Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (512. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

S6 var evde 1 bilemedin 1buçuk ayda bir güncelleme geliyor ve halen de çatır çatır kullanılıyor en ufak donma kasma yok, yanıltmayın insanları...

1veya 1.5 ayda bir güncellememi geliyor😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Evet az geliyor güncelleme ancak geldi mi düzgün geliyor. Kasma donma uygulama hataları olmuyor. S7 Edge için ben kullanırken öyleydi en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Maalesef o sorun bende de mevcut hocam devam ediyor

FeedBack Yaptım Sorunu
  • onur_33 O kullanıcısına yanıt
    Aynen xef fransa romunda cihaz..

• Arkadaşlar dün iphone 6s plus ürün aldım ve kullanmaya başladım icloudtan 5s teki geri yüklememi yaptım ancak telefonu kullandıktan 1-2 saat sonra maçkolik flashscore whatsapp google chrome ve ayarlarda bazı bölümlere tıkladıgımda uygulamalar kitleniyor ne yaparsanız yapın düzelmiyor işlevini yitiriyor ve telefonu kapatıp açmam gerekiyor sorunun yazılımsal olabilecegini düşünüp 11.3 beta sürüme geçtim ancak sorun hala devam ediyor kapatıp atıktan yaklaşık 1-2 saat sonra kullanabldigim uygulamaları kullanamıyorum video çekip yükledim lütfen inceleyip bana yardımcı olun ne yapmam gerekli neyden kaynaklı olabilir

Video linki 1 :https://www.youtube.com/watch?v=pOMOls9FCW8

Video linki 2 :https://www.youtube.com/watch?v=b7Ob-wKXD48

• quote:

Orijinalden alıntı: emrbsr26

Arkadaşlar dün iphone 6s plus ürün aldım ve kullanmaya başladım icloudtan 5s teki geri yüklememi yaptım ancak telefonu kullandıktan 1-2 saat sonra maçkolik flashscore whatsapp google chrome ve ayarlarda bazı bölümlere tıkladıgımda uygulamalar kitleniyor ne yaparsanız yapın düzelmiyor işlevini yitiriyor ve telefonu kapatıp açmam gerekiyor sorunun yazılımsal olabilecegini düşünüp 11.3 beta sürüme geçtim ancak sorun hala devam ediyor kapatıp atıktan yaklaşık 1-2 saat sonra kullanabldigim uygulamaları kullanamıyorum video çekip yükledim lütfen inceleyip bana yardımcı olun ne yapmam gerekli neyden kaynaklı olabilir

Video linki 1 :https://www.youtube.com/watch?v=pOMOls9FCW8

Video linki 2 :https://www.youtube.com/watch?v=b7Ob-wKXD48

Yedekten geri yükleme yapmadan yeni iphone olarak kurulum yap.Apple'da öyle diyor.Sorun çıkarsa yedekten yapmayın der.

• kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce 7 den 5s e aynı şekilde geri yükleme yaptım böyle bir sorun olmadı eminmisiniz bundan kaynaklı olduguna
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende feedbackledim. Umarım çözülür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Yine başladı aynı problem. Kafayı sıyırdım artık pes ettim. :) Güncellemeyle de çözüleceğine inanmıyorum çünkü Google’dan araştırdığımda iOS 11’in ilk sürümünden beri bu problemi yaşayanlar varmış. Yani aslında 11.2.6 ile gelen bir sorun değil.

Apple’ın müzmin sorunları çözme becerisi takdire şayan.

• emrbsr26 E kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer bir sorun varsa bunu öğrenmek için dfu modunda temiz bir kurulum yapmalısın.Eğer hala donma sorunu varsa servis ast2 testi ve kontrolünü yaparak anlar.Sorunlar en çok yedekten yapıldığında oluyor.
    hocam şu an yeni iphone olarak kurdum bakalım dfu mode falan pek anlamam şu an bir sorun yok olursa yazarım ok sagol yardımcı oldugun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Ios 11.3 beta 3 iphone 7plus.

Hava durumu widgeti düzgün çalışıyor arkadaşlar

Valla o iş geçti artık daha hayatta kurmam. Bu sorun yüzünden sildim hava durumu uygulamasını direk meteorolojinin resmi uygulamsını kurdum akıyor mis ayrıca reklamsız. Widget görünümü de süper iyiki kurmuşum diyorum.
  • Ben neredeyse hiç kullanmıyorum çalışmadığını bile sonradan farketmiştim zaten. Çok önemli değil benim için o yüzden sıkıntı yok

malesef işe yaramadı şu an itunesten restore modu yapıyorum bu seferde olmazsa yarın hepsi buradaya kargolayacagım onlarda servise verecekler
  • emrbsr26 E kullanıcısına yanıt
    Hocam itunes ile geri yükleme yaparak yap.Tüm ayarları sıfırlayarak mı yaptın?Öyle yaptıysan faydası olmaz.Umarım donanımsal sorun yoktur.Bulunduğun yerde apple servisi varsa kendin ver ya da en yakın servise kargola.Hepsiburada aracılığıyla uğraşma.
    dostum bu videodakinin aynısını yaptım dogrumu yanlışmı bilmiyorum ama rehberim dışında tüm her şey telefondan silindi

https://www.youtube.com/watch?v=xyjdabQKIio

yakınımda apple servisi yok malesef telefonu daha dün aldım ücretsiz kargo ile yollayacagım sıfırınımı yollarlar sorunumu çözerler bilmiyorum ama donanımsal gibi
  • Beyler instagramda mesajlaşırken hiç bitmeyen bir problem var. Mesaj yazarken klavye metin kısmını yutuyor. Hatta videoya alıp youtube’a ekledim sizde de var mı bu sorun? Telefonu 3 hafta evvel full sıfırladım. İphone 7 Plus ios 11.2.5 kullanıyorum bu arafa.

• iphone se telefonumu aldığım günden beri güncellemiyorum. Hala 9.3.2 deyim. Son sürüme güncelleme yapacağım ayarlar>yazılım güncelleme diyerek işlemi gerçekleştirirsem tüm fotoğraflar, uygulamalar, notlar vs. kaybolur mu? Telefon düzgün çalışır mı?

Hangi işlem adımlarını uygulamam lazım?
  • rocknrollplane kullanıcısına yanıt
    guncellemeyin zaten. 9.3.2 harika surum. macera ariyorsaniz ios 11.

ota uzerinden guncellerseniz veri kaybi olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 510511512513514
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.