Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen Aslında Cihazı Yavaşlatıyor Paralax Effect’i. Bu Şekilde Kullanınca Tek Sorun Olmuyor İşin Garibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt
    Diğer problemler gibi her zaman, her cihazda olan bir problem değil. Şu anda bende de olmuyor mesela ama bazen rastgele bir zamanda nüksediyor ve telefonu kapatıp açana kadar düzelmiyor

Sondaki ünlem işaretine ne gerek vardı tepki verir gibi, anlamadım. :)

Edit: Şimdi denedim, yine kırpılmamış hali kaydedildi galerime ve yine ekran görüntüsü aldıktan sonra düzenleme ekranı gelmemeye başladı. Üçüncü veya dördüncü kez yeniden başlatacağım bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrAstrum -- 21 Şubat 2018; 18:35:33 >
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Diğer cihazlarda sanki bugmış gibi duruyor. Gereksiz bi animasyon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki 10.3.3 den son sürüme geçmeye değer mi? Normal çalışan telefona son zamanlarda bir haller olmaya başladı geçen gün telefon çaldı zil sesi takıldı bir süreliğine bazen ekran açma tuşu tepki vermiyor. Acaba gerçekten yavaşlatıyorlar mı anlamadım.

• Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen ipx lerde genel sorun bu 12 gelmeden de düzelmez gibi duruyor ip7 plus aynı işlemleri yapıyorum şak diye açılıyor en ufak sorun gecikme yok sürüm 11.2.6

gönderirim hocam sorun yok. ingilizce bir de metiye düzerim altına videonun :)
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Saol Hocam. İlk Video’da Var Başlıkta Ve Youtube Kanalında Onuda Eklersiniz Sana Zahmet 😞

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    12’ye Kadar Sabır Çekeceğiz :(

Yuh rezillik resmen

• Beta 3 geldi beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 21 Şubat 2018; 22:12:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Diğer problemler gibi her zaman, her cihazda olan bir problem değil. Şu anda bende de olmuyor mesela ama bazen rastgele bir zamanda nüksediyor ve telefonu kapatıp açana kadar düzelmiyor

Sondaki ünlem işaretine ne gerek vardı tepki verir gibi, anlamadım. :)

Edit: Şimdi denedim, yine kırpılmamış hali kaydedildi galerime ve yine ekran görüntüsü aldıktan sonra düzenleme ekranı gelmemeye başladı. Üçüncü veya dördüncü kez yeniden başlatacağım bugün.

Beta 3 Kurdum Hemen Denedim Dediğiniz Sorun Yok Şuan İçin.
  • Arkadaşlar Beta 3 İle Ses Kayıt Edip Hoparlörden Dinleyememe Sorunu Devam Ediyor. Yüklenin Geri Bildirimlere.
    Çok kötü, ben böyle 1 gün kullanamam telefonu sinir eder insanı. Ama bende hiç bu sorunlar yok 1 kere bile olmadı ve en çok severek kullandığım iPhone şu anda. 2 arkadaşımda var onlardada hiç yok. Yani tüm cihazlar sorunlu değil bence ve severek kullanan çok. Sizinki şanssızlık resmen artık yazılım mı cihazdan mı bilemiyorum inşallah düzelir.
    Hocam bende bu sorunların hiçbiri yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Çok kötü, ben böyle 1 gün kullanamam telefonu sinir eder insanı. Ama bende hiç bu sorunlar yok 1 kere bile olmadı ve en çok severek kullandığım iPhone şu anda. 2 arkadaşımda var onlardada hiç yok. Yani tüm cihazlar sorunlu değil bence ve severek kullanan çok. Sizinki şanssızlık resmen artık yazılım mı cihazdan mı bilemiyorum inşallah düzelir.

Çözecez Bakalım Hocam.
  • Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    Hayir yanlis bilgi vermeyin bu sorun sadece ios 11de var ve su an gecmeni de tavsiye etmiyorum 6s kullanicisi olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanclskn -- 21 Şubat 2018; 22:46:37 >
  • Revolution kullanıcısına yanıt
    iphone x tip olarak o animasyona uygun ama diger cihazlar degil. neden bu israr gerekten anlamis degilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ekledim birkaç satır da karaladım. gereğini yaparlarsa ne ala..elimizden de fazlası gelmiyor malesef
  • Bir arkadaşın önerisi üzerine bütün ayarları sıfırladım. Hiçbir veri kaybetmeden yalnızca ayarları sıfırlıyor bu özellik. Şimdilik ekran görüntüsü alma sorunu düzeldi gibi duruyor. Siz de böyle sorunlar yaşıyorsanız “Tüm Ayarları Sıfırla” yapabilirsiniz.

Edit: Sorun devam ediyor. İlk başta ekran görüntüsü alıp kalemle resimde bir bölümü daire içine aldım ve WhatsApp’ta göndermek istedim fakat üzerinde çizdiğim daire olan beyaz bir resim gönderdi. Bari galeriye kaydedip öyle atayım dedim ama bu sefer de galeriye çizdiğim daireyi almadan kaydetmiş. Şimdi de yine hiçbir tepki vermeme olayı başladı. Hızlı düzenleme penceresi gelmiyor.

Allah seni bildiği gibi yapsın Apple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrAstrum -- 22 Şubat 2018; 2:25:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

ekledim birkaç satır da karaladım. gereğini yaparlarsa ne ala..elimizden de fazlası gelmiyor malesef

Günaydınlar

Saolun Hocam.
  • 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.