Şimdi Ara

~ iOS 7 - 7.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.588
Cevap
121
Favori
604.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 25pp ve tongbu kuralamıyor siz kurabildiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heysss

quote:

Orijinalden alıntı: butcher1907

Evet bende de mevcut

Peki temiz kurulum mu yaptınız? ben hiçbir şey silmeden güncelleme yapıp üzerine malum işlemi yaptım.

Evet temiz kurulum yaptım genel bi sorun bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • butcher1907 B kullanıcısına yanıt
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heysss

quote:

Evet bende de mevcut

Peki temiz kurulum mu yaptınız? ben hiçbir şey silmeden güncelleme yapıp üzerine malum işlemi yaptım.

Evet temiz kurulum yaptım genel bi sorun bu

İlginiz için teşekkür ederim ilk sorun tespit edildi, belki bilerek yapmışlardır şarjın daha çabuk bittiğini kontrol etmesinler diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heysss -- 1 Temmuz 2014; 12:15:20 >
  • heysss H kullanıcısına yanıt
    Şarj cidden çabuk bitiyor ama değer

• 25pp yi kurdum direk giriste atiyor neden olabilir ?

• quote:

Şarj cidden çabuk bitiyor ama değer

Aslında çabuk bitmiyor, JB olduğundan daha çok kurcalayıp bir şeyler eklemeye, indirmeye, bulmaya çalışıyoruz, bundan dolayı daha çabuk bitiyor, ilk JB yapanların standart sorunudur, bir de JB yaptık şarjım daha çabuk bitecek psikolojisinin de etkisi var.
    Aynen hocam o da doğru eskiden bu kadar çok kullanmazdım telefonu şimdi elimden düşürmüyorum :)

Telefonu %100 sarj ettikten sonra kullanim surenizi gormeye baslayacaksiniz. Lakin herhangi bir tweak kurduktan sonra respring yaparsaniz, kullanim suresi bilgileri inaktif olacaktir ve tekrardan full sarj etmeniz gerekecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şu en alttaki buğuyu gideren tweek vardı adı neydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutivanbuuren

Telefonu %100 sarj ettikten sonra kullanim surenizi gormeye baslayacaksiniz. Lakin herhangi bir tweak kurduktan sonra respring yaparsaniz, kullanim suresi bilgileri inaktif olacaktir ve tekrardan full sarj etmeniz gerekecektir.

Teşekkür ederim, tam bitsin doldurunca bir şey indirmeden deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihyanur

arkadaşlar şu en alttaki buğuyu gideren tweek vardı adı neydi

"Springtomize 3" Olması Lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

Orijinalden alıntı: CXY07

7.1.2 sürümünü kuran deneyen varmı jb'de sıkıntı çıkıyor mu ?

7.1.2 kurdum ve JB yaptım hiçbir sorun yok. Yalnız dikkat etmeniz gereken ben 1.1 aracı ile JB yaptığımda olmadı. Eski sürüm olan 1.0 İngilizce aracı ile sorunsuzca JB olmakta.

Dün gece dayanamayıp 1.1 ile JB yaptım şimdilik bir sıkıntı yok sadece önce kullandığım tweakları bulamadım onları arıyorum tek tek. Malum WhatsApp sıkıntısı yaşıyordum deneyerek baştan kuruyorum cihazı.
  • hay allay razı olsun kardeşim ya hem en alttaki ikonlarımıda 5'li yaptım unutmuşum bi süredir uğaşmıyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihyanur

hay allay razı olsun kardeşim ya hem en alttaki ikonlarımıda 5'li yaptım unutmuşum bi süredir uğaşmıyodum

Allah Cümlemizinden Razı Olsun Kardeşim Ne Demek :)
    Güle Güle Kullan :)
  • arkadaşlar bilinmeyen numaraları sorgulatabileceğim. ya da arama geldiğinde bilinmeyen bir numara olsa bile internet üzerinden sorgulatıp ekrana getirebilecek bir tweak var mıdır? cia benzeri bir uygulama yani. caller id falan
    bu arada sbsettings ya da activator alternatifleri var mıdır ne önerebilirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan850

arkadaşlar bilinmeyen numaraları sorgulatabileceğim. ya da arama geldiğinde bilinmeyen bir numara olsa bile internet üzerinden sorgulatıp ekrana getirebilecek bir tweak var mıdır? cia benzeri bir uygulama yani. caller id falan
    bu arada sbsettings ya da activator alternatifleri var mıdır ne önerebilirsiniz?

Activator tektir, alternatifsiz :)
    SBSetfings alternatifi bir hayli; CCQuick Pro, CCControls, FlipControlCenter, CCSettings, CCToggles..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutivanbuuren -- 1 Temmuz 2014; 13:18:56 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizde 25pp ve tongbu kuruluyor mu ?
  • mutivanbuuren M kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler. cccontrols ü yükledim fakat. bana pek iç açıcı gelmedi. yani sbsettings deki etkiyi yaratmadı orda bir çok işlem çok daha basit bir şekilde halledilebiliyordu. ekstra bilgileri vs görebiliyorduk.
  • PKG Backup'ın çalışan sorunsuz sürümü var mı ?
    Önceki iPhone'da satın almıştım şimdi telefon değişti diye yeniden al diyor ben de gerek görmedim ...
  • Hocam bu ram silmek icin widged var mi varsa cok iyi olur boyle zor oluyo uygulamaya girip cikmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.