Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rahh00 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
8.603
Cevap
132
Favori
674.921
Tıklama
Giriş
    13445 Mesaj
    Bu aralar donma problemleri yaşıyorum.

İos 12.1.2 kullanıyorum ve dün instagramda 2 kere dondu tepki vermedi, apple müzikten albüm indiriyordum uygulama pat diye kapandı. Az önce de google haritalarda parmağımı kaydırırken dondu öylece sonra tekrardan açıldı

Telefon 7 Plus ve 3 gb ram var. Acaba ram mi yetmiyor da uygulamalar kapanıyor? Sizde de bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Bugün S9+'ı Oreo'dan Pie'a güncelledim. Sıfır sorun. iPX'e ne zaman güncelleme gelse neresi bozulacak diye korkar oldum. Herkes bir sorundan bahsediyor. Ciddi anlamda iOS, Android'in gerisinde mi kalmaya başladı acaba?
    Android çok daha sorunsuz bir işletim sistemi. G2 ile 4 senede yaşamadığım onca şeyi 7 Plus’la yaşıyorum.

|
    |

Benzer problemleri bende yaşıyorum farklı uygulamalarda. Bir deneyimimi aktarmak gerekirse cihazı 12.1.2’ye güncelledikten hemen sonra kilidini açtım cihazın ve telefon dondu kendini yeniden başlattı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ~Lion King~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13445 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Benzer problemleri bende yaşıyorum farklı uygulamalarda. Bir deneyimimi aktarmak gerekirse cihazı 12.1.2’ye güncelledikten hemen sonra kilidini açtım cihazın ve telefon dondu kendini yeniden başlattı.
    Hocam sizinki de ayrı rezil bir olaymış. Dün başıma gelen bir olay şimdi aklıma geldi. Kilit ekranında parmağımı basıyorum orta tuşa hiç bir tepki yok. Kilit ekranını sola kaydırdım kamera açıldı ve orta tuş aktif olmaya başladı.

Nasıl bir yazılımın içine bu kadar edebiliyorlar hayretler verici durum.

aynen yapıyor o sorunu arada bir, ekranı yandan kapatıp tekrar basınca düzeliyor :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: diyar_21

aynen yapıyor o sorunu arada bir, ekranı yandan kapatıp tekrar basınca düzeliyor :)
    Hiç bir mantıklı açıklaması yok bu sorunların

|
    |

İPhone 7’i geçin hocam benim İPhone X’imde bile sorunlu bu sürüm. 12.1.2 İOS tarihindeki en rezalet sürüm ünvanını İOS 11 Final’den alır bence. Ani takılmalar ve kapanmalar yaşadım yükler yüklemez. PUBG’ye giremez oldu telefon ya. Telefon görüşmesi yaparken görüşmeyi zırt pırt sonlandırmaya ve kafasına göre birilerini aramaya başladı. DFU ile geri 12.1.1’e dönün ben öyle yaptım şimdi telefon rahat. Bu sürümü sadece XS, XS Max ve XR kullananlar yüklesin gerisi 12.1.1 ile devam.

|
    |
  • Yarbay
    4682 Mesaj
    iphone kullanıcılarının ömrü güncelleme kovalamakla geçiyor :) her yıl aynı şeyleri yaşıyoruz komedi :)

Orijinalden alıntı: DPLALİ

İPhone 7’i geçin hocam benim İPhone X’imde bile sorunlu bu sürüm. 12.1.2 İOS tarihindeki en rezalet sürüm ünvanını İOS 11 Final’den alır bence. Ani takılmalar ve kapanmalar yaşadım yükler yüklemez. PUBG’ye giremez oldu telefon ya. Telefon görüşmesi yaparken görüşmeyi zırt pırt sonlandırmaya ve kafasına göre birilerini aramaya başladı. DFU ile geri 12.1.1’e dönün ben öyle yaptım şimdi telefon rahat. Bu sürümü sadece XS, XS Max ve XR kullananlar yüklesin gerisi 12.1.1 ile devam.
    Hocam elimin altında hızlı bir internet olsa hemen döneceğim ya. Bodrumdayım internet yok. Ne kadar mutluydum ios 12.1.1 de :(

|
    |

Orijinalden alıntı: diyar_21

iphone kullanıcılarının ömrü güncelleme kovalamakla geçiyor :) her yıl aynı şeyleri yaşıyoruz komedi :)
    Sorunsuz bir sürüme denk gelsem sonsuza denk onda kalıcam :)

|
    |

|
    |
  • Teğmen
    152 Mesaj
    Hani düzelecekti bu hücresel problemi yine herkes yazmış haberlerde falan da geçmişler. İlk kez 12.1.1 de oldu bana düzelir diye 12.1.2 ye güncelledim yine kopma oldu 5 sn ilk olay ama can sıkıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    6s telefonu haftasonu güncelledim ama telefonla görüşme sesi acayip azaldı karşıyı duyamıyorum resmen.
    Acaba güncellemeden dolayı böyle bir sorun yaşayan varmıdır hattım turkcell
    |
    |
    ZOTAC Gtx1080 Amp Extreme Edition / Asus 24" 144Hz Vg248qe / İntel i7 4790 / Msi Gaming 5 Anakart / Zalman Ms800 Kasa / Kingston 8x2 1600mhz Ram / Corsair K70 RGB MXRED, Logitech g430, g402 Mouse, g240 Mouse Pad, Xbox One s Gamepad
  • Binbaşı
    1194 Mesaj
    Forumda sorun mu var bugün giremedim hiç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bende de sıkıntı var

|
    |
    mhmmt42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    WIFI ile Arama özelliği düzgün çalışmamaya başladı 12.1.2 ile. Telefonun "Servis Yok" dediği yerde Turkcell Wi-Fi'a dönmüyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: DPLALİ

Ben de 12.1 deyim güncellemiyorum

|
    |
    birinci keci sebo

bir iki kez bende de oldu ip se

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    birinci keci sebo

döngüyü müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz

|
    |
    erkutk84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar iPhone 5S A1530 iPhone’um var Avustralya’dan alınma iTunes’tan 12.1.1 e dönmek istiyorum da GSM mi seçicem Global mi?

haberler
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.