Şimdi Ara

iOS 7 Uyumlu Tweakler [ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
17
Favori
16.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

ne kadar da yabancıymışım İos'a

tweet, repo falan valla hiç anlamıyorum, .(

JB Ana Konusunda kısa açıklamalar mevcut hocam. Yazmıştım. Sıkça sorular Sorular kısmından sorularınıza yanıt da bulabilirsiniz

teşekkür ederim, yükledim ama klasik elma da kaldı, şimdi sıfırdan ios7 kuruyorum
  • Ios 6 temasi hala kurulamiyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Activator ' a bir güncelleme gelmiş bana da . Tekrar bir kontrol edin isterseniz veya bize mi geç geldi acaba ?

An itibariyle mobilsubstrate i yeniden yüklememe rağmen tweakler çalışmamaya başladı . Herhalde bir düzeltme çalışması yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackosman -- 27 Aralık 2013; 2:42:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackosman

Activator ' a bir güncelleme gelmiş bana da . Tekrar bir kontrol edin isterseniz veya bize mi geç geldi acaba ?

An itibariyle mobilsubstrate i yeniden yüklememe rağmen tweakler çalışmamaya başladı . Herhalde bir düzeltme çalışması yapıyorlar.

Bende Activator yüklü değil ama herhangi bir güncelleme de yok ekstra dan.

Ayrıca Mobilsubstrate ve safe versiyonu olanını reinstal deyince tweakler geri geliyor bende.
  • Doğrudur , belki biz sonradan fark etmiş olabiliriz . Birkaç saat önce defalarca Mobilsubstrate i kaldırıp tekrar yüklediğim halde tweakler çalışmamıştı , şimdi tekrar denedim her şey normal gözüküyor . Daha tam stabil değil Cydia . Beklemedeyiz
  • arkadaşlar sizde de oldumu
    Winterboard uygulamasını yüklediğimde ve tema seçtiğimde ana ekranda aşağı indirdiğinizde çıkan klavyeye 2 harf yazdığımda cihaz reset atıyor ve tweaklar çalışmıyor. Cydia'dan mobile substrate tekrar yükle diyorum tweaklar geri geliyor. ama tekrar 2 harf yazınca arama ekranına reset atıyor.
    Dün 2 sefer restore yaptıktan sonra ilk olarak winterboardı yükledim aynı hata şuan sıkıntı yok ama ben tema yüklemek istiyorum nasıl olacak.
    Bu arada winterboard yükleyim aynı hatayı aldığımda winterboardı silmeme rağmen aynı hata alınıyor. Cydia ios 7 ye tam olarak uyumlu hale gelse artık
  • auafina47 kullanıcısına yanıt
    Tema yüklemeye biraz var , hocam . Daha safari'de zoom in / out yaparken hata alanlar mevcut . Zeppelin ' i kullanıyorum , Winterboard 'tan değiştiriyorum , Respring yapıyorum . Hiçbir şey değişmiyor . Biraz daha bekleyeceğiz adam akıllı otursun her şey yerine .
  • iOS 6 ikonları kullanılabiliyor tema değil sadece ikon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IAppfree iOS 7 çalışıyor. Subway Surfers oyununda denedim, katlettim oyunu, oynayasım kalmadı. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

IAppfree iOS 7 çalışıyor. Subway Surfers oyununda denedim, katlettim oyunu, oynayasım kalmadı. :D

cıhaz nedir? 5s için gecerli değil sanırım
  • quote:

IAppfree iOS 7 çalışıyor. Subway Surfers oyununda denedim, katlettim oyunu, oynayasım kalmadı. :D

O programın çalışma prensibi nedir tam olarak? Ben onu yükledim, ana ekrana uygulama simgesi geldi, ama tıkladığım zaman uygulamadan atıyor. Localappstore mantığıyla mı çalışıyor? uygulama girip satın al dedikten sonra vazgeçmi diyoruz ne yapıyoruz ?
  • Bu ios 6 icons for ios 7 bende calismadi nedendir acaba ? Kuruldu ama calismadi simgeler degismedi.

• dr_emreusta D kullanıcısına yanıt
    mobilesubtrate ve subtratesafe reinstall yaparsan düzelebilir. Bende de çalışmadı bunları yapıp tekrar denedim çalıştı. ama sadece ikonlar değişiyor ne yazık ki tamamen dönülmüyor ios 6 görünümüne
  • Ben bunlari reinstall yapmistim tekrar yapayim o zaman. Farketmez iconlar yeterlidir benim ici

• quote:

Orijinalden alıntı: Powerx*

quote:

O programın çalışma prensibi nedir tam olarak? Ben onu yükledim, ana ekrana uygulama simgesi geldi, ama tıkladığım zaman uygulamadan atıyor. Localappstore mantığıyla mı çalışıyor? uygulama girip satın al dedikten sonra vazgeçmi diyoruz ne yapıyoruz ?

iapfree logosu geldi ve sorunsuz yüklendiyse oyuna girdiğinde satın al diyorsun ve o da alıyor :)
    her oyunda olmuyor...
    uyumlu oyunların listesini biyerlerde veriyorlardı ama nerde hatırlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

quote:

Orijinalden alıntı: Powerx*

quote:

iapfree logosu geldi ve sorunsuz yüklendiyse oyuna girdiğinde satın al diyorsun ve o da alıyor :)
    her oyunda olmuyor...
    uyumlu oyunların listesini biyerlerde veriyorlardı ama nerde hatırlayamadım

Programa girmeme gerek yok yani, tamamdır hocam. Bende diyorum çalışmıyor bu herhalde.

Localappstore ve iapfree ikisini aynı anda kullansak olur mu? ikiside sistemde yüklü olsa çalışır mı? birinin alamadığını, diğeri alsın hesabı...

• Ios 6 iconlarını hangi repodan indiriyoruz arkadaşlar ?
  • Yeni birkaç uygulama daha ekledim ayrıca repoda sonu ios7 ile bitenler denenmis uyumlu olanlardır bu örnek resim

Bu resimde kullanılanlar
    Operatör logo için zeppelin ios7 +
    Mini müzik calar : MİniPlayer ios7 +
    Dağınık görünüm : Gridlock2 ios7 +
    Tema : Winterboard kullanılan tema : Jaku : repo : repo.insanelyi.com
    Aşağı saydamlık : TransparentDock ios7 +

Sonu "+" olanlar repomuzda mevcut olanlar

iOS 7 Uyumlu Tweakler [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 27 Aralık 2013; 14:52:04 >

• UzakDoguMania U kullanıcısına yanıt
    Siz telefonunuzu ota ile (direkt telefondan) mı yükseltmiştiniz yoksa iTunesdenmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrOetker

iOS 6 ikonları kullanılabiliyor tema değil sadece ikon.

Temasi ne zaman kurulur

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.