Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
65
Favori
704.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefon hakkında Bölümü’nden sürüme bakacaksınız .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal SMS mesajlarının gizlenmesinin bir yönetmi var mı ?
    Örneğin Whatsapp mesajlarını arşivlemek gibi.
  • Yakınlarda yeni bir güncelleme görülüyor mu arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolgasonkaya T kullanıcısına yanıt
    Eski sürüm de yaptığın aramaları iclouddan çekiyor sola kaydırıp silebilirsin
  • apple artık eski düzenini kaybetti sanırım piyasalardaki değeri düşünce...güncellemeler stabil gelirdi iki haftada 1 beta vs yada arka arkaya beta verince final gelirdi falan şimdi ne zaman ne yapacakları belirsiz bir anda beta geliyor bir anda final geliyor takip etmek zorlaştı güncellemeri artık
  • son sürüm ne durumda? itunes üzerinden sıfır kurulum yapmayı düşünüyorum. cihaz ip8

• İndire bas sonra teli kapa aç devam et indiriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İos 12.0 sürümüm memnunum daha da güncellemem güncelleyen arkadaşları görünce üzülüyorum hep sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebastiansyzmanski

İndire bas sonra teli kapa aç devam et indiriyor
    Eğer işe yararsa harika bilgi

• Uzun zamandır bir güncelleme gelmedi. Neden acaba?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 17 Ocak 2019; 22:52:37 >
  • İnternete limit koyacağım önerebileceğiniz bir uygulama var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Uzun zamandır bir güncelleme gelmedi. Neden acaba?
    iPhone 7 kullanıyorum. 12.1.1 sürümünden çok ekstra bir şey olmazsa güncellemeden kalacağım. Bence en iyi sürüm.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla o işlem ancak jb ile yapılıyor. Sadece internet kullanımını takip etmeye dair uygulamalar var.

• Arkadaşlar bu ios 12 ye geçtim geçmez olaydım

Ekran süresi nasıl oluyor? Çarşamba gece yarısından sonra şarjdan çektim orada sıkıntı yok ama neredeyse üç gün olduğu halde ekran süresini iki saat civarı gösteriyor. Tüm süreyi göremiyorum bu ne ya!

• quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Pile girip son 10 gün diyince gösteriyor hocam. Edit: hocam sağlıklı değil aslında mesela 10 da çektin şarjdan 12 den sonra kullanınca 0lanıyo saçma sapan ben tam verim almak için tam 12 de çekiyorum şarjdan ki bütün günü görebiliyim eski şarj kullanım bekleme olayı daha iyiydi
    Kesinlikle daha iyiydi eski gösterim. Ben de niye sizin gibi 9 saati görmüyor diyordum. Halbuki neredeyse 3 gün olacak şarjdan çıkaralı.

• Evet saçma sapan bi gösterge acilen el atmaları lazım iyi yapacakları yerde bok etmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 19 Ocak 2019; 14:39:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone da oyun oynamak sıkıntı biraz şarjı bitiyor hemen :)

Mate 20 ile oynadim biraz güzel baya PC gibi zor değil. Elinde silah olan adamı yumrukla öldürdüm. Baya kötü oynayanlar var çaylak odalarında.

• Arkadaşlar yeni bir şey keşfettim. Benim 5 senedir kullanmakta olduğum (5S kutusundan çıkan) şarj kablomu artık yenileme vakti geldiğini düşündüm. İPhone X’imin kutusunda bıraktığım, daha hiç kullanmadığım şarj kablosuna geçtim. Ertesi gün performansın arttığına şahit oldum. Telefon yeni kablo ile daha iyi performans ve şarj ömrü verdi.

Demek ki şarj kabloları kullanıldıkça eski performansını kaybediyor. Hatta 5S’ide yeni kabloyla şarj ettim performansı eskiye nazaran arttı. Bunu bir deneyin sizde.

Normalde eski kablo ile şarj edince telefon açılınca takılırdı şimdi normal açılıyor. İnanamadım yani!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeFinger -- 19 Ocak 2019; 16:13:26 >
  • Sonuçta o kablonun içinden bir akım geçiyor ve kablo elektrik direncine maruz kalıyor. Kablo kullanıldıkça direnci de aynı şekilde zayıflıyor ve içinden geçen akım miktarı da buna bağlı olarak düşüyor. O yüzden düşük akımda ve daha yavaş şarj olmadı normal. Yenisi varken her zaman yenisini kullanmak daha iyidir.

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.