Şimdi Ara

iOS 13 tanıtıldı: İşte tüm yenilikler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
15.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ios 13 beta e geçmenin yolu yokmu? illa mac ile xcode olacak deniliyor yüklemek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu tesadufen gordum girip bakayim dedim. Iphone 3gs ile apple ile tanistim, her sene merakla beklerdim bu sene ne yapacaklar diye. Yillar gectikce o heyacan azaldi, simdi farkli cihaz kullaniyorum. Bakiyorum ki artik inovasyon adina birsey yok apple da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sepulturgay kullanıcısına yanıt
    Alarmy diye bir app var, hem de öyle bir tüketiyor ki inanamazsın!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim androidte kullandığımız tüm özellikler aypona yeni geliyor. Üzülüyorum aypon kullananlara ama ayponları olduğu hepside çok mutlu
  • 2019 da sıfır iphone 7 alınır mı?
  • Survivalist kullanıcısına yanıt
    Abartma ne yapmış

• fox5578 kullanıcısına yanıt
    iphone 7 kullanıyorum, her şeyiyle güzel ve yeterli bir telefon.
    4 çekirdekli fusion işlemci çok iyi; henüz yavaşlama emaresi yok. 7. sınıf alüminyum ve suya toza karşı dayanıklı, gayet yeterli bir kamera. Fiyat performans olarak iyi duruyor. iyi bir hafıza yönetimi ile 32 gb yeterli olacaktır.

Fiyatlar:
    iphone 7 32 gb :3200
    iphone 8 64gb: 4800
    iphone 10R 64gb: 6500

• quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

2019 da sıfır iphone 7 alınır mı?
    Kesinlikle alınır hala taş gibi telefon bence.

• Egeozbaran kullanıcısına yanıt
    Evet aynı güncellemeyi alacak. Çünkü sürümlerin gelip gelmemesinin RAM miktarıyla alakası yok, olmadı da.

Öyle olsa zaten Apple zaten iPhone'lara baştan yüksek RAM koyar. RAM miktarı yüzünden güncelleme verememek kadar komik bir durum olabilir mi? Olay o değil ama hala daha RAM'den bahsedenler falan var, komik.

Bunları diyenler iOS 13'te kayda değer bir şey yok diyor hem de 1 GB RAM'in kaldıramayacağını düşünüyorlar. Azıcık tutarlı olun, kendinizle çelişiyorsunuz 😂

• quote:

Ayrıca App Store üzerinde yapılan çalışma sayesinde uygulamaların yüzde 50 daha küçük boyutlu olması sağlandı.

Zannedersem App Store’daki en büyük boyutlu uygulama Dungeon Hunter 5. Şimdi bu oyun 1.5 GB’a mı düşecek?

• Arkadaşlar Xr için ios 13 kuran var mı kamera modlarında bir değişiklik var mı bide hoptic touch geliş mi örneğin ayarlar simgesine uzun basınca kısa yollar çıkıyor mu

• Ios 13 yukledın mı kardeşim benım cıhaz aldı senınkı aldımı? Ne var kardesım 13 te ozellık olarak.Karanlık mod kardeşim. E baska 😂😂 hım var ıste bıseyler, apple kullananların cogu bu sekılde olucaktır 😂 bı karanlık mod bı kac ozellık onlarıda cogu kısı emınımkı kullanmıcak 12.3 6gb dı buda 7.8 gb yer kaplar sıstemde ne anladım gereksız sıstem bellegı sısıp duruyor 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezarcı35 -- 5 Haziran 2019; 19:43:42 >
  • İphone 6si hızlandırırmı yavaşlatırmı acep ?

• iOS 13 Public Betayı iPhone 7 Plus telefonuma kurdum. Kurdum kurmasına fakat Ayarlar > Genel > iPhone Saklama Alanı sekmesi altında 5.83 GB olarak Sistem görünüyor. Diğer adı altında 3.43 GB değerinde veri görünüyor. Bunlar nedir? Önceden sadece "Sistem" vardı orada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 25 Haziran 2019; 9:33:27 >
  • Arkadaşlar 13.1 beta yayınlandı kurulum yaptım telefon 12.4 ve 13 beta 8 den daha iyi akıcılığa sahip iphone x kullanıyorum. Bilginize sunuyorum

• zafercaliskan kullanıcısına yanıt
    beta user programına katılmak sorun değil. başka sorunlar yaşayabilirsin. dikkat etmende fayda var.
  • Kaydırarak yazma gelmemiş ?

• Gelen en güzel özellik karanlık mod olmuş

• hayatımda herhangi bir uygulamanın beta sürümünü yüklediğimi hatırlamıyorum.

Bana üstüne para vermeleri lazım ki bu eziyete katlanayım. Neden beta sürümü indirilir anlamıyorum gerçekten.

Adamlar IOS yeni sürüm çıktıktan hemen sonra bile 2-3 tane güncelleme yapıyor hatalardan dolayı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.