Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Bir arkadaşın önerisi üzerine bütün ayarları sıfırladım. Hiçbir veri kaybetmeden yalnızca ayarları sıfırlıyor bu özellik. Şimdilik ekran görüntüsü alma sorunu düzeldi gibi duruyor. Siz de böyle sorunlar yaşıyorsanız “Tüm Ayarları Sıfırla” yapabilirsiniz.

Edit: Sorun devam ediyor. İlk başta ekran görüntüsü alıp kalemle resimde bir bölümü daire içine aldım ve WhatsApp’ta göndermek istedim fakat üzerinde çizdiğim daire olan beyaz bir resim gönderdi. Bari galeriye kaydedip öyle atayım dedim ama bu sefer de galeriye çizdiğim daireyi almadan kaydetmiş. Şimdi de yine hiçbir tepki vermeme olayı başladı. Hızlı düzenleme penceresi gelmiyor.

Allah seni bildiği gibi yapsın Apple.

Hocam Sizin Sürüm Neydi?

• iPhone 5s = Kasıntı, donma vs

Ekran geçişlerinde donuyor koskoca stabil dediğimiz ios sürümü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

iPhone 5s = Kasıntı, donma vs

Ekran geçişlerinde donuyor koskoca stabil dediğimiz ios sürümü.

Hocam Kaç Sene Oldu Bırak Donsun Artık. 2013 Yılında Alınan Bir Android Cihazın 2018'de Adı Bile Unutulurken 5S Halen Güncelleme Alıyor. 5S İçin Kalınacak En Güzel Sürüm 10.3.3 İlerisi Zora Sokar Cihazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 22 Şubat 2018; 9:16:23 >
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Donacaksa güncelleme vermesinler.

Yıldırma politikasını uyguyorlar resmen.

• 11.2.5 vs 11.2.6 Hangi iyidir? benim şu anda 11.2.5deyim

• Ios 11.3 beta 3 iphone 7plus.

Hava durumu widgeti düzgün çalışıyor arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    sizin cihazda yazılımsal bir sorun var hocam belli ki..yedeğinizi alıp cihazı dfu mod ile yeniden restore edin.
  • farego kullanıcısına yanıt
    5s için oldukça normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Ios 11.3 beta 3 iphone 7plus.

Hava durumu widgeti düzgün çalışıyor arkadaşlar

Sesli Notlar'da Ses Kayıt Edip Hoparlör İle Dinlemeye Çalışırmısın Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buhar Abi -- 22 Şubat 2018; 11:14:34 >
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    İos'un donmasını sürüme göre normal karşılaşıyorsunuz yani.

Bu demek oluyor ki Apple telefonları donuyor kasıyor ve bu normal.

Ha o zaman yükleme kardeşim diyebilirsin.

Bende diyorum ki mademki donan kasma yapan bir sürüm. O zaman bana şunun reklamını yapmayacaksın:

Bilmem ne Apple 2014 telefonuna bile hala güncelleme alıyor. Vs

Madem ki donuyor yükleme diyeceksin

Dayatmasınlar o zaman. Sürekli uyarı veriyor yükle yükle diye. Reddetmekten gına geliyor.

Donan telefon İphone 5s

Yakışmadı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 22 Şubat 2018; 11:57:40 >
  • farego kullanıcısına yanıt
    Kapitalizm bu şekilde işliyor. Kapitalizmi en iyi uygulayan firma örneği de apple'dır. Başka açıklaması yok. Adamların işi gücü para. Bu durumda eski telefonlarına güncelleme vererek saf tüketiciler sevinirken tabi bir yandan da kasıtlı eskitme oluyor.

Ayrıca 7 plus'ta 11.3 beta da kasma donma yok. Bazı buglar var sadece.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Maalesef dediğiniz gibi.

Neyse 5s de kalırım diye düşünüyorum. Çünkü insanları salak yerine koyan politikaları var.

• Sakin Arkadaşlar.

Bir Telefonu Ölene Kadar Kullanma Peşine Düşmüşsünüz Android Zaten Leş En Azından Apple Sorun Olunca Hemen Müdehale Ediyor. Düşünün Bir Android'li Cihaz Alıyorsunuz Sene İçinde 1-2 Kere Yazılım Desteği Geliyor Ve Gelene Kadar Millet Update Duasına Çıkıyor Sana Geldi Bana Gelmedi Sana Gelecek Bana Gelmeyecek Vay Efendim Ocak Ayı Yok Şubat Ayı. Apple Matrt Ayı İçinde 11.3'ü Çıkartıcak Diyorsun Hangi Android'li Cihaza Sana Şu Zaman Güncelleme Desteği Gelecek Diyebiliyorsun ? Diyeceğim Şu Adamlar Destek Verir Kötü Olur Vermez Kötü Olur 5S Aldım 2013 Senesinde 2017 Aralık Ayı Sattım Aylarca 10.3.3 Yükledim İlk Gün Performansı İle Kullandım. Kalın Kalabildiğiniz Sürüm İçinde Atlamayın Oradan Oraya Sakin Sakin Kullanın Kendinizi Yemeyin. Bakın Ben 6100 TL Verdim iPhone X Aldım Lanet Ediyorum Halinize Şükredin.
  • S6 var evde 1 bilemedin 1buçuk ayda bir güncelleme geliyor ve halen de çatır çatır kullanılıyor en ufak donma kasma yok, yanıltmayın insanları...
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Dün gece DFU mode ile iTunes üzerinden yazılımı güncelleyerek tekrar yükledim. Şu anda hiçbir sorun yaşamıyorum.

Yazılımı tekrar indirip DFU ile yükleyince eski yazılımı silip komple yenisini yüklüyormuş.

11.2.6 hocam. DFU mode ile tekrar kurdum yazılımı. Şu anda sorun hallolmuş gibi duruyor.

• CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Bu tarz sıkıntıları çözüyor dfu mod cihazda donanımsal problem olmadığı sürece.. tabi zırt Pırt atıp nand flash’ı eskitmemek gerek :)

Maalesef o sorun bende de mevcut hocam devam ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

11.2.5 vs 11.2.6 Hangi iyidir? benim şu anda 11.2.5deyim

26
  • 11.3 ne zaman gelir

• 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.