Şimdi Ara

iOS 5 iPhone alsam uygulama yükleyebilir miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar 4s iOS 5 alsam uygulama yüklenmiyor sıkıntısı Yaşar mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok feci uygulama yükleme sorunu yaşarsın iOS 5 ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuratbanK kullanıcısına yanıt
    sıfır satıyorlar ios 5 diyor acaip çalışır ama uygulamalar başımı yakacak desene :/
  •  iOS 5 iPhone alsam uygulama yükleyebilir miyim ?

Whatsapp bile yükleyemezsin. Kameralı, arkasında elma logosu olan Nokia 3310 olur.
  • sırf bu yüzden apple acaip kızıyorum bırakın insanlar istediği sürümün tadını çıkarsın ne illa ios son sürümmü kullanmak zorundayız ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

sıfır satıyorlar ios 5 diyor acaip çalışır ama uygulamalar başımı yakacak desene :/

Aslında şöyle: Daha önceden indirdiğin uygulamaları ya da iTunes ile pcden satın aldığın uygulamaları yeni cihazında iOS 5 sürümünü desteklemek kaydıyla o uygulamaların AppStoreden indirmek istediğinde eski sürümlerini indir diye bir seçenek çıkar ve indirebilirsin cihazına. Lakin çoğu uygulama eski sürümünü bile indirmene izin vermez olmuş durumda ki indirebildiklerinin de pek de stabil çalıştıkları söylenemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

Aslında şöyle: Daha önceden indirdiğin uygulamaları ya da iTunes ile pcden satın aldığın uygulamaları yeni cihazında iOS 5 sürümünü desteklemek kaydıyla o uygulamaların AppStoreden indirmek istediğinde eski sürümlerini indir diye bir seçenek çıkar ve indirebilirsin cihazına. Lakin çoğu uygulama eski sürümünü bile indirmene izin vermez olmuş durumda ki indirebildiklerinin de pek de stabil çalıştıkları söylenemez.

mecbur 8.3 yükseltmek zorundayız yani kesin karar verirsem bakıcam artık eğer uygulama yüklenir ve sıkıntı çıkarmazsa o şekilde kullanırım birde jb yaptım mı çok muhteşem olur ama en büyük korkum telefon açılmazsa fabrika restore yöntemi iile mi yüklüyor ki yoksa ota mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

iOS 5 iPhone alsam uygulama yükleyebilir miyim ?

Whatsapp bile yükleyemezsin. Kameralı, arkasında elma logosu olan Nokia 3310 olur.

Yanlış anlatma ios 5 de whatsapp yükleniyor

• Çogu uygulama yüklenmez zaten güncel ios versiyonu istiyor
  • Yükleyemezsin.
    Bilindik uygulamaların eski sürümlerini yüklersin ama.

• 4S iOS 5.1.1 deyim(JB). Whatsapp ve facebook'u sorunsuz kullanıyorum ama birçok uygulama artık iOS 7 üstü istiyor. Tercih sizin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona özel sürümleri bulursan problem olmas. Pc den indirir kurarsın

• Alınca denicem ama 8.3 yükseltmek istemiyorum inşallah Sürümü 6.1.3 filandır o zaman daha iyi olacak

• quote:

Alınca denicem ama 8.3 yükseltmek istemiyorum inşallah Sürümü 6.1.3 filandır o zaman daha iyi olacak

Gittigidiyorda 64 gb olanını alacaksın galiba bizede haber et mutlaka dostum deneyimlerini uygulamaları vs efsane ios 5 👍🏻

• Çakallar nasıl insanları yeni telefon almaya itiyorlar
  • jailbreak yapman gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

quote:

Alınca denicem ama 8.3 yükseltmek istemiyorum inşallah Sürümü 6.1.3 filandır o zaman daha iyi olacak

Gittigidiyorda 64 gb olanını alacaksın galiba bizede haber et mutlaka dostum deneyimlerini uygulamaları vs efsane ios 5 👍🏻

Evet aga çok niyetleniyorum ama fiyatı az daha indirmeye çalışıyorum 1000 Pahalı geliyor Çek bulsam iyi olacak ama yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

jailbreak yapman gerekir.

Ota yüklü değilse olacak inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Çakallar nasıl insanları yeni telefon almaya itiyorlar

Acayip tav oluyorum sorma

• quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

quote:

cihaz alındı

ios 5.0.1 iphone 4s

whatsapp facebook face messenger yandex.navi shazam cia line chorome youtube vk google arama uygulamaları yüklendi sanırım çoğu yüklenecek sadece periscope olmadı 7.1 istedi varsa istediğiniz uygulama adını yazın deneyebilrim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.