Şimdi Ara

iOS 11 ve dahası Simulatene Çeviri ile Canlı Yayında Tanıtılıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
10.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etkinliği izledim fakat kaçırdım mı bilmiyorum. Kapalı beta tarihi verildi mi ios 11 için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • developer betasi ucretli degil mi?

• YouTube'da gördüğüm ilk içerik. Arkadaş 5S'e yüklemiş. Ve biraz yavaş çalıştığını söyleyebilirim. iPhone 6'dan sonraki cihazlarda düzgün çalışacaktır sanırım. 5S'te genel kullanım akıcı, kasan bir yer göremedim ama uygulamaların açılış hızları ağır geldi. Bu geliştirilebilir bir şey değil. 5S'in donanımı yetmiyor, belli.

iPhone 5'e gelmez diye tahmin ediyorum. 5C'ye de tabi.

• Hücresel aç kapa gelmiş bildirim ekranına

• iMac Pro muhtesem olmus..

https://www.apple.com/imac-pro/
  • Kongor kullanıcısına yanıt
    quote:

*Camera özellikleri anlatılıyor. Daha iyi sıkıştırma özellikleri. JPEG'den ancak daha kaliteli fotoğraflar. Porte modunu geliştiriyorlar. Depth API özelliği geldi (anlamadım) Memories özelliği geldi, bu WatchOs ile koordineli çalışacak sanıyorum, zaten bu özellik vardı.

Bunu defalarca yazdık, benim 4 mpli HTC One M8'in fotoğrafları 4 mb civarındayken 12 mp iPhone 7 Plus'ımda fotoğraflar 2 mb civarında oluyordu. İyi sıkıştırıyor sanıyorsun ama alakası yok, berbat oluyordu. Yalnız bunun düzeltilmesi için iOS 11'e kadar bekleyecek olmamız hoş değil, çok uzatmasalar bari.
    Portre modunda da kalite çok düşüyordu, umarım düzelir.

Bir de raw çekim gelse işte direk, başka uygulamalarla neden uğraştırıyorlar ki bizi saçmalık. Telefona raw desteği ekliyorsun ama gömülü uygulamana koymuyorsun bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 5 Haziran 2017; 23:49:19 >

• Bunu beta olarak nasıl indirebilirim?

• iOS 11 ve dahası Simulatene Çeviri ile Canlı Yayında Tanıtılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 5 Haziran 2017; 23:52:34 >
  • https://jumpshare.com/v/puEpAcjejqu9M4bPFpPC indiriyorum bakalım neler göreceğiz

• Carcharies kullanıcısına yanıt
    Developer beta bugün hatta şuan.

Public beta ay sonu

Yayınlanma eylül

• Carcharies kullanıcısına yanıt
    Kurulumda türkçe seçeneği var mı yoksa ingilicze mi olacak? Daha önce beta yüklemedim hiç

Birde bunu indirmek için developer olmaya gerek var mı? Şuan linke tıkladım ve 1.9 gblik update var yalnız ingilizce
    iOS 11 ve dahası Simulatene Çeviri ile Canlı Yayında Tanıtılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur55sag -- 5 Haziran 2017; 23:54:50 >
  • ugur55sag U kullanıcısına yanıt
    Şuan ön indirme aşamasındayım hocam yüklerken bilgilendiririm fakat muhtemelen vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Google i/o ve microsoft build etkinliğine özel yayın yapmadığınız sürece bende bu yayını izlemiycem.

Senin izlememen ve seni şuursuzca artılayan fandroidler Donanım haberin çokta ***indeydi.

• Yorumlarını bekliyoruz üstad

• Screen Recording:

• Bildirim çubuğu gitmiş şaka gibi

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Yazık beni artırilayanlari fandroid sanıyor.

Hocam ben kayırmacılık var diyorum sitenin ismi donanım haber apple haber değil diyorum başka firmalar bu firmaların yaptığı etkinlikleriyle ilgilenilmiyor diyorum senelerdir hep böyle sürekli apple etkinliklerine özel ilgi var madem apple taraftarı bir site sahibi var o zaman sitenin adını değişsin. Birinin dayisi olup devlet işinde özel ilgi gördüğünde etmediğiniz laf kalmıyor.

Neden google etkinliğini microsoft etkinliğini apple'a yaptıkları gibi canlı yayin yaparak türkçe yorumlamıyor bunu soruyorum ben.

Dh mobil uygulamasının android betasi bile ios için yapılan arayüzle test ediyorlar.

• Alttan çekince gelen denetim masası bence tüm ekranı kaplamamalıydı

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    apple asla raw desteği getirmez.

apple kullanıcıları böyle terimlerle vs uğraştırmıyor, kamera yazılımı bile biliyorsunuz oldukça sade ve basit. bir bakıma güzel, size içeriğin nasıl üretileceğinden çok üretilecek içeriğe yönlendriiyor, bir anlamda da donanım ve yazılım meraklıları için kötü.

bana kalırsa raw desteği değil ama fotoğraf sıkıştırma ve kalite konusundaki problemleri halletmeleri gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

apple asla raw desteği getirmez.

apple kullanıcıları böyle terimlerle vs uğraştırmıyor, kamera yazılımı bile biliyorsunuz oldukça sade ve basit. bir bakıma güzel, size içeriğin nasıl üretileceğinden çok üretilecek içeriğe yönlendriiyor, bir anlamda da donanım ve yazılım meraklıları için kötü.

bana kalırsa raw desteği değil ama fotoğraf sıkıştırma ve kalite konusundaki problemleri halletmeleri gerekiyor.

RAW destegı getırmez derken sanırım stock photo uygulamasına getırmez demek ıstedınız ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.