Şimdi Ara

iOS 15 çıktı: 6 yıllık iPhone bile güncelleme aldı (İndir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
15.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6Plus vardı, ilk çıktığı zaman almıştım, daha yeni değiştirdim, öyle kasma kapanma etme bir durumu olmadı, şu anda 11 aldım, kullanım farkı pek yok bildiğin ios işte.

android telefon ve tabletim de mevcut, ne yazık ki aynı şeyleri onlar için söylemeyeceğim. (Tablet daha stabil)

• iPhone 8 plus da deli gibi kasıyor pil sağlığı %84

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hemen yüklemek istemiyorum. Yine yamaları glir :)

• 11, 12 pro yükledim.12 pro aynı ama 11 de ısınma sorunu tamamen çözülmüş gibi duruyor

• jacquerr kullanıcısına yanıt
    Isınma sorunu düzelmiş gibi duruyor.Pil de bir farklılık hissetmedim.Eğer iOS 15 deki yeniliklere ihtiyacınız yoksa beklemenizi tavsiye ederim FaceTime dışında çok yenilik yok

• Ne güncelleme meraklıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haritada halen 3D boyutlu yol tarifi göremiyorum

• bravo apple

• 6s kullanıcısı olarak güncellemeyi yaptım suan gayet stabil özellikle odak haritalr ve facetime daha kullanışlı olmuş fakat sarj tüketimi biraz arttı sevgiler apple bey :))

• 2015 yılında piyasaya sürülmüş bir telefonun bile güncelleme alması gerçekten çok iyi bir durum. Her ne kadar fark olmuyor denilse de arada birçok güvenlik açığını kapatıyorlar.

• Android tayfa android dışında bir şey kullanmadıkları ve iki senede telefonları çöp oldukları için, APPLE'ın iPhone 6s'e bile güncelleme veriyor olması, onların kimyasını bozan bir şey. Bu tayfa hak aramayı da bilmez, tıpış tıpış iki senede bir telefonunu yenilemek zorunda kalır. Bende Android kullanıyorum, Çinli üreticiler piyasaya girdiğinden beri piyasayı çok bozduklarını düşünüyorum. Özellikle yazılım konusunda çok geride kaldılar. Stabilizasyon sıfır. Sanki peşlerinden biri kovalıyormuş gibi de her sene yeni arayüz yapma telaşındalar.

• haber başlığı androidçiler için atılmış.

• Emin ol bunu düşünmüşlerdir. İnternete bağlı her telefon sadece yükleme yaparak güncelleme almaz. hatta güncellemelerin çoğunu online alır. yani kısaca bu onlar için çocuk oyuncağı.

• Planlı yavaşlatmada s.dik yarışı...?

• super-sleuth kullanıcısına yanıt

Twitter Apple telefonu eskitse ne kazanacak ki? Yani güncelleme vermeyip eskitti diyelim, satılacak yeni iPhone ne kazandırıyor adama? Destek vermeme sebepleri kendi işlerini kolaylaştırmak. Az cihaza destek, daha kolay uygulama geliştirmek demek. Developer tembelliği tamamen.

• bu odak saçmalığını nasıl komple kapatıyoruz? Kendi kendine rahatsız etme yapmış. Kişisel dedim yok uygulama seç ıvır zıvır seçtiriyor. Ben bir şey yapmasını istemiyorum standart neyse o olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Android tayfa android dışında bir şey kullanmadıkları ve iki senede telefonları çöp oldukları için, APPLE'ın iPhone 6s'e bile güncelleme veriyor olması, onların kimyasını bozan bir şey. Bu tayfa hak aramayı da bilmez, tıpış tıpış iki senede bir telefonunu yenilemek zorunda kalır. Bende Android kullanıyorum, Çinli üreticiler piyasaya girdiğinden beri piyasayı çok bozduklarını düşünüyorum. Özellikle yazılım konusunda çok geride kaldılar. Stabilizasyon sıfır. Sanki peşlerinden biri kovalıyormuş gibi de her sene yeni arayüz yapma telaşındalar.

Bu yorum ödülü hakediyor.

• oly1786 kullanıcısına yanıt

Nasıl aktif ediyoruz bu özelliği?

• Thrashbringer kullanıcısına yanıt

Ayarlardan odağa girin, zamanlama açıktır muhtemelen. Belirli bir saatte rahatsız etme açıyordur. Onu kapatın.

• güvenlik açığı güvenlik açığı diyip duruyorlarda nedir bu güncelleme almayan telefonların güvenlik açığı. Tabi kulağa hoş geliyor ama nedir yani tam olarak? Bilmediğim için soruyorum birisi beni aydınlatabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.