Şimdi Ara

iOS 9 A5-A6 JailBreak Dertlileri !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
3
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Biliyoruzki Apple A5 işlemcili iPhone 4S , iPod Touch 5. Nesil , iPad 2 ve iPad 3 (A5X işlemcisine sahip) cihazlarımız için iOS 9.3.5 güncellemesi son güncelleme olup ve JailBreak olmaması sebebi ile iOS 9.3.5 sürümünde kısılıp kaldılar ama A6 işlemcili , iPhone 5 ve iPhone 5C daha şanslı sebebi ise iOS 10 Güncellemesini aldıkları için ileri zamanlarda iOS 10 için jailbreak çıkması durumunda jailbreak'ten faydalanabilirler veya iOS 9 'da olduğu gibi 32 bit bir cihaz olduğu gibi jailbreak almayabilir.

Fakat internette Trident adında bir yöntem var çalışıyor yazıyordu bir konuda ve sahiden bu yöntem ile openSSH gibi tweakları yükleyip iOS 9.3.5 ten iOS 6.1.3 e downgrade edenler var
    Buda DonanımHaber'den bir örnek
     iOS 9 A5-A6 JailBreak Dertlileri !

Ve bunlarda uyumlu cihazlar
    iPhone 4S (4,1) IOS 9.3.0 9.3.1 9.3.2 9.3.3 9.3.4
    iPhone 5 (5,2) IOS 9.2.1 9.3.2
    iPhone 5C (5,3) IOS 9.1 9.3.1 9.3.2 9.3.3

iPad 2 (2,1) IOS 9.3.2
    iPad 2 (2,2) IOS 9.3.2
    iPad 2 (2,3) IOS 9.3.2 9.3.3
    iPad 2 (2,4) IOS 9.3.2
    iPad 3 (3,1) IOS 9.3.4

ve buda videonun linki :https://www.youtube.com/watch?v=BbG741Bdgbc

İyi Şanslar Uyumlu Cihazı Olan Arkadaşlara İyi şanslar ! Umarım Cihazzlarınızı Jailbreak İle downgrade edebilirsiniz

Benim gibi uyumlu olmayanlarda burada dert yanalım artık ...
    iOS 9.3.5 e gelecekmiş yakında bilginize
    Ha bu arada JailBreak ile ilgili haber bulursanız buraya link atmayı unutmayın

Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkürler

• Yaralı olabilecek konu usta, bende 9.3.5 e bekliyorum. Umarım en kısa zamanda kavuşurum o eski hızlı iPhone 4S ime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anıl GARİP

Yaralı olabilecek konu usta, bende 9.3.5 e bekliyorum. Umarım en kısa zamanda kavuşurum o eski hızlı iPhone 4S ime

Abim 6 Plus cihazı garantideyken verdiğim 4S şansıma 9.3.2 çıktı ios 6 ya döndürebilirsem ne mutlu bana whatsapp olayınıda çözdüm sistem ayarları ile oynayarak ios 6 yerine 7 yazınca kabul ediyor :)
    istek gelirse onuda anlatacağım inşallah :D
  • İos 7 ve 8'e de geri dönülüyormu ?
  • 9.3.5 ve ipad mini desteği yok :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.3.5 li 4S le beklemedeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

İos 7 ve 8'e de geri dönülüyormu ?

dönülebilir fakat SHSH ksyıtlarınızın olması gerekli. şuanda SHSH kayıtları olmadan herhangi bir yöntem yok. iPhone 4 olsa internetten shsh kayıtlarını yükleyerek downgrade edebilirdik ama şuanda shsh kayıtları veya jailbreak olmadan yöntem yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: golgeee

9.3.5 ve ipad mini desteği yok :(

ios 9.3.5 desteği gelecekmiş ipad 2 cihazım için sabırsızlıkla bekliyorum bende
  • iPad 3 var, kuzen iOS 9.3.5 sürümüne güncelleme yapmış cihaz çok kötü durumda. Şimdi ben bu cihazı iOS 6.1.3 ile jailbreak'siz şekilde kullanabilir miyim? İllaki jailbreak olmak zorunda mı?

Teşekkürler.

EDIT: 9.3.5 için henüz yokmuş heyecandan okumadım konuyu. Aynı soru eğer bu yöntem 9.3.5 için olursa jailbreak'siz şekilde kullanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break. -- 23 Ocak 2017; 17:2:44 >
  • Bu yöntem jailbreak yöntemi zaten :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

iPad 3 var, kuzen iOS 9.3.5 sürümüne güncelleme yapmış cihaz çok kötü durumda. Şimdi ben bu cihazı iOS 6.1.3 ile jailbreak'siz şekilde kullanabilir miyim? İllaki jailbreak olmak zorunda mı?

Teşekkürler.

EDIT: 9.3.5 için henüz yokmuş heyecandan okumadım konuyu. Aynı soru eğer bu yöntem 9.3.5 için olursa jailbreak'siz şekilde kullanabilir miyim?

iOs 6 ya dönmeniz için iOS 9.3.5 yüklü iPadinizi (3,1 ise cihaz) jailbreak yapmanız gerekmekte.

iOS 6' ya döndükten sonra jailbreak siz kullanabilirsiniz isteğe göre.
  • Cemented kullanıcısına yanıt
    Hocam en son sürümlü 4s nasıl? Cidden merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anıl GARİP

quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

iPad 3 var, kuzen iOS 9.3.5 sürümüne güncelleme yapmış cihaz çok kötü durumda. Şimdi ben bu cihazı iOS 6.1.3 ile jailbreak'siz şekilde kullanabilir miyim? İllaki jailbreak olmak zorunda mı?

Teşekkürler.

iOs 6 ya dönmeniz için iOS 9.3.5 yüklü iPadinizi (3,1 ise cihaz) jailbreak yapmanız gerekmekte.

iOS 6' ya döndükten sonra jailbreak siz kullanabilirsiniz isteğe göre.

Teşekkür ederim hocam. Evde 1 adet iPad Mini 1 var onu unutmuştum zaten. Önce tozunu silip sonra şarj etmem gerekli. Sürümü iOS 9 ama tam olarak hatırlayamıyorum tam sürümünü. Jailbreak gelsin hem iPad 3 hem de iPad Mini 1 cihazlarını iOS 6 yapacağım. Mini iş tableti iPad 3 ise kişisel. Tatile çıkınca iPad 3 baya kullanışlı oluyor; Google Maps, oyun, kamera vs. Beklemedeyiz artık...

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Kasma, donma falan yok ama uygulamalar çok geç açılıyor.İnternet hızı yavaş.Bazı uygulamalar düzgün çalışmıyor, ana ekrana atıyor.(Candy Crush)
    ios6-7-8-9 hepsini kullandım. En hızlısı ios 6, ama en iyisi ios 7.
    İos 7'de arama geldiğinde arayanının resmi tam ekran çıkmıyordu, en kötü yanı buydu bence, sırf bu yüzden ios 8'e geçmiştim.
    En berbat sürüm bence ios 8'di, hele o aramayı cevapladıktan sonra zilin 1-2 sn daha çalmaya devam etmesine sinir olmuştum, o yüzdende ios 9'a geçmiştim.
  • artık iPad 2 yi şarja bile takmıyorum %10larda geziniyor 4S su gibi şaj içiyor ios 9 ile powerbanksız gezmek imkansız !
    ipod touck youtubeye ve google hizmetlerine bağlanamıyor
    eğer hepsi ios 6 ya düşerse eylem olacak

yakınzamanda iPhone SE (Stupid Edition ) a geçicem ama A5 e mahkumum hala :S

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.