Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
8.587
Cevap
134
Favori
673.783
Tıklama
Giriş
    221 Mesaj
    Güncelleme uyarısı gelmemesi adına güvenli bir Tvos profile verebilecek arkadaş var mı ?

İos 12.1.1’deyim otomatik güncelleme kapalı olmasına rağmen güncelleme uyarısından bıktım !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Benim telefonda bir aydır tvOS beta 11 yüklü şimdilik bir sıkıntı yok. Şuradan indirdim:http://www.ipodhacks142.com/download/tvos-11-beta-profile/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GknKyc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok teşekkür ediyorum.

|
    |
    ek1c1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    106 Mesaj
    12.1.1 e göre şarj çok çabuk azalıyor lte de bu durumu yaşayan var mı 12.1.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rechargeable -- 30 Aralık 2018; 15:14:32 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: blacksnake03

Ios 12.1.2 turkcell bildirim sorunu devam ediyor mu?
    Var mi deneyen

Bağlantı sorunum var iki üç gündür arayan no şeklinde mesaj geliyor . Birini arıyorum bağlantı kopuyor , ikinciye tekrar arıyorum herkesi .

|
    |
    blacksnake03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende bir sorun yok?

|
    |
    blacksnake03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 30 Aralık 2018; 21:55:52 >
    |
    |

|
    |

Aynen hocam ya 12.1.1 iyi sürüm. Ben normalde 12.1’de kalmayı düşünüyordum çünkü jailbreak çıkacaktı ama pil sorunu vardı 12.1’in o yüzden 12.1.1’e geçtim şimdi rahatım :) Bir 2-3 ay daha bekleriz JB için acelesi yok :)

|
    |
    Greggs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj

Hocam bu Apple’ın başına geçen şahıs yüzünden oluyor. Steve Jobs zamanına bir bakın onun döneminde çıkan sürümler neredeyse kusursuzdu. Herkes güncellerdi telefonlarını öyle eski sürümde kalma yoktu onun zamanında çünkü güncellemeler sorunsuzdu gönül rahatlığıyla yüklenebilirdi. Ama işte Tim Cook geldi bu işleyiş bozuldu. İOS 6 zaten son stabil İOS’dur. 8,9,10 falan İOS 6’nın yanında tırt. İOS 6 gibi bir sistem hala gelmedi ve gelmeyecek. Özledim o gerçekçi ve özgün Uİ ve İconları. İOS 7’ye güncellediğim zaman İPhone 4 kullanıyorum güncelledikten sonra telefonu direk çekmeceye attım böyle rezalet olamazdı. 2-3 gün tuşlu ile idare edip 5S aldım. Bakın Apple’ın son düzgün özgün işletim sistemi İOS 6 ve son devrimsel özgün telefonu ise 5S. 5S 2017 yılına kadar stabilite’de tüm amiral gemilerine meydan okudu. Ondan 2-3 sene sonra çıkmış S6, Note 5 gibi telefonlar şu an mezarda ama onlardan donanım olarak düşük seviyede olan 5S hala yaşıyor. Ama şimdi İPhone 4’de olduğu gibi İOS 11’e güncellediğim gün ve 12’ye güncellediğim gün yine çekmeceye attım telefonu. Bu sefer X aldım bakalım onu ne zaman çekmeceye atacağım :)

|
    |
    ctrl-alt-delete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DPLALİ

Hocam bu Apple’ın başına geçen şahıs yüzünden oluyor. Steve Jobs zamanına bir bakın onun döneminde çıkan sürümler neredeyse kusursuzdu. Herkes güncellerdi telefonlarını öyle eski sürümde kalma yoktu onun zamanında çünkü güncellemeler sorunsuzdu gönül rahatlığıyla yüklenebilirdi. Ama işte Tim Cook geldi bu işleyiş bozuldu. İOS 6 zaten son stabil İOS’dur. 8,9,10 falan İOS 6’nın yanında tırt. İOS 6 gibi bir sistem hala gelmedi ve gelmeyecek. Özledim o gerçekçi ve özgün Uİ ve İconları. İOS 7’ye güncellediğim zaman İPhone 4 kullanıyorum güncelledikten sonra telefonu direk çekmeceye attım böyle rezalet olamazdı. 2-3 gün tuşlu ile idare edip 5S aldım. Bakın Apple’ın son düzgün özgün işletim sistemi İOS 6 ve son devrimsel özgün telefonu ise 5S. 5S 2017 yılına kadar stabilite’de tüm amiral gemilerine meydan okudu. Ondan 2-3 sene sonra çıkmış S6, Note 5 gibi telefonlar şu an mezarda ama onlardan donanım olarak düşük seviyede olan 5S hala yaşıyor. Ama şimdi İPhone 4’de olduğu gibi İOS 11’e güncellediğim gün ve 12’ye güncellediğim gün yine çekmeceye attım telefonu. Bu sefer X aldım bakalım onu ne zaman çekmeceye atacağım :)

Alıntıları Göster
    12.1 deyim ben de güncellemedim 8 Plus olmasına rağmen

Bir sürüm daha gelsin belki güncellerim

|
    |

• Yarbay
    7032 Mesaj
    Steve Jobs gerçekten taktir edilecek adam öyle bir sistem yapmışki şu an o kadar iyi olmasa da hala en iyisi Apple ve iOS

Altyapısı sağlam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEANKingston -- 31 Aralık 2018; 2:4:53 >
    |
    |
    |
    |

ρѕη: αιzєηƒαη σηє ριє¢є ∂єℓιѕι αℓ ρα¢ιησ ƒαηı
  • Teğmen
    121 Mesaj
    ios 12 için jailbreak çıktı mı arkadaslar
    |
    |

• Yarbay
    4275 Mesaj

Eleştirip duruyorsunuz her iOS sürümünü ama appledan da vazgeçemiyorsunuz demekki hala en iyisi iOS

|
    |
    DPLALİ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    | Sapphire RX 5700 XT Pulse | AMD Ryzen 5 3600 | Corsair Vengeance 16 GB (2x8GB) 3000MHz C16 RAM | Corsair 80 VS650w PSU | 480 GB KINGSTON SSD | MSI B450 Tomahawk Max | PHANTEKS P400A RGB KASA | Playstation4/steam id: Bilgennyk |
  • Teğmen
    150 Mesaj

Sadece bende öyle sanıyordum 😀

|
    |
    Neeo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yapacak bir şey yok hocam :) Alıştığım ekosistem den çıkıp Android ekosistemine geçemem ben. 11 senedir İPhone kullanıyorum. Ama 2007 yılındaki zevki vermiyor artık. İlk İPhone 2G aldığımda kutusunu açarken ki heyecanı tarif edemem. Şimdi İPhone X kutusu açarken sıfır heyecan. Bu heyecanı en son 5S’de yaşadım.

|
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    189 Mesaj

Yok hocam bendede durum aynı😄

|
    |
    semih54gs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.