Şimdi Ara

iOS 7 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
17
Favori
16.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

SwirlyMessage diye bir Tweak vardı ipad üzerinden sms ve mms göndermemizi sağlıyordu ama bakıyorum henüz ios 7 güncellemesi yok, bunun muadili varmıdır? Merak edenler için Sitesi.

iPade takılı sim kart şebekesi üzerinden mı yoksa Iphone ile bağlandıktan sonra mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UzakDoguMania U kullanıcısına yanıt
    Kaç kere yükledim çalıştıramadım nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

airdrop iphone 5 ve üzeri için geldi kısaca bt ile dosya paylaşımı yapmaya yarar ama jb ile airdrop iphone 4 içinde gelebilir.

Celeste veya airblue sharing in apple versiyonu mu?
  • Arkadaşlar ne ben zeppelin diye bir tweak kurdum ancak birtürlü logo değişmedi bu durumda ne yapmam lazım respring yaptım olmadı nasıl yapayımda zeppelin çalışsın ayarlarda gözüküyor aktif olduğu halde çalışmıyor sizlerden yardımlarınızı bekliyorum

• iPad Air 7.0.4 üzerinde jailbreak yaptım. iFile vs çalışmasına rağmen ios7 için yapılmış tweaklar çalışmıyor. Mesela kilit ekranındaki yazıyı değiştirme tweaki(yeni çıktı ios7 için) ayarlarda gözükür seçenekleri diyor ama ayarlarda hiçbirşey yok. Aynı şekilde hidden settings te control centerda gözükmüyor.
  • Ah bide ne işe yaradıkları olsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

İşlerim ve hastalığımdan dolayı 3 gündür pcye geçemiyorum doğru düzgün. Mobilden bakıyorum. Düzenlememi istediğiniz şeyler nedir ? Alıntı veya haberdar et yöntemi ile belirtebilirsiniz.

Ben maxcoder95 isimli kullanıcı için demiştim hocam. İlk mesajı düzenleyen o değil mi? Ayrıca geçmiş olsun.

• MusicBox üyelik istiyor çözümü nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

İşlerim ve hastalığımdan dolayı 3 gündür pcye geçemiyorum doğru düzgün. Mobilden bakıyorum. Düzenlememi istediğiniz şeyler nedir ? Alıntı veya haberdar et yöntemi ile belirtebilirsiniz.

Ben maxcoder95 isimli kullanıcı için demiştim hocam. İlk mesajı düzenleyen o değil mi? Ayrıca geçmiş olsun.

Sonradan farkettim dostum :) Diğer JB konusu benim de onda yazdınız sanmıştım karışıyor arada :) Teşekkür ederim
  • iceman05 kullanıcısına yanıt
    Aslında evet

• Amosis kullanıcısına yanıt
    İpad' e takılı sim kart üzerinden (iPhone bağımsız)

• Mobile Substrate ve substrate safe modu reinstall yapmama rağmen tweakler hala yarlar menüsünde görünmüyor. Başka biz çözüm yolu yok mu? iOs7 uyumlu tweakler bir tanesi Lock Screen Tool mesela.
  • arkadaslar iphone 5s ve ipad air de tweakler calismiyor cunku mobile substrate a7 islemci ve 64 bit desteklemiyor suan 1-2 haftaya cikar

• AirBlue iOS 7 uyumlu değil. Uyumlular arasına yazmışsınız, düzeltmelisiniz.
  • şuanda cydia ya güncelleme geldi cydia ve icon diyor
  • ne kadar da yabancıymışım İos'a

tweet, repo falan valla hiç anlamıyorum, .(
  • Arkadaşlar Accelerate hangi repodan indirebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

ne kadar da yabancıymışım İos'a

tweet, repo falan valla hiç anlamıyorum, .(

JB Ana Konusunda kısa açıklamalar mevcut hocam. Yazmıştım. Sıkça sorular Sorular kısmından sorularınıza yanıt da bulabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukgltkn

şuanda cydia ya güncelleme geldi cydia ve icon diyor

O güncelleme daha önce gelmiş olmasın ? Bende bir şey yok.
  • Accelerate yüklüyorum ama ayarlar menüsünde gözükmüyor sorun ne olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi This is it -- 27 Aralık 2013; 0:02:07 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.