Şimdi Ara

İOS 7.1 BETA 2 Çıktı Linkler Eklendi!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
1
Favori
9.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aktive edildi mesajı bir dakika sonra satıcıdan geldi. hemen telefonu kapayıp açtım. etkinleştirme başarılı uyarısı verdi.
    belki ipad'ime de yaptırırım, o kadar beğendim beta 2'yi.
    arkadaş tam asosyal galiba. sürekli online. mesajlara dakikası dakikasına cevap veriyor.
  • hocam neden kendinin kayıt yaptığını belirtmiyorsunda bu arkadaş yapıyor diye yönlendiriyorsun anlamadım..

Kendin yapıyor olmanda bir sıkıntı yok.
  • Gürbüz hocam etkinleştirmeyi direk beta 2 ile mi yaptın?
    Ben şimdi para verdim, başarılı dedi, ancak elimde beta 1 var henüz onunla etkinleştirme hatası alıyorum.

Acaba beta 2 iniyor şimdi onunla denesem olur mu emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilozler

hocam neden kendinin kayıt yaptığını belirtmiyorsunda bu arkadaş yapıyor diye yönlendiriyorsun anlamadım..

Kendin yapıyor olmanda bir sıkıntı yok.

harbiden bende farkettim şimdik
    son çaresi olanlara ve bundan sonra da betaları kafası rahat yüklemek isteyenlere şiddetle tavsiye olunur
  • hocam ben beta 1'i udid kaydı olmadan yüklemiştim.
    bugün de beta 2'yi ota'dan güncelledim.
    etkinleştirme ekranında kaldım.
    itools'dan udid numarasını ilandaki arkadaşa verdim. hemen kaydı yaptı. telefonu kapayıp açtım.
    etkinleştirme başarılı deyip kurulumu tamamladı.
  • abi niye kaldırdılar bu siyah klavyeyi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe1299

abi niye kaldırdılar bu siyah klavyeyi :(

bence de çok saçma olmuş.
    birde ben yazı puntosunu bir seviye küçültüp kalın yazı ayarını açıyordum. klavyedeki yazılar kalınlaşıyordu. o ayar da kalkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe1299

abi niye kaldırdılar bu siyah klavyeyi :(

bence de çok saçma olmuş.
    birde ben yazı puntosunu bir seviye küçültüp kalın yazı ayarını açıyordum. klavyedeki yazılar kalınlaşıyordu. o ayar da kalkmış.

belki final sürümünde tekrar eklenir var mı bi ihtimal çok ama çok seviyorum siyah klavyeyi :(
  • stu__shepard S kullanıcısına yanıt
    bende bu arkadaşa kayıt yaptırdım şimdi beta sürümü yükledim ipad mini retina yağ gibi akıyor resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

bende bu arkadaşa kayıt yaptırdım şimdi beta sürümü yükledim ipad mini retina yağ gibi akıyor resmen

Valla en sonunda iOS6'ya iyice yaklaştılar. Bir tık sonra birebir aynı olacak inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • linkler ölmüş :(
  • ok ben de bu arkadaştan aldım sorunsuz şekilde kayıt oldu.
  • Adam ben aldıktan sonra yatıyorum dedi tableti açtım baktım olmuş Oppa Jetta Style

Akşam akşam hiç yoktan 15 lira girdi

• quote:

Orijinalden alıntı: koksal.e

İpad 3 e yükledim %80 hız artışı var müthiş hızlanmış animasyonlar her şey anında açılıyor. İşte beklediğim şey buydu.
    Ayrıca ayarlara passcode diye menu eklemişer ve ipad air in wallpaper ı gelmiş.

Son olarak denetim merkezini yukarı çekip bıraktığında yaylanma efekti verilmiş.

Şimdilik bu kadar.

Güzel gelişme. iPad 4 de iOS 7 sonrası iOS 6'nın hızını aratıyordu.

Bir de benim cihazda 7.0.4 yüklü olmasına rağmen Settings üzerindeki "1" ibaresi de kaybolmuyor bir türlü. Ufak bir bug ama rahatsız ediyor adamı.
  • quote:

hocam doğru söylüyorsun da, ömür boyu beta sürümleri yükleyebiliyorsun.

Ben teeee iOS 5 Betasında Udid Kaydı Yaptırmıştım.Şimdi 7,0,4 kullanıyorum.7.1 beta 2 yi yükleyebilirmiyim?
    Kaydı kontrol etmenin bir yolu var mıdır?
  • Arkadaşlar udidsiz itunesten beta 1 i yüklemiştim. Şimdi ota dan beta 2 yi yükledim ama hata veriyormuş galiba, şimdi tam sürüme geçip tekrardan beta'ya mı geçcem telefonda yer kaplıyor çok bişeyler yapmam lazım

• iPod Touch 5G için yok mu?
  • bunun ipad2 için olanı varmı acaba?
    birde ipad2 ye ios7 yi yüklesem olurmu sizce yoksa 6da devam mı edeyim?
  • yuh 15liraya udid kaydı nedir. en fazla 5 lira, 7nin betası için 3e satan bile gordum ben.
  • Arkadaşlar beta 1 kullanıyorum, napıcaz şimdi çözüm olarak ? Beta 2 indirdik kurmadık. Beta 2 ye geçsek hata veriyormuş direk sürüme geçsek bilgiler siliniyormuş ohoo

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.