Şimdi Ara

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.265
Cevap
65
Favori
704.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ios 11 son sürümdeyim, x kullanan arkadaşlar 12 yi nasıl buldu acep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılların iphone kullanicisi olarak artik karar verdim her yeni sürümde batarya performansı bi tık azalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s 10.2.1 de geçmeye değer mi?
  • Bu açık zaten, müziklerim geri geliyor ama şöyle, müziğim gözüküyor ve her seferinde geri yüklemek zorunda kalıyorum yaklaşık 5gb müzik indiriyor. Ben indirmesin istiyorum direk müzikleride boyutlarıyla yedekleyeyim istiyorum. Bu mümkün mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biraz önce kullanırken bir bug oldu hesap makinesini açarken animasyon anında yanlışlıkla safariye de tıkladım arama çubuğuyla klavyeyle geldi ekrana önceden açık olduğu icin. Bu yazdıklarım 1 saniye içinde oldu tabi. Ben tekrar hesap makinesine geçtim ama ekranda soluk şekilde klavye görüntüsü kaldı. Ekranda alt kısımda klavye görüntüsü var çok soluk ama var. Kapatıp açtım düzelmedi ne sacmalik bu nasıl düzelteceğimi bilen, basına gelen var mi?

Edit: Bir ekran yanmamız eksikti o da geldi tam oldu. Cihazı 10 dakika kadar kapalı tutunca gitti geri gelmez insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmmt4991 -- 4 Kasım 2018; 23:56:44 >
  • Cihaz i7 (ios12.1)

Bazen gönderdiğim smsler karşı tarafa iki kez gidiyor sebebi ne olabilir ? Bir tanıdığımda da 6S var onda da oluyormuş.

• 12.0 ve 12.0.1 sürümlerde şarj konusunda çok sıkıntı çekmiştim. 12.1 sürümüyle çözülmüş görünüyor. 2.30-3 saat ekran süresi alıyordum şuan 3.30 saati devirdi. İPhone 6

• 7 plus 11.4.1 deyim ben hız konusunda zaten memnum pil için ne diyorsunuz güncellesem üzer mi ?

• 12.1 şarj sonrası widgetlerin hepsi baştan yükleniyor, iPhone SE’de oluyor bu durum.

Bir de dikkat ettim iTunes eşzamanlama sonrası herhangi bir uygulamaya ilk girişte iTunes şifremi soruyor. Ardından uygulama açılıyor. İkinci defa böyle bir durum olmuyor ama.

• Daha önce sildiğim widgetlar şarjdan sonra bende de geri geldi. Anlamadığım nokta, bir kaç sürümdür devam eden hatalar hala çözülebilmiş değil, mesela Bluetooth simgesinin gözükmemesi, rehberde H harfinin gözükmemesi vb. Tamam belki önemli değiller ama pil ve bu sorunlar haricinde sıkıntı yaşamadığım için mide bulandırıyor açıkçası ve çözümünün zor olmadığını düşünüyorum. (iPhone 7)
  • semih54gs kullanıcısına yanıt
    Aklıma gelen en alttaki seçenek acıksa Kapatıp denermisiniz yine 2 kere gönderiyormu

iOS 12 [ANA KONU] - iOS 12.4.1 Final Sürümü

• gumusalin1 G kullanıcısına yanıt
    O seçenek kapalı aynı sizinki gibi diğer ayarlar. imassage da aktif

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    reis sakın geçme..... face id yavaşladı batarya azaldı.. ios11 son sürümde belirli ayarları yaparsan rahat 9-10 saat kullanım süreleri görürsün ki ios12'de aynı ayarlarla 7 saati zorluyorum..bugün dfu ile 12.1 temiz kurulum yaptım bakalım sonuç ne olacak
  • bayfeynman B kullanıcısına yanıt
    Tam tahmin ettiğim gibi klasik apple, teşekkürler hocam

• semih54gs kullanıcısına yanıt
    Öncelikle operatörünüz Turkcell mi? Aynı sorunu Turkcell’de iken yaşıyordum. Turkcell müşteri hizmetleri, hattımda sorun olmamasını söylemesine rağmen sorun hattımda çıktı. Türk telekom’a geçtim ve sorunum çözüldü.

• Stringy_gurkan S kullanıcısına yanıt
    Evet hattım Turkcell

hani SMS kullandığımdan değilde bazen lazım oluyor bu seferde iki kere gidiyor:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Katze

Daha önce sildiğim widgetlar şarjdan sonra bende de geri geldi. Anlamadığım nokta, bir kaç sürümdür devam eden hatalar hala çözülebilmiş değil, mesela Bluetooth simgesinin gözükmemesi, rehberde H harfinin gözükmemesi vb. Tamam belki önemli değiller ama pil ve bu sorunlar haricinde sıkıntı yaşamadığım için mide bulandırıyor açıkçası ve çözümünün zor olmadığını düşünüyorum. (iPhone 7)
    iOS 12.1'e 11.4.1'den geçtim dün. DFU Mod ile. Ana sürüm geçişlerini DFU mod ile yapıyorum uzun yıllardır. Cihazım iPX. Cihaz 11.4.1'e göre bariz şekilde hızlandı. Şu an için bir hata ile de karşılaşmadım.

Edit: Rehberdeki H harfi sorununu gördüm ilginç :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 5 Kasım 2018; 15:56:27 >
  • deagle100 kullanıcısına yanıt
    Whatsapp tuşlarında problem oluyor geçişlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: bayfeynman

reis sakın geçme..... face id yavaşladı batarya azaldı.. ios11 son sürümde belirli ayarları yaparsan rahat 9-10 saat kullanım süreleri görürsün ki ios12'de aynı ayarlarla 7 saati zorluyorum..bugün dfu ile 12.1 temiz kurulum yaptım bakalım sonuç ne olacak
    Merhaba,

Ne yaptınız da 7 saatleri görüyorsunuz?

3 saat 47 dk da şu an pilim %39'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_fb

Merhaba,

Ne yaptınız da 7 saatleri görüyorsunuz?

3 saat 47 dk da şu an pilim %39'da.

Alıntıları Göster
    Uyandırmak için kaldır ve dokunarak uyandır kapalı. Mail serviside kapalı, manuel olarak yapıyorum işlemi kendim kontrol ediyorum yani. Konum servislerinde sadece navigasyon uygulamalarının izni var aynı zamanda da arka planda uygulama yenileme kapalı. Bu ayarlarla 11.4.1'de 8-9 saati gördüm hatta full wifi ile 10'a bile ulaştım ama 12.1'de 7lerdeyim... bugün dfu ile temiz kurulum yaptım, değişiklik olursa haber veririm
    Edit: genelde 6 ama 7'ye bazen ulaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayfeynman -- 5 Kasım 2018; 17:17:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.