S

Yüzbaşı
04 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ya şimdi ben bir plan yaptım.
2-3 günlüğüne kos adasına hem feribot hemde hostel rezervasyonu yapsam sonrasında multi çıksın diye ekim kasım ayına selanike gidiş-dönüş otobüs bileti alsam multi vize çıkma ihtimalim olur mu? Veya yunan vize verir mi 2-3 günlük tatil için ne kadar para göstermeliyim hesapta?
Arkadaşlar merhaba.

Ben ilk kez bu işlere girişeceğim o yüzden bir çok sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim

1) İtalyaya başvuru yapmak istiyorum. Bu aralar başvurularda sıkıntı yaşayan red alan çok var mı?

2) Planladığım rota napoli-roma-basel her bir şehirde 2 gece kalmayı planlıyorum. Ayrıca hesabımda hostel,uçak, sss gibi vize öncesi ücretler hariç 20k civarı bir para göstereceğim. Hem maaş hesabı hem birikim yaptığım 2.hesabım var. Ancak şuan 20 k civarında değilim. Vize başvuru öncesi parayı ne zaman hesaba koyayım da başvuruyu yapayım?

3) Seyahat amacı ve detaylı seyahat programını içeren dilekçe nasıl yazmalıyım?

4) idata firmasının schengen vizesi için gereken evrakların içinde schengen vize başvuru formu formu var ve ayrıca 37.maddesi ve son sayfadaki imza kutucuğu imzalı olmalı diyor. Formu indirip baktım en fazla 32 madde var. Ne yapmalıyım?
Temyiz başvurusu yapılmış dosyaya yerel mahkemede ne gibi işlemler yapılıyor?. Henüz yargıtay dosya numarası bile atamamış. Yargıtay dosya numarasını ne zaman atar? Teşekkürler
Temyiz edilen bir dosya yargıtayda ne zaman sonuçlanır? Teşekkürler
Haciz işlemi başlatıldıktan sonra, karşı taraf temyiz için tehiri icra başlatabilir mi?
Herkese iyi günler.
13.6.1 sürümüm. Bilgisayar üzerinden mail şifremi değiştirdikten sonra doğal olarak telefondan uyarı geldi hesap doğrulanamadı diye. Bende doğrulamak için parolalar ve hesaplar üzerinden outlook hesabına tıkladım ve parolayı girin’e tıkladım. Login.live com sayfası açılamadan kapandı defalarca tıkladım ama bir türlü açılmıyor ki şifremi girebileyim. Bir çözümü var mı yardımcı olabilir misiniz?
Bir kitap var ismini hatırlayamıyorum yardım edin delireceğim. Konusu adam birilerini sürekli dolandırıyor falan tam da hatırlayamıyorum. Kitabın ismini üç kağıtçı diye hatırlıyordum ama internette sadece orhan kemalin kitabı var ama kitap yabancı yazara ait lütfen okuyan varsa ismini yazabilir mi
Evet görelim bakalım
Yakın zaman içinde evlenenler var mı aramızda? Ne kadar masraf yaptınız kalem kalem yazabilen olursa diğer forumdaşlar için de aydınlatıcı olur. Teşekkürler.
Avm veya diğer yerlerdeki mağazalarda kıyafet deneme olayı geri geldi mi bilen var mı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 758
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.877 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 180 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.