çıkarıyor yaklaşık 6-7 saatlik kullanımla. bir sıkıntı olur mu, bu sürede düşme veya herhangi başka bir şey?
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Yazılımı baştan kodladılar zaten o yüzden bu haldeyiz ya

• Ogudeg kullanıcısına yanıt
    Stabililikten memnunsan hızlı ise sıkıntı yok geç 9.2 gayet iyi zaten ios tarihinin en berbat sürümü ios 9.1 sadece kullanım süren düşer

• 9.3 beta 1.1 gayet güzel az kaldı ios 9 adam olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zedkid -- 17 Ocak 2016; 14:45:52 >
  • Ekrana klavye geldi, bi türlü kaldıramıyorum. Gelen aramalari cevaplayamiyorum. Bu nasil gidecek. Cihazi kapatip açtım kayboldu.

• Beyler nasıl yüklerim ota ile 9.3 beta 1.1'i, şu an 9.2 kullanıyorum..

• Public 9.3 beta 1 kullanıyorum,hızından memnunum ama şu kilit ekranı açarken üst barın geç ekrana gelmesini ve klavyede bazen 3D touch un çalışmaması gibi 4 aylık sorunlar hala sabit duruyor ya,pessss

• Public 9.3 beta 1 kullanıyorum,hızından memnunum ama şu kilit ekranı açarken üst barın geç ekrana gelmesini ve klavyede bazen 3D touch un çalışmaması gibi 4 aylık sorunlar hala sabit duruyor ya,pessss

• iphone 5s 2 yıl 2 aylık telefon.
    7.1.2 de 5 saat 40 dk gidiyor

9 a geçsem 6 saati bulur mu ypksa daha aşağı mı iner ekran kullanım süresi *
  • speedman kullanıcısına yanıt
    İos 8.3 de 7 saat görmüştüm. Fotoğrafı hala duruyor. Şarj süresi önemli birşey aslında. Ama ios 9 da şarj süresi artacağına eminim. İos 9 final sürümünü bekliyorum bende.

• speedman kullanıcısına yanıt
    Geçme kardeşim sen biraz daha kal geçmeye değer bir sürüm olsun o zaman değerlendiririz

Edit: keşke 8.3 güncelleseydinde o sürümde kalsaydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cordoncayo -- 17 Ocak 2016; 16:12:53 >
  • Arkadaşlar 9.2 den 9.1 e dönebilir miyim imzalar kapandı mı ?

• Akdenizz07 kullanıcısına yanıt
    Kapandı dönemezsin hem niye dönecen 9.2 9.1'i 10la çarpar 9.1 ios tarihinin en berbat sürümü unutmucam o 9.1'in çektirdiği eziyetleri

• blueDr B kullanıcısına yanıt
    Hocam 6s imde benimde üst bar sonradan geliyordu. (9.2) Ama 9.3 betadan sonra bazen aynı hatayı alıyordum. 5 s imde ise 9.3 beta yüklü ama sonradan gelme yok. İlginç..!
  • 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.