Şimdi Ara

İOS 6.1.3 JB Whatsapp’a girince atıyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Binbir zorlukla indirdiğim, kurduğum (9.3.5’den 6.1.3 indirdim) whatsapp dokununca 3 saniye sonra atıyor. Videoda görebilirsiniz.. cihaz 4S. Ne yapabiliriz?

https://youtu.be/dbJQfk7PzIw

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam özellikle sen bak. :) iFileyi halletmiştik, hatırlarsan.

• Bende senin gibi uğraştım denedim, çalıştırmanın hiçbir yolu yok. Whatsapp server ile iletişime geçiyor ya güncelle diyor ya da 6.1.3 de olduğu için açmayıp atıyor. Zamanında ana konusu vardı orada da yazdımhttps://forum.donanimhaber.com/apple-a5-downgrade-cikti-iphone4s-ipad2-ios9-0-2-den-ios-6-1-3-e-downgrade--106716417-188 bir çözümü yoktu. O yüzden mecbur 6.1.3'de iken içinde güncellemede 8.4.1 çıkmıştı hop onu kurdum hemen 9.3.5.'den hertürlü iyidir diye birde whatsapp mis gibi çalışıyor.
  • lowerinstall tweaki işe yarayabilir belki ?

xarold reposunda mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

lowerinstall tweaki işe yarayabilir belki ?

xarold reposunda mevcut

Benim de aklima ilk bu geldi fakat lowerinstall minimum ios8 istiyor

• bende biraz araştırma yaptım malesef çözümü yok. fakat ben telegram da kullanıyorum ve telegram ios 6da çalişiyor. ios 6 dönüp telegram ile güzel güzel kullanılabilir
  • Önce bunu:https://m.youtube.com/watch?v=hKJ2n4-uAk8

Sonra bunu;https://m.youtube.com/watch?v=wp3NOlQKLxo

Buyur hocam. Böyle düşürebilirsin ios 6 ya. Mesajına yanıt veremiyorum. Buradan bakarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

lowerinstall tweaki işe yarayabilir belki ?

xarold reposunda mevcut

Benim de aklima ilk bu geldi fakat lowerinstall minimum ios8 istiyor

Hocalar, lowerinstall bu ise ios 6 için uyumlu ama bunu kurduktan sonra ne yapacağım? Hatta kurdum. Sırada ne var? :)

• E kurulduysa iyi o zaman. ayarlar altına falan bi menü geldi mi? Appstore'dan işletim sistemi eski diye yüklenmeyen uygulamaları yüklemeye yarıyor.

bu arada bunun da mantıklı bir çözüm olup olmadığından emin değilim. Sonuçta adamlar server-side olarak servislerini kapatmış durumda. Hadi server side olayını geçtim. Uygulamada kullanılan api ve kütüphanelerin artık çoğu ios 6 uyumlu değildir. Çalıştırabilirsek ne ala ama pek umudum yok
  • Bence Whatsapp’ten feragat edilebilir sırf iOS 6 için. Gittiği yere kadar götürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

E kurulduysa iyi o zaman. ayarlar altına falan bi menü geldi mi? Appstore'dan işletim sistemi eski diye yüklenmeyen uygulamaları yüklemeye yarıyor.

bu arada bunun da mantıklı bir çözüm olup olmadığından emin değilim. Sonuçta adamlar server-side olarak servislerini kapatmış durumda. Hadi server side olayını geçtim. Uygulamada kullanılan api ve kütüphanelerin artık çoğu ios 6 uyumlu değildir. Çalıştırabilirsek ne ala ama pek umudum yok

Hocam ayarlarda bir şey yok. Sadece burada, cydia/kurulu olanlar menüsünde bu görünüyor.

• Hocam, preferenceloader kurdum ayarlarda görünmeye başladı. Ssler aşağıda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.