Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 7 kullanıyorum. Ayarlar yazılım güncelleme kısmında kırmızı 1 yazıyor. Ama açınca yazılımınız güncel diyor. Sürüm baktığımda 11.1 yazıyor. 11.1.2 yüklemesi gözükmüyor yani neden acaba?
  • torata90 kullanıcısına yanıt
    facebook gerektiginden fazla sarj yiyor.
  • torata90 kullanıcısına yanıt
    hocam ekran parlaklığı lte wifi baz istasyonu yakınlığı/ızaklığı fark ettirebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akcura kullanıcısına yanıt
    Ayarları sıfırlayıp sonra tekrar deneyebilirsiniz hocam (sadece ayarları sıfırlayin veriler gitmez).

• Whatsapp sizde de kasıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 11.1.2 kullanıyorum. Telefonlarımdan biri SE 16 GB diğeri ise 6 16 GB ancak Iphone 6 da kilit kısmında Pin yazdıktan sonra açılırken takılarak açılıyor. SE de böyle sorun yok acaba neden böyle oluyordur ?
  • Compass3548 kullanıcısına yanıt
    Çünkü SE daha güçlü bir cihaz. iOS 11’in ileri sürümleri 5s’te de aynı duruma sebep oluyordu (kendim 5s kullanıyorum ve denediğim için biliyorum). iOS 11.0.3’e geri döndüm. 11.0.3’ün üstündeki bütün sürümlerde kilit ekranı takılarak geliyor, ki bu durum bende Apple’a hiç yakışmıyor. Menünün akışkan olmasına o kadar alıştım ki kilit ekranındaki takılmayı görür görmez geri döndüm. Size de aynısını öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla 5s 10.3 kurulu kafam rahat :)

İlerde tel alırsam alıcağım tel belli 5se, abi telefonda kibarlık olcak az. Yeni iphone lar bi bana mı samsung lara benziyor gibi geliyor ya

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    Hocam 11.0.3 kilit ekranı dışında diğer kısımlarda nasıl daha akıcı mı? Ben 10.3.3'ten direk temiz kurulumla 11.1.1'e geçtim de akışkanlık yok cihazda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dagnomels -- 20 Kasım 2017; 13:4:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Çünkü SE daha güçlü bir cihaz. iOS 11’in ileri sürümleri 5s’te de aynı duruma sebep oluyordu (kendim 5s kullanıyorum ve denediğim için biliyorum). iOS 11.0.3’e geri döndüm. 11.0.3’ün üstündeki bütün sürümlerde kilit ekranı takılarak geliyor, ki bu durum bende Apple’a hiç yakışmıyor. Menünün akışkan olmasına o kadar alıştım ki kilit ekranındaki takılmayı görür görmez geri döndüm. Size de aynısını öneririm.

Mecbur öyle yapacagız ozaman. dediğiniz gibi yakışan bir durum değil benim anlamadığım zaten iyileştirme kesinlikle gelir ancak İos 11 gibi bir sisteme geçiyorsun üstüne 10 tane 20 tane güncelleme getiriyorsun. bunlar test edilmeden mi sunuluyor piyasaya anlamış değilim.

• 10.3.3 sonrası dün 11.1.2 ye geçtim , geçtikten sonra 7 plus a format attım , şu anda 11.1.2 den çok memnunum nedeni 1-Telefonun şebeke çekimi artmış önceden 1 diş çeken
    3g ve 4g 2-3 diş çekiyor 2-tel. hızlandı 3-bataryada bir değişiklik göremedim
    Kısacası format mı nedendir bilmiyorum ama memnun kaldım tel. çok hızlandı
  • TedMosby kullanıcısına yanıt
    valla bana kalırsa kesin geçmelisin diyebileceğim birşey yok şu an. hala hava durumu widget'ini düzeltemediler artık ios 12'ye doğru anca herhalde :)

11.3 de artık toparlamaya başlar bence, 11.2'yi de görelim daha detaylı yorumlarız tabi. ama şu an 10'dan memnunsan bence kal bir süre daha
  • 11.1.2 'de de pil durumu ile ilgili bir güncelleme söz konusu değil
  • Apple uzer artik hocam, son yillarda ayni strateji hep...

• 3194 hatası vermeye devam ediyor mu deneyen var mı ?
  • Bu aksam için bir Beta güncellemesi gelme durumu ?

• Gözler 21.00 da :)

• Jobs sonrasi fiyasko oldu...

• dagnomels kullanıcısına yanıt
    Menü geçişleri normal. Uygulama açılışları belki 1-2 saniye daha geç ama engel değil.
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    genelde salı verilmiyor muydu

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.