S

Yüzbaşı
04 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir kitap var ismini hatırlayamıyorum yardım edin delireceğim. Konusu adam birilerini sürekli dolandırıyor falan tam da hatırlayamıyorum. Kitabın ismini üç kağıtçı diye hatırlıyordum ama internette sadece orhan kemalin kitabı var ama kitap yabancı yazara ait lütfen okuyan varsa ismini yazabilir mi
Evet görelim bakalım
Yakın zaman içinde evlenenler var mı aramızda? Ne kadar masraf yaptınız kalem kalem yazabilen olursa diğer forumdaşlar için de aydınlatıcı olur. Teşekkürler.
Avm veya diğer yerlerdeki mağazalarda kıyafet deneme olayı geri geldi mi bilen var mı
Yahu ne çarşambası bu geceden itibaren 00.00 ila 23.59 saatleri arasında kesinlikle açıklanacak. Çarşamba yazıp durmayın. Gece açıklanacağını pek düşünmüyorum ama yarın gün içerisinde açıklanacak kesin olarak.
Sizce ne zaman açıklanacak?
Beyler en geç 28 ağustosta açıklanacak. Neden mi?
Online kayıtlar 29 Ağustos’ta başlayacak.
Tahminim salı günü açıklanacak
Nereye çıktı, kura ile mi çıktı yoksa %10 luk dilime girerek siz mi seçtiniz?
Yedek subay çıkma şansı var mıdır veya diğer celp dönemlerine göre şans az mıdır çok mudur?
Bonservis kısmına iş yeri hemşireliği sertifikasını ekleyen var mı aranızda? Lisans sağlık yönetimi mezunuyum hemşirelikle alakası yok ama liseden sağlık çıkışlıyım o yüzden bu belgeyi alabilidim sınıflandırma yapılırken sağlık sınıfında olma ihtimalim var mıdır?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 715
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.877 (Bu ay: 166)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 179 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.