Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

My Data Manager adlı uygulama var. Her ay kaçında yenileniyor paket kaç gb dataya sahip bilgilerini girince data akşını kontrol alıyor ona göre günlük aylık limitler bazında uyarılar yapıyor.
    çok sağolun hocam tam aradığım uygulamaydı

edit: hep vpn bağlantısı istediğinden sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 21 Ocak 2019; 11:38:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demi Lovato is Bipolar

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Gözümden kaçmış eyvallah

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Beta 4 bile cikti 12.1.3‘ün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklıkla şarkı dinlerken, bazı şarkılarda cızırtı oluyor. Şarkıdan dolayı mı, yoksa telefon girişinden dolayı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    telefon ne?

• c-ronaldo42 kullanıcısına yanıt
    Girişe yün, pamuk, toz vs doluyor. Kürdan ile temzileyin.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Isınmaz

• İPhone XS içi açılmış hali.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefonu yeni aldım. son güncelleme yüklü itunes bu iphone'a bağlanamadı 0xe80003 hatası alıyorum. neden acaba?
  • Yanlis anlamayin ama bu deneyiminizi surumle alakali konuya yazmazsaniz daha iyi olur gibi.

• Yalnız bende şunu belirteyim ilk oyunda oyuncuların tamamı bot oluyor diğer oyunlarda gerçek oyuncularla karşılaşıcaksınız aniden indirecekler sizi keyifli oyunlar

• Arkadaşlar merhaba,
    Bir sorum olacaktı. 11.4.1 sürümde X kullanıyorum.
    iOS 12 ilk çıktığı zaman fotoğraf kalitesinde düşüş olduğuyla ilgili şikayetler vardı.
    Bu konu düzeldi mi bilgisi olan var mı?
    Teşekkürler.
  • Merhaba,

2 yıldır iphone 7 kullanıyorum. Geçen hafta telefondan genel>yazılım güncelleme bölümüne baktığımda "ios 12.1.2 yazılımınız güncel" yazmasına rağmen, telefonu itunes'a bağladığımda yeniden 12.1.2 güncellemesi yaptı.

(İşyerindeki arkadaşta iphone X var, o da denedi, onda da aynı güncelleme oldu).

Denk mi geldi bilmiyorum ama telefonumda aşağıdaki 2 sorun var;

1- Normalde gelen arama olduğu zaman power tuşuna 1 kez bastığımda sesi kapatıyordu ama çalmaya devam ediyordu. Şimdiyse 1 kez bastığımda direkt meşgule atıyor. (Ses açma/kısma tuşlarına dokununca eskisi gibi sesi kısıp telefon çalmaya devam ediyor).

Ayarlara baktım, netten baktım, bir türlü çözümü bulamadım.

2- Diğer bir sorun da telefonla görüşürken, kapatmak istediğimde telefonu kulağımdan çekince ekranın uyanmaması. Bunu bazen yapıyor, bazen yapmıyor. Kılıfı çıkardım farketmedi, kırılmaz camı çıkarıp denemedim, onunla alakası olabilir mi?

Bu 2 sorun dışında telefon hala ilk günkü performansında. 2 ay önce pilini de akasya'da değiştirttim.
    Telefonda hafıza sorunu da yok, yarı yarıya boş.

Ne önerirsiniz acaba?

Edit: Bu mesajı yazdıktan sonra 1. soru için; Ayarlar > rahatsız etme > Sessiz > ekran kilitliyken seçiliydi ama seçimi kaldırıp tekrar işaretledim ve denediğimde sorun düzeldi.
    Şimdi tüm ayarları sıfırla yapıyorum, güncellemeler falan telefon arafta kaldı galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 22 Ocak 2019; 12:10:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Merhaba,

2 yıldır iphone 7 kullanıyorum. Geçen hafta telefondan genel>yazılım güncelleme bölümüne baktığımda "ios 12.1.2 yazılımınız güncel" yazmasına rağmen, telefonu itunes'a bağladığımda yeniden 12.1.2 güncellemesi yaptı.

(İşyerindeki arkadaşta iphone X var, o da denedi, onda da aynı güncelleme oldu).

Denk mi geldi bilmiyorum ama telefonumda aşağıdaki 2 sorun var;

1- Normalde gelen arama olduğu zaman power tuşuna 1 kez bastığımda sesi kapatıyordu ama çalmaya devam ediyordu. Şimdiyse 1 kez bastığımda direkt meşgule atıyor. (Ses açma/kısma tuşlarına dokununca eskisi gibi sesi kısıp telefon çalmaya devam ediyor).

Ayarlara baktım, netten baktım, bir türlü çözümü bulamadım.

2- Diğer bir sorun da telefonla görüşürken, kapatmak istediğimde telefonu kulağımdan çekince ekranın uyanmaması. Bunu bazen yapıyor, bazen yapmıyor. Kılıfı çıkardım farketmedi, kırılmaz camı çıkarıp denemedim, onunla alakası olabilir mi?

Bu 2 sorun dışında telefon hala ilk günkü performansında. 2 ay önce pilini de akasya'da değiştirttim.
    Telefonda hafıza sorunu da yok, yarı yarıya boş.

Ne önerirsiniz acaba?

Edit: Bu mesajı yazdıktan sonra 1. soru için; Ayarlar > rahatsız etme > Sessiz > ekran kilitliyken seçiliydi ama seçimi kaldırıp tekrar işaretledim ve denediğimde sorun düzeldi.
    Şimdi tüm ayarları sıfırla yapıyorum, güncellemeler falan telefon arafta kaldı galiba.
    Akşama yeni iOS gelebilir. Sıfırlamak için biraz bekleyin.

• 12.1.3 gene çıkmadı bu sene 12 ye pek güncelleme gelmeyecek anlaşılan
  • Dün betası gelen sürümün bir gün sonra finali gelmezdi zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

Dün betası gelen sürümün bir gün sonra finali gelmezdi zaten
    beta 5 mi çıktı dün ?
  • Telefon sarjdayken asiri isinma sorunu yasayan varmi?

• 12.1.3 final az önce yayınlandı arkadaşlar bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 22 Ocak 2019; 21:12:14 >
  • Hayret neleri düzelttiklerini yazmamışlar. Güvenlik güncellemesi yazıyordu bende.
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.