Şimdi Ara

iOS 7 güncelleme yüklenmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 5 var, OTA üzerinden telefone iOS 7 indirdim, yükle dediğimde yükleme doğrulanıyor diyor, daha sonra yazılım güncelleme kullanılamadı, sonra deneyin hatası veriyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Ne yapmam lazım?

• aşırı yüklenmeden dolayı server cevap veremiyor yüklense bile aktivasyon error verme ihtimali var. çünkü server'a bağlanmıyor cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagen

iPhone 5 var, OTA üzerinden telefone iOS 7 indirdim, yükle dediğimde yükleme doğrulanıyor diyor, daha sonra yazılım güncelleme kullanılamadı, sonra deneyin hatası veriyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Ne yapmam lazım?

Şu anda aynı sorunu ben de yaşıyorum.

Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  • sanırım genel bi sorun bendede aynı hatayı veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

quote:

Orijinalden alıntı: eagen

iPhone 5 var, OTA üzerinden telefone iOS 7 indirdim, yükle dediğimde yükleme doğrulanıyor diyor, daha sonra yazılım güncelleme kullanılamadı, sonra deneyin hatası veriyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Ne yapmam lazım?

Şu anda aynı sorunu ben de yaşıyorum.

Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

aynı sorun bndede old ipsw indirdim forumda hızlı linkler var 1 saatte indirdim ben suan kuruyorum :)
  • Opps kullanıcısına yanıt
    Sanırım yazılım yükledikten sonra telefondan server'a doğrulama kodu gibi bir mesaj gitmesi gerekiyor. Dediğiniz gibi, server'a çok yüklenildiğinden dolayı o kod ya hiç ulaşmıyor ya da ulaşsa da bu sefer telefon yanıt alamıyor.

15-20 dk sonra düzelecektir kesin. Önemli bir problem değil gibi ama umarım tüm yazılımı yeniden indermemiz gerekmez.
  • finansmen1 kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğiniz gibi olur boşuna beklememiş oluruz.Bakalım bekleyelim biraz daha o kadar bekledik.
  • Kaç kere denedim olmuyor, şimdi de iTunes üzerinden indiriyorum, o şekilde de deneyeceğim
  • Şuan aynı sıkıntı bende de mevcut. Biraz daha bekleyeceğim.
  • Arkadaşlar eğer Itunes üzerinden yükleyebilirseniz bilgilendirir misiniz bizi
  • Aynen hala devam ediyor sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun hala devam ediyor sanirim yarina kadar bu sorun devam edecek...
  • bır server hatası.beklemek gerekiyor.
  • ipad2ye sorunsuz yüklendi bende
  • en sonunda başladı yüklemeye
    Kapattım açtım, sim kilit girilmesinden sonra uçak moduna aldım, sonra uçak modundan çıkıp, güncelleme yükle dedim oldu...
  • Ben ipad mini ye kurmaya çalışıyorum. İndirildi bikaç saat önce ama yükle dediğimde güncelleme doğrulanıyor diyor sonra hata veriyor yazılım güncelleme kullanılamıyor diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi negres_1903 -- 19 Eylül 2013; 0:11:44 >
  • itunes tan denedim aolmuyor. mecburen serverin boşalmasını bekleyecegiz.
  • Arkadaşlar ben 01:34 itibariyle yüklemeyi başarmış bulunmaktayım sanırım server'lardaki aşırı yüklenme azaldı denemenizi öneririm.
  • Telefona reset attım düzeldi bende yüklendi. BİLGİNİZE
  • Aynı sorun bendede var telefona reset attım ama olmadı acaba nasıl çöZebiliriz acaba?

Bu arada nasıl reset attığınızı söylermisini.Velkide ben yanlış yapıyorumdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.