Şimdi Ara

ios 7 beta 2 yuklerken problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4s e beta 7.2 yukledim reboot yaparken tel kendi kendine açılıp kapanmaya başladı elma geliyor yuklşemeye çalışıyor yukleyemeden tekrar başlayıp aynı seyleri tekrardan yapıyor ne yapmalıyım bi fikri olan varmı ithunes a bagladım ama iphone yi gormediğinden sıfırla gibisinden bişiler yapamıyorum

• Dfu moda alıp 6.1.3 Yada 4ü gösterin bu arada beta 2 gerçekten kötü pek tavsiye etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer 8 temmuz'da dedikleri gibi çıkacaksa ki çıksın onu beklemek daha mantıklı olur.
  • dfu moda almak biraz promlem yarattı ama sonunda hallettim bpple kimliği muhabbetide canımı sıktı taaa ilk aldığım zamanki id yi istedi aklıma falanda gelmedi başka olusturduklarımıda kabul etmedi sonunda aklıma geli rahatladım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginse

dfu moda almak biraz promlem yarattı ama sonunda hallettim bpple kimliği muhabbetide canımı sıktı taaa ilk aldığım zamanki id yi istedi aklıma falanda gelmedi başka olusturduklarımıda kabul etmedi sonunda aklıma geli rahatladım ya

ya nasıl düzelttin ben yapamadım bpple kimliği muhabbeti nedir tam olarak bende ipad 2 yi ios 7 yükledim geri 6.1.3 döndüm ama sorduğu apple adresi hatırlamıyorum ne yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizatas

quote:

Orijinalden alıntı: enginse

dfu moda almak biraz promlem yarattı ama sonunda hallettim bpple kimliği muhabbetide canımı sıktı taaa ilk aldığım zamanki id yi istedi aklıma falanda gelmedi başka olusturduklarımıda kabul etmedi sonunda aklıma geli rahatladım ya

ya nasıl düzelttin ben yapamadım bpple kimliği muhabbeti nedir tam olarak bende ipad 2 yi ios 7 yükledim geri 6.1.3 döndüm ama sorduğu apple adresi hatırlamıyorum ne yapabilirim

benim soylediğim apple kimliği teli ilk açarken (oyle umuyorum çunki onu sordu) yarattığım apple kullanıcı kimliği idi sonra store için bi kimlik ayarladık sen store için kimliğini kaybetmişin gizli sorularla falan bulamıyosan yeni bir kimlik oluşturabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.