Şimdi Ara

iOS 11 ve dahası Simulatene Çeviri ile Canlı Yayında Tanıtılıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
10.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En azından ios'u falan izleyebildik geç gelsede yayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne dark mode ne multiwindow ne de dosya yöneticisi var, bomboş güncelleme gibi gözüküyor şu an. Bir tek fotoğraf üzerine yoğunlaşmaları iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

quote:

Orijinalden alıntı: derepaca

Gün, Mesut ve Erdi beyi bir arada görebilecek miyiz?

Bi yayını da şu üçlü yapsa site batar mı?

Bu sorulara cevap istiyorum.

Merhabalar,

Mesut Çevik birebir lansmanın yapıldığı alanda olacak, Erdi Özüağ Tayvan'da Computex fuarında.

Ben simultane çeviri yapıyor olacağım, Gün Oksay ve Ahmet Gözütok da lansman değerlendirmelerini yapıyor olacaklar.

Dostum on numara çeviri yaptın. Çeviri hızın, diksiyonun on numara. Valla diğer teknoloji firmalarındaki insanlar eline su dökemiyorlar. Başarılarının devamını dilerim. :)

• işte devrim budur;dosya yöneticisi dengeler değişiyor.
  • Cok kötü bir güncelleme. Hic bir yenilik yok. iOS 10'un son güncellemesini alip beklemek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 5 Haziran 2017; 21:51:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Macbook tanıtıldı mı kaçırdım mı?

• Sonunda hücresel veri kısayolu gelmiş. Android'de yıllarca vardı. Files göremedim? ben mi kaçırdım yoksa tanıtılmadı mı? Güncellemeyi düşünmüyorum. Resmen bildirim çubuğu haricinde yenilik yok.

Edit: Files iPad bölümünde tanıtıldı. iPhone'a gelmeyecek mi?
  • Açıkcası beni etkileyen pek bir tarafı olmadı.

• iPhone 5 de herhalde iOS 11 destekleyecek

• Şu hücreseli ara güncellemeyle bile çoktan verirlerdi isteseler ben de onun dışında pek bir yenilik göremedim .

• quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Aynen. Shiftdelete'deki elemanları hiç sevmem fazla antipatik gelir onlara kaldık. En azından işlerini yapıyorlar.

Aksine shiftdelete'deki birkaç kişi bana özellikle sempatik geliyor. Severek takip ediyorum.

• iPad'lerde fena olmamış ama iPhone'lar için kayda değer bir yenilik göremedim. Yavaşlatmaktan başka bir işe yaramaz muhtemelen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hücresel veriyi ON - OFF yapabileceğimiz kısayolu sonunda eklemişler.
  • HomePod çok güzel cihaz olmuş. İyi düşünülmüş, performans da anlattıkları gibiyse tadından yenmez. 349$ fiyat verdiler. Burada 1000 tl civarında olur

• Bu özellik güzel

1 yılda 1 trilyın foto çekiliyor. H265 desteği iOS 11'e de gelecek. Bu sayede telinizdeki fotolar daha az yer kaplayacak. İki kat daha çok sıkıştırma. Videolar artık HEVC formatıyla saklanacak. 2 kat yüksek görüntü kalitesi yarı yarıya kayıt alanı kullanacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben hücresel veri değilde hotspot a benzettim.

Veri kısayolu olsa Apple onu bile 10 dakika anlatırdı.

• hücresel kısayolu eminim ki bastıktan sonra tekrar tıklattıracak

Tek seferde açıp kapatırsa tim cooku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-28350607C -- 5 Haziran 2017; 22:36:22 >
  • iPad alınır. iOS 11'le birlikte çok kullanışlı bir hale gelmiş en çok onu beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 5 Haziran 2017; 22:36:58 >
  • Ben daha iOS 9.35 falan kullanıyorum burada millet 11 için bekliyor..Yaw hem İpad hem İphone da güncelleme yapmaya korkuyorum performans düşer diye millet nasıl güveniyor da çat diye güncelliyor hayret.

İmac ve Mac Pro bizdeki fiyatlarını ben de merak ediyorum.İMAC-VR ilişkisini pek algılayamadım ona bakmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcemre

iPhone 5 de herhalde iOS 11 destekleyecek

sanmam. 32 bit desteği mağazadan kalkmadı mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.