Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son derece hantal bir cihaz kullanmak istemiyorsanız güncellenmeyiniz sayın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paldov

guncellemeyin zaten. 9.3.2 harika surum. macera ariyorsaniz ios 11.

ota uzerinden guncellerseniz veri kaybi olmaz.

Güncelleme yapmam zorunlu. İşimle ilgili bir uygulama var ve bu uygulama benim telefonda açılmıyor.

Hocam veri kaybını önlemek için illa ota üzerinden mi güncelleme yapmam lazım? Tek yöntem buysa işlem adımlarını içeren link varsa paylaşabilir misiniz? İnanın Itunes bile kurulu değil bilgisayarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

Son derece hantal bir cihaz kullanmak istemiyorsanız güncellenmeyiniz sayın hocam.

İşyerimde kullanmam gereken bir uygulama yüzünden güncelleme yapmam zorunlu.
  • Bir arkadaşımın şu hint karakteri yüzünden iphone 7 si çöktü açılmıyor. Watsapp dan gönderilmiş. 11.2.05 yüklü yeni güncelleme ile düzeltilmiş nasıl düzelticez arkadaşlar ios u bilmiyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocknrollplane

quote:

o zaman, fotograflari yedekleyin google photos uzerinden, ipsw.me sitesinden yazilimi indirip itunes uzerinden sifirdan kurulum yapin.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    11.2.6 öyle bir sorun yok

Uygulamanızda hata var gibi duruyor çünkü 11.2.5 de yine sorunsuzdu

Bu arada cihaz ip7plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rocknrollplane kullanıcısına yanıt
    İşlem adımları basit hocam ota olayı çok kolaydır. Ayarlara girip genel—-yazılım güncelleme ye girin güncellemeyi kontrol eder son sürümü otomatik bulur. Wifiye bağlı olun indir ve yükleye basın. İndirdikten sonra yüklenmesi için şarjınızın %50 üzerinde olması yada cihazın şarja takılı olması gerek. Gerekli koşullar sağlandıysa yükleme başlar zaten telefonu koyarsınız kenara yüklenme bitince açılır otomatik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

o zaman, fotograflari yedekleyin google photos uzerinden, ipsw.me sitesinden yazilimi indirip itunes uzerinden sifirdan kurulum yapin.

hocam bu dediğiniz şekilde yaparsam fotoğraflar dışındaki tüm veriler siliniyor mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bu dediğiniz şekilde yaparsam fotoğraflar dışındaki tüm veriler siliniyor mu?

fotograflari yedekleyin, ydeklemezseniz gider.

ota uzerinden yaparsaniz yani wifiden gitmez, ama itunes uzerinden yaparsaniz gider.

• CrAstrum kullanıcısına yanıt
    fazla ekran görüntüsü özelliğini kullanmıyorum ama belki bir ihtimal bende de olabilir zaman zaman..böyle ufak tefek çok sorun var bir liste yapsak uzar gider.
  • emrbsr26 E kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm?Hepsiburada'ya gönderirsin o da servise gönderir test yaparlar sorun varsa değiştirirler.Yani işi onlara bırakma en yakınında hangi şehirde servis varsa ona göre vakit kaybı yaşama.Şehir neresi?
  • Arkadaşlar sorunumla ilgili daha ayrıntılı bir video çektim lütfen izleyip bi yorum yapın durumla ilgili nedir neden olmuştur bu durum gözünüzü seveyim

video linki :https://www.youtube.com/watch?v=MhPoq3koKlQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrbsr26

Arkadaşlar sorunumla ilgili daha ayrıntılı bir video çektim lütfen izleyip bi yorum yapın durumla ilgili nedir neden olmuştur bu durum gözünüzü seveyim

video linki :https://www.youtube.com/watch?v=MhPoq3koKlQ

Dokunmatikte sıkıntı yok gördüğüm kadarıyla anakart sıkıntılı olabilir.
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    hocam yeni video yükledim daha ayrıntılı bir şekilde yarın yetkili servise götürücem büyük ihtimalle
  • Beyler 11.3 beta 2 veya 3 kullanıyorum sanırım bazı sorunlarım var çözümünü bilenler yardımcı olabilir mi?

1-) Rehberde en tepede benim ismim yazıyor ve ne yaptıysam kaldıramadım.
    2-) Rehberde Ö ile başlayan isimler # ile gözüküyor.
    3-) Fizy - Soundcloud gibi platformlarda kulaklıkla müzik dinledikten sonra bir süre dinlemeyince müziği tekrar başlattığımda ses gelmiyor.
    4-) Yine yukarıda ki platformalardan müzik dinlediğim zaman kilit ekranı veya bildirim merkezinde ile geri sarmak istediğimde sarmıyor.
    5-) Appstore 'da güncelleme gelse bile bunu bildirime düşürmüyor anca AppStore'a girip güncelleme kısmını yeniledikten sonra görüyorum.(Aynı sorun Discord-Sahibinden ve Mail platformları için de geçerli)
    6-) Herhangi bir uygulamadan çıkıp ana ekrana geri döndüğümde eğer ekranın solundan sola doğru kaydırısam bazen sağda ki sayfa yerine hava durumunun olduğu sayfaya geçiyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar yardım ederseniz sevinirim :)

• emrbsr26 E kullanıcısına yanıt
    Önemli olan sorunu onarım merkezinin görmesi.İkisi de görürse değiştirirler yoksa geri gönderirler.Servis görse bile kendi başına bir şey yapamıyor.Kıdemli danışmanın devreye girmesi lazım o da birçok kez servise gidip sorun hala devam edildiğinde oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Beyler 11.3 beta 2 veya 3 kullanıyorum sanırım bazı sorunlarım var çözümünü bilenler yardımcı olabilir mi?

1-) Rehberde en tepede benim ismim yazıyor ve ne yaptıysam kaldıramadım.
    2-) Rehberde Ö ile başlayan isimler # ile gözüküyor.
    3-) Fizy - Soundcloud gibi platformlarda kulaklıkla müzik dinledikten sonra bir süre dinlemeyince müziği tekrar başlattığımda ses gelmiyor.
    4-) Yine yukarıda ki platformalardan müzik dinlediğim zaman kilit ekranı veya bildirim merkezinde ile geri sarmak istediğimde sarmıyor.
    5-) Appstore 'da güncelleme gelse bile bunu bildirime düşürmüyor anca AppStore'a girip güncelleme kısmını yeniledikten sonra görüyorum.(Aynı sorun Discord-Sahibinden ve Mail platformları için de geçerli)
    6-) Herhangi bir uygulamadan çıkıp ana ekrana geri döndüğümde eğer ekranın solundan sola doğru kaydırısam bazen sağda ki sayfa yerine hava durumunun olduğu sayfaya geçiyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar yardım ederseniz sevinirim :)

Hangi Sürümde Olduğunuzu Bilelim İlk Önce. Genel > Hakkında > Sürüm 11.3 (15E5189f) Bu Yazıyorsa BETA 3 Sürümündesiniz. Sürüme Bir Bakın Lütfen.

• Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    15E5178f yazıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

15E5178f yazıyor hocam

Beta 3'e Güncelleyin Hocam.
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    şu an yetkili servise göndericem izmirde ama hangisine göndersem diye düşünüyorum büyük ihtimal 2-3 yer dolaşığ en iyi anlayanına verecegim
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.