Şimdi Ara

iOS 11 Betaları ile AB Ses sınırı olayını aşmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
8.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/avrupa-cihazlarinda-sinirlanan-kulaklik-seviyesine-cozum-jailbreak-sart-degil--91485082

bu konudaki hadiseden haberdar olanlar için bir sorum var.. malumunuz ios 10 ile artık bu ses yükseltme yöntemi işlememekte..

iOS 11 betaları ile aynı yöntemi deneyen oldu mu? valla elimde olsa hemen ios 9 a döneceğim, ne oldu da böyle bir değişikliğe gittiler hayret..ayrıca AB ülkesi de değiliz neden bizim cihazlarda da mevcut bu ab ses sınırı olayı..

iOS 11 betası yüklü cihazında tecrübe edenler konunun altını yeşillendirirse memnun olurum.

hiçbir yöntem bulunmazsa da en sonunda abd cihazlarına geçeceğiz sanırım ikinci el vs ne olursa artık..

• ios 11 konusuna yazdığınızdada görmüştüm yardımcı olmak isterdim ama benimkide abd den alınma. Çok enteresan sahiden ses olayı can sıkıcı avrupa cihazlarda.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Evet orada da yazdım ama kimse iki satır yazmadığı için ben de konu açtım, valla AB ülkesi olmamamıza rağmen AB ses sınırının cihazlarda olması da ayrı saçmalık. iOS 9 da ne güzel yapıyorduk valla iOS 10 geldi kapandı mevzu, bir ihtimal belli 11 ile tekrar olur diyorum ama çok düşük ihtimal tabi, gene deneyenlerin yorumlarını bekliyoruz :)

En güzeli ABD cihazı almak valla bir daha cihaz alımına girdim mi bir şekilde yurtdışı cihaz getirteceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Umarım düzelir ama öyle birşey yaptılarsa ios 10 dan sonra, bende sanmıyorum 11 de de düzeleceğini. Evet ab hariç cihaz en mantıklısı bu konuda, bir şekilde getirmek lazım.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Ben sürekli takip ediyorum bir gelişme var mı diye ama yok, kulaklık girişi iPhone 7 ile kaldırıldı, ayarı da kaldırıldı sanırım. Pek umudum yok ama bundan şikayetçi olan epey fazla, belki yeni yöntemler bulunur diye bekliyoruz bakalım..

Olmazsa da garantisine vs bakmadan yurtdışı kayıtlı cihazlara bakacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu konu ciddi ciddi kafamı kurcalıyor, daha önce de sordum ama cevap alamadım, ios 11 betaları ile deneyen oldu mu hiç? tamamen kapandı mı bu olay?
  • ios 11 de ab ses sınırı düğmesi var o kapalı açık yapılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

ios 11 de ab ses sınırı düğmesi var o kapalı açık yapılabiliyor

gorsel varsa paylasırmısınız
  • Merak ettim bende sadece kulaklık dinlerken mi fark ediliyor bu ses olayı ?
  • JuelzII kullanıcısına yanıt
    Evet abd cihazlarına oranla daha düşük ses geliyor, normalde sarı ve kırmızı ses barları olmaz kulaklık ses simgesinde. Sınır olmayan cihazlarda barların hepsi beyaz olur ve tam kapasite kullanırsınız cihazı. Olay bundan ibaret

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben mi karıştırıyorum bilmiyorum ama bende renk yok ve hepsi beyaz cihaz Arabistandan alınma ?
  • JuelzII kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - müzik menüsü altında ab ses sınırı seçeneği görünmüyor ise sınır olmaz. Bildiğim kadarı ile Ortadoğu cihazlarında zaten bu sınır mevcut değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardmantr

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

ios 11 de ab ses sınırı düğmesi var o kapalı açık yapılabiliyor

gorsel varsa paylasırmısınız

Sanırsam arkadasın bahsettiği acık/kapalı kısmı burası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 11 Ağustos 2017; 23:56:49 >
  • Arabistan gelme 6s ios11 beta 5 ab sınırı düğmesi yok bende

• quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

Arabistan gelme 6s ios11 beta 5 ab sınırı düğmesi yok bende

Ses sınırı menüsüne bakınız. Orada ab ses sınırı anahtarı mevcut değilse bu sınırlama cihazda yoktur.

Şu şekil :)

• iOS 11 Betaları ile AB Ses sınırı olayını aşmak

• ZAWestern Z kullanıcısına yanıt
    iOS 11 ekran görüntüsü mü bu hocam?

Sende de ab ses sınırı mevcut malesef.

Sayfanın başında linkte paylaştığım yöntemi deneyebilir misin sana zahmet? Olup olmadığını merak ediyorum. iOS 10'da malesef sonuç olumsuzdu

• Hocam benimki jbsiz ab cihazi. Ios 11 de de (beta5) durum bu malesef.

• ZAWestern Z kullanıcısına yanıt
    Yabancı forumda da tartışıyoruz bunu. Oradakiler de şikayetçi maalesef tüm Avrupa cihazlarında var bu. Sırf bu yüzden iOS 9'u özlüyorum valla. Artık bize de tek seçenek jailbreak yapmak olacak sanırım. Onun da gelip gelmeyeceği gelse de hangi sürüme geleceği muamma

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.