Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet hatta telefon ayarlarına girmek bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Compass3548 kullanıcısına yanıt
    hocam böylesi durumlar %99 yazılımsal

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    bende de se var özellikle 11.1 ile sanki iphone 5 gibi oldu çok ağırlaştı halbuki canavar bu telefon

• Şimdi de İnstagram kullanırken mi çok ısınmaya başladı storylere bakarken telefonun baya ısındığına farkettim önceden var miydi bilmiyorum. Güncelleme vererek sağlam uygulamayı bozuyorlar mi napiyorlar anlamadım 😅

• Telefonu kasan arkadaşlara bende ufak bir tavsiye vereyim. İpsw den telefonunuza uygun dosyayı indirip iCloud’a yedekleme yaptıktan sonra iTunes’ten geri yükleme olarak yükleyin telefona yedekleride iCloud üzerinden yükleyin. İp6 kullanıyorum dediğiniz gibi kasma takılma gibi bir sorun yok bende suan tek sorun şarj, o da normalde bir sorun yok ama ısınan uygulama kullanınca sarji içiyor YouTube gibi. Parlaklık %40 civarı kullanırım WiFi lte karışık 5.30 6.00 saat civarı kullanım alıyorum sabah çıkarıp gece takarım genelde. Isinan uygulama kullandığımda farketmezsem 5 in altını rahat görüyor. 11.1.1 kullanıyorum bu arada.

• ipsw'de 10.3.3 desteklediğini söylüyor ip6s için kurmayı denedim hata verdi, şimdi en son sürümü kurdum neden 10.3.3 olmuyor, desteklemeyi bıraktımı?
  • kar98-k kullanıcısına yanıt
    Kapatıldı sanırım geçemiyor deneyenler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sacrament1

3194 hatası vermeye devam ediyor mu deneyen var mı ?

Evet 3194 hatası devam ediyor. 11.1 ve 11.1.2 de itunesde sorun yok tertemiz kurulum yapıyor. 10.3.3 deneyince 3194 hatası var. İpsw.me imza açık. Apple imzalamayı bıraksa iTunesde farklı hata mesajı vermesi gerekmiyor mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

apple tercih etmemin tek sebebi iOS olması ama artık hangi cihazını alırsam alayım bu sıkıntı devam edecek bunu da biliyorum, gittiği yere kadar elimdeki telefonu kullanıp altenatiflere yöneleceğim bu gidişle.

Hocam artık tüm şirket politikaları aynı. Bundan böyle cebimize fazla yük bindirmeyecek alternatiflere yöneleceğiz gibi geliyor. Bu da çinli üreticilere doğru yönelme demek. Apple kendi ayağına sıkıyor.(Gerçi her yerde dolar değer kazanmıyor ama en azından bizde olan bu!)
  • Fazla güncelleme verdik demiş olacakları ki bugün yeni beta gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Yanlişin var iki secenek olabilirr 1. Sorunsuz hatasiz problemsiz şekilde 11.2 oturdu başka hata bulamadik diyecekler 2. İse cok hata buldular kendi hatalarini bulamiyolar:)))

• ertosun E kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen imzalar kapandı 10.3.3 için. Kapanmayaydı iyiydi be :) Geçip öyle kullanacaktım hiç güncelleme yapmadan

• Ne kadar ekran süresi almamız lazım 11.1.2

• Telefon modeli ne Hocam?Ben de yaklaşık olarak bu süreleri görüyorum fakat batarya kaybım %8 telefon da iphone 7

• biyolog01 B kullanıcısına yanıt
    10.3.3’teyken oyun oynasam bile 7 saat ve üzerini görüyordum. Şimdi oyun oynamasam bile 5-6 civarında oluyor. Telefonum 7.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz nedir kim neye göre yorum yapacak buna merak ettim.

• biyolog01 B kullanıcısına yanıt
    Cihaz 7 ben direk 11 den kullanmaya başladım da şarj içiyor diyorlar 10.3.3 de ne kadar ekran süresi alınıyordu ki

• Vay be iOS 10 da 7 , 7 buçuk saat alırken şimdi 5 buçuk 6 saate düştü resmen şarjı emiyor bu iOS 11 telefon 6s

• iOS 10.3'te bekletiyorum hala iPhone 6'yı. Yorumları okudukça iyi ki geçmemişim diyorum.

• yeni güncellemeyle uygulamalarda takılmalar, donmalar oluyor uygulamalar arasında geçebiliyorum ama donuk şekilde çalışmıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.