Şimdi Ara

iOS 11 Betaları ile AB Ses sınırı olayını aşmak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
8.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Toxicated

Ben airpods dan dinliyorum zaten onda da ses konusunda bir sıkıntı yok. 4 tane kablolu kulaklığım oldu bunla birlikte hiçbirini açmadım bile daha

nasıl memnun musun hocam? ses yalıtımı vs nasıl? kablolu iphone kulaklığı ile fark var mı ses konusunda
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çok rahat anlaşılır fark var aralarında bir kere kullanışlılık çok daha yüksek direk cebimden cıkarıp kulağıma takana kadar bağlanmış oluyor direk müzik çalıyor. Kalite de elbet 900 liralık değil ancak ses kabloludan cok daha kaliteli daha temiz baslar ve tizler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toxicated kullanıcısına yanıt
    Kulakiçi olanı gelecekmiş sanırım onu inceleyebilirim:) düz kulaklıkların kulağımda durmama gibi bir huyu mevcut

• Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    İnşallah diyelim ben memnunum beats urbeats de kullanmıstım yalıtımı ondan kötü ancak çok fark yok ben memnunum valla kullanışlılık zaten hepsini görmemenizi sağlıyor

• Toxicated kullanıcısına yanıt
    yenisi çıksın bakalım bi karşılaştırma yaparız artık :)
  • Iphone 6s kullanıcısıyım Telefonumda AB ses sınırı var fakat kapattım. Normalde bir sıkıntı yok fakat spotify da müzik dinlerken ekran kitli ise ses açtığımda ekran açılıyor. spotify ayarlarıyla oynadım fakat sıkıntı çözülmedi. yardımcı olursanız sevinirim
  • normalde sesi açınca ses barı gelmiyor mu kilit ekranına? öyle hatırlıyorum,sanki yanlış birşey yok gibi ama..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.