Şimdi Ara

iOS 6 için Untethered JailBreak ne zaman çıkacak? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.156
Cevap
48
Favori
188.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Yahu 2 tane 1$lık yazılım satın aldım yalnız ekstremde böyle bir şey gözükmüyor. Daha öncede bir arkadaş bundan bahsetmişti, anında kesmiyor mu parayı dostlar? Bu konuda cevaplanır bu soru

Fiyatın üzerine tıkladıktan sonra sadece yükle çıkıyor. Tıklıyorum yüklüyor, farklı bir ekran geliyor mu normalde? Daha önce hiç ücretli almadım da

Bende daha sonra gelmisti email'ime. 3 4 tane biriktirip kesmeye deger bi para oldugunda kesiyor heralde hesabi

Banada geldi, adamlar makbuz yollamış 1$ için

Ben bi akşamda 5-6 uygulama aldım, 0,99 - 4,99 - 2,99 falan değişti hep ücretleri. Toplamda ne tuttu hesaplamadım fakat ertesi gün mü sonraki gün mü ne e-mail'de ilk aldığım uygulamayı sadece 0,99 olarak makbuz kesmiş ve yollamışlar :D
    Ama elbet alınmıştır hesabımdan o para...

• Dün güncelledim iOS6'ya. Jailbreak eksikliğini hissetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maknc

Jailbreak iOS 6.0 Using Redsn0w 0.9.15b2 for [Windows & Mac] @GeohotJailbreak

Twitterda okudum ama bunu nedir bu sizde?

Jailbreak yok herhalde daha piyasada ?

Aman diyeyim yükleme onu.Dün yükledim ipod'uma başıma gelmeyen kalmadı.Restore ettim en sonunda.
  • Gelişme var mı?
  • hala bir bilgilendirme yok mu arkadaşlar iphone 4s kler için sırf activator için jb bekliyorum :(
  • Jb için gelişmeleri takip edebileceğimiz bir adres var mı ?
  • Hiç aramıyorum jb'yi. Ne zaman çıkarsa yaparım ama şuan için gayet memnunum. Yana yana jb arayanlar ne diye erkenden ios6'ya geçiş yaptı anlamıyorum. Twitterda biri 2-3 güne jb çıkacak yazıyor herkes kaçıyormuş gibi ios 6'ya geçiyor. Acaba o 2-3 güne jb çıkacak yazan tipler niye bunları yazıyor hiç düşünüyor musunuz ? Beklemekten gına gelsin ve millet donate yapsın diye.
  • Buraya bakmak lazim sanirim cikti
    http://gdeluxe.com/tag/ios-6-jailbreak-untethered/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kisiye gore degisir ben shsh almadan yukselttin 6 ya simdi bin pismanim ama olsun shsh i da ogrendik

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

hala bir bilgilendirme yok mu arkadaşlar iphone 4s kler için sırf activator için jb bekliyorum :(

Ayarlar, genel , erisebilirlik, AssistiveTouch , acik yap. Home tusuna son

• quote:

Orijinalden alıntı: Azman33

quote:

hala bir bilgilendirme yok mu arkadaşlar iphone 4s kler için sırf activator için jb bekliyorum :(

Activator'un yanina bile yaklasamaz o uyduruk sey

• quote:

Buraya bakmak lazim sanirim cikti

deneyen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulucu

quote:

Buraya bakmak lazim sanirim cikti

deneyen var mı

GD: ATTENTION.THIS JAILBREAK HAS BEEN REPORTED TO BE A SCAM AS THE WEBSITE IS ACCEPTING MONEY AND GIVING NOTHING IN RETURN.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

quote:

Activator'un yanina bile yaklasamaz o uyduruk sey

activator parayla bile yok baktım olsa alacaktım :D :D anyring , activator , folderenhancer bu 3 ü olsun yeter :D :D

• quote:

quote:

iğrenç bir uygulama o . Onu kullananmak yerine çat çat hoe tuşuna basıyorum . yakında elime alırım düğmeyi :)
  • Home tuşu benide çok tedirgin ediyor, bir hayli dikkat ediyorum basarken ama içim gidiyor :)

AppStore de activator diye bir program vardı 1 dolar, hayret dedim sazan gibi zıpladım ama fake imiş. Jb gelse de yüklesek...

• Hic jb ile isim olmazdi ama cok sıkıldım artik ciksinda bir degisiklik yapalim yoksa s3'e gecicem valla

• İos6 jb çıkmayacak. 2 haftaya kadar İos6.0.1 çıkıyor.

• İpod tocuh 4 ü aldığımdan beri JB ile kullanıyordum. 5.1.1'de menu takılmasından gözüm döndü bakmadım İOS 6'nun JB i var mı yok mu diye güncelledim. Şu alet yatıyor ya. JB yokken hiç anlamı yok bana göre. Yeni yeni oyunlar çıkıyor arada bakıyorum apptkr'a ama yükleyemiyorum.
  • en kısa zamanda çıkar inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.