Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VoLTE ses ve veri olarak aktif ilken ulaşılamama sorunu oluyor zaten hocam. 3G ye hiç geçmiyor o zaman zaten. Ses direk lte üzerinden geliyor. Yada gelemiyor

3G ye sadece veri dersem o zaman geçer ki o geçiş arasında da birisi ararsa yine ulaşamıyor.

Sorun yaşadığım yerde yanı tüm şehirde lte ve 3G full cekiyor. Zaten evde ve iş yerinde oluyor ki buralarda cekim sorunum yok. Ben çözemediğim gibi tt genel merkez de çözemedi. Network ekibine aktarıyoruz 1 hafta içerisinde bilgi vereceğiz dediler ama bakalım sonuç ne olacak. Şimdilik yine de ses veri olarak kullanacağım. Bağlantı süresi daha kısa oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FthK. kullanıcısına yanıt
    Karşı tarafta ayni operatör faturalı ve VoLTE’si açık olmalı. Bu şekilde yaptıgım görüşmelerde ses gerçekten çok kaliteli. WhatsApp gibi ses canlı ve tok geliyor. Ayrıca VoLTE de bağlantı süresi daha kısa 1sn gibi bir sürede karşı tarafın telefonu çalıyor.

Sadece veri yaptığınız icin arama sırasında 3G ye düştüğünü gozlemleyebilirsiniz. Ayrica VoLTE hizmetini açıp ses veri yaparak denerseniz sorun operatörde mi anlarız belki

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Normalde ses ve veride olmaması lazım bazda bölgede sıkıntı vardır

Geri dönsünler belli olur umarım

3G ye geçerken kapasiteden dolayı ulaşılamama olabilir

Ev ve iş uzakmı birbirilerine bende tek diş çeker sorun yaşamıyorum binada 😀

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Ev is arası 15dk yürüme mesafesinde

• VoLTE yi operatörden aktif ettim. Ekranda ayrı bir simge ikaz çıkacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: aykupetto

dünyanın en büyük perakendecilerinden olan firma sorunlu bir sürümü test etmeden kullanıma sunacak büyük resmi gören mühendis türkler de forum köşelerinde şifrelerini çözecek. apple pay, itunes satın alma geçmişi gibi yeni özellikler 11.1.1, 11.1.2 gibi sürümlerde kullanıma sürülürken ölücüler benim watzap sorunlu, benim instegram sıkıntılı onun için bu güncellemleri yapiyürler sansın. hahaha. neyse çomarlara laf anlatma gafletine düşmeyecem bir daha ;)

Su konusmandan ne kadar tahsilsiz, kalitesiz ve varos biri oldugunu belli ettin. Benim okudugum okul ve bolumu sen anca gece ruyalarinda fantezi olarak kullanirsin. Simdi yavasca yaylan buralardan kara cahil😂

• Cihaz 6S türk telekoma göre volteyi desteklemiyor, ne saçma bi operatör anlamadım
    iOS 11 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EC5CA326 -- 16 Aralık 2017; 0:47:49 >
  • Türk Telekom, VoLTE (Voice over LTE) teknolojisini şimdi de iPhone cihazlarda kullanıma sundu. HD+ görüşme imkanı sağlayan VoLTE teknolojisinden; iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcıları yararlanabilecek. Tamamen ücretsiz olarak sunulan VoLTE teknolojisi, sesli çağrıları bir saniyeden daha kısa sürede gerçekleştirerek kullanıcılara HD+ kalitesinde sesli ve görüntülü konuşma imkânı sağlıyor.
    cihaz yurt dışımı bide online işlemlerden bakın telefon 6s görünüyor muiOS 11 [ANA KONU]

• Merhaba arkadaşlar son sürümü dfu mod ile kurmak istiyorum fakat dfu moda aldıktan bir süre sonra açılıyor telefon nerede yanlış yapıyorum ?

• iOS 11.2.1 de kesinlikle bug var. Saat 8:05 de şarjdan çekip işe gitmek üzere yola çıktım. Yol boyu araç kullandığımdan telefonu elime bile almadım ama şimdi şarj 92 ye inmiş ve 1 saat 12 dakika kullanım gösteriyor. Şarjdan 08:05 de çektim şuan saat 09:03 nasıl 1 saat 12 dakika kullanılmış anlamak mümkün değil

• R`meRt kullanıcısına yanıt
    arka plan yenilemeyi kapatıp telefonu yeniden başlatın düzeliyor
  • geri dönüşler kapatılmış...

ipsw.me
  • Turkcell'de volTE için talep gönderince,hd sesi kullanmak için cihazınıza 10.2.1 yükleyip cihaz ayarlarından bşlatmak gerekli diye msj geldi bende 11 yüklü,böyle bir ayar göremedim,11 için böyle bir ayara gerek yok mu ben mi bulamadım ?
  • ya bu tükürdüğüm ios 11 geçtik ama wifi kendiliğinden açılıyor akşamları whatsappdaki sohbetler yazısı kocaman yokmu bunun çözümü
  • Tek çözümü WiFi yi ayarlara girip ordan kapatmak, alttaki denetim merkezinden geçici olarak kapanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Tek çözümü WiFi yi ayarlara girip ordan kapatmak, alttaki denetim merkezinden geçici olarak kapanıyor.

salaklık ya peki o whatsappdaki sohbetler yazısını nasıl küçültücez ayarlada punto düşük
  • İtunnes sürümünün güncel olup olmadığını konrtol et

• Öyle bir ayar yok. Bu şekilde kullanacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Türk Telekom, VoLTE (Voice over LTE) teknolojisini şimdi de iPhone cihazlarda kullanıma sundu. HD+ görüşme imkanı sağlayan VoLTE teknolojisinden; iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanıcıları yararlanabilecek. Tamamen ücretsiz olarak sunulan VoLTE teknolojisi, sesli çağrıları bir saniyeden daha kısa sürede gerçekleştirerek kullanıcılara HD+ kalitesinde sesli ve görüntülü konuşma imkânı sağlıyor.
    cihaz yurt dışımı bide online işlemlerden bakın telefon 6s görünüyor muiOS 11 [ANA KONU]

Evet cihaz yurt dışı, online işlemlerden de açılamıyor

• zultaran Z kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Hücresel Veri-Seçenekler-LTE’yi etkinleştir-Veri ve Ses

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.