Şimdi Ara

iOS 6 için Untethered JailBreak ne zaman çıkacak? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.156
Cevap
48
Favori
188.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cellman406

Peki bu 4s icin shsh ile donme isi noldu

Hala oyle bisey var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadas jb felan cikarmicaklarsa 5.0.1 den 5.1.1 e guncellemenin yolunu buLsalar yaa valla sikti bu versiyondaki hatalarda :)

• arkadaslar iyi seviyede ios yazilimindan anliyan varmi mac filan da ??

• ios6 cikar cikmaz cok onemli birseymis gibi yukleyip "6'ya gectim ben yaaaa super" diyenlerin, şu anda ios5'e nasil donerim mesajlarini gordukce o kadar keyif aliyorum ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

ios6 cikar cikmaz cok onemli birseymis gibi yukleyip "6'ya gectim ben yaaaa super" diyenlerin, şu anda ios5'e nasil donerim mesajlarini gordukce o kadar keyif aliyorum ki

aynen :) jailbreak cıksında bakalım duruma.
  • Jb den sıkılıp ios6 ya gecenler simdi neden sikayet ediyorki insallah cikarmazlar jb filan bi daha

• Ben ipad 3 tabletimi aldığımda ios 6 ile geldi. Bu nedenle JB beklemekteyim.

Ayrıca insanların jb beklemeleri sizi neden bu kadar ilgilendiriyor anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0nkey D. Luffy

Ben ipad 3 tabletimi aldığımda ios 6 ile geldi. Bu nedenle JB beklemekteyim.

Ayrıca insanların jb beklemeleri sizi neden bu kadar ilgilendiriyor anlamış değilim.

Size katılıyorum hocam sanki herkes isteğiyle ios 6 kurdu gelip bida ahkam kesiyorlar boş boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: maknc

quote:

Orijinalden alıntı: M0nkey D. Luffy

Ben ipad 3 tabletimi aldığımda ios 6 ile geldi. Bu nedenle JB beklemekteyim.

Size katılıyorum hocam sanki herkes isteğiyle ios 6 kurdu gelip bida ahkam kesiyorlar boş boş

;) aynen

• yok mu ios6 jb ile ilgili bi haber

• yok mu ios6 jb ile ilgili bi haber

• Jailbreak yapmamak spor bir arabayı camını bile açmadan trafik kurallarına uygun şekilde kullanmaktır benzini koyar gidersin

Jailbreak ise spor arabayla drift yapmak yarış yapmak istediğinde sanruftan çıkmak camı açmak modifiye etmek vb.. gibi şeylerdir.
    isteyene bedava benzinde vardır ama tavsiye etmiyorum hakkını verin öyle alın.
  • Çıksın artık, dayanamıyorum parayla alıyorum uygulamaları. 99$ lık program alıyordum son anda çektim elimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Çıksın artık, dayanamıyorum parayla alıyorum uygulamaları. 99$ lık program alıyordum son anda çektim elimi

Aman hocam :D hahaha naaaptın 99$ ne o yazılım? Ben JB olmadığından beri 20$ rahat harcamışımdır da neyse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nahege270

quote:

Çıksın artık, dayanamıyorum parayla alıyorum uygulamaları. 99$ lık program alıyordum son anda çektim elimi

Aman hocam :D hahaha naaaptın 99$ ne o yazılım? Ben JB olmadığından beri 20$ rahat harcamışımdır da neyse..

Teamviewer 'dı, fiyatı 99$ Sonradan fark ettim ki ücretsizleri de var

• Yahu 2 tane 1$lık yazılım satın aldım yalnız ekstremde böyle bir şey gözükmüyor. Daha öncede bir arkadaş bundan bahsetmişti, anında kesmiyor mu parayı dostlar? Bu konuda cevaplanır bu soru

Fiyatın üzerine tıkladıktan sonra sadece yükle çıkıyor. Tıklıyorum yüklüyor, farklı bir ekran geliyor mu normalde? Daha önce hiç ücretli almadım da
  • Jailbreak iOS 6.0 Using Redsn0w 0.9.15b2 for [Windows & Mac] @GeohotJailbreak

Twitterda okudum ama bunu nedir bu sizde?

Jailbreak yok herhalde daha piyasada ?
  • Yuh abi hala.mi cikmadi.

• quote:

Yahu 2 tane 1$lık yazılım satın aldım yalnız ekstremde böyle bir şey gözükmüyor. Daha öncede bir arkadaş bundan bahsetmişti, anında kesmiyor mu parayı dostlar? Bu konuda cevaplanır bu soru

Fiyatın üzerine tıkladıktan sonra sadece yükle çıkıyor. Tıklıyorum yüklüyor, farklı bir ekran geliyor mu normalde? Daha önce hiç ücretli almadım da

Bende daha sonra gelmisti email'ime. 3 4 tane biriktirip kesmeye deger bi para oldugunda kesiyor heralde hesabi

• quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

Yahu 2 tane 1$lık yazılım satın aldım yalnız ekstremde böyle bir şey gözükmüyor. Daha öncede bir arkadaş bundan bahsetmişti, anında kesmiyor mu parayı dostlar? Bu konuda cevaplanır bu soru

Bende daha sonra gelmisti email'ime. 3 4 tane biriktirip kesmeye deger bi para oldugunda kesiyor heralde hesabi

Banada geldi, adamlar makbuz yollamış 1$ için

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.