Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iOS 11 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sananebak kullanıcısına yanıt
    iyi 👍

• Stabil ama hala pil tüketiminde ios10 final sürümü kadar iyi değil...

• iTunes dan son sürümü indirmeye başlayınca telefonu bilgisayardan ayır. İndirme işlemi bitince dfu moda alıp tekrar bağla ve güncellemeyi başlat. Bende de oluyordu böyle hallettim.

• xaqok kullanıcısına yanıt
    Bence macera arama

• quote:

Orijinalden alıntı: xaqok

2 aylık 6S Plus kutudan 10.3.2 ile çıktı şarj değerlerim şu şekilde sizce 11.2.1 e geçmek macera aramak mı olur ?

iOS 11 [ANA KONU]

6s kullanıyorum. Kutuda 10.3.2 sürümüyle çıkmıştı. Sonra bir hata edip 10.3.3e daha sonra da 11.1e güncelledim. Geçen yine yanlışlıkla 11.1.2ye geçtim ki kullandığım en kötü sürümdür. 11.2.1e geçmeyi düşünüyorum şuan.

Burada çoğu insan 10.3.3 dese de 10.3.2 kesinlikle daha iyi bir sürüm. En azından 6s için. Sıralama yapacak olursam

10.3.2>11.1>10.3.3>11.1.2

Kısacası kullanabileceğin en iyi sürüm o şuan. O yüzden kesinlikle güncelleme.

• Anladığım kadarıyla 10.3.3'te olanlar için 11.1'e veya 11.2'ye geçmek daha mantıklı.

• İyi günler arkadaşlar. 1 ay önce 7+ 128lik aldım. ios 10.3.3 kurulu geldi ve ios11'e geçirmedim sıkıntıları var diye ilk sürümlerin. Şimdi sizce geçiriyim mi ?
  • Ben de pil sıkıntısı mı var diye servise vermeyi düşünüyordum cihazı kaç gündür :) Umarım gerçekten de iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananebak -- 17 Aralık 2017; 17:45:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

Anladığım kadarıyla 10.3.3'te olanlar için 11.1'e veya 11.2'ye geçmek daha mantıklı.

Benim kisisel gozlemim bu sekilde. Ama tam tersini dusunen de cok kisi var.

Ama kesin olan bir sey varsa 10.3.2nin bunlarin hepsinden iyi oldugu.

• sananebak kullanıcısına yanıt
    normal değerleri alıyorsunuz

• 6S'imde 10.3.3 kullanıyorum, ama temiz kurulum yaparak geçmedim sadece 11'e geçmemek için mecburen telefon üzerinden içerikleri ve ayarları sıfırla yapsam da Benchmark skorlarından 5S veya 6'nın aldığı skorları anca alıyorum, telefonu kullanırken de bir yavaşlık hissediyorum. Ancak yavaşlık bataryadan mı (%25 kayıp var) yoksa temiz kurulum yapmadığım için mi bu şekilde onu düşünüyorum 2 haftadır kendimce çıkarımlar yapmaya çalışıyorum, doğal olarak her yorumu da dikkate alıyorum. Tüm okuyucular olarak bu konu hakkında fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum.
  • Hocam yorumunuz için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

6S'imde 10.3.3 kullanıyorum, ama temiz kurulum yaparak geçmedim sadece 11'e geçmemek için mecburen telefon üzerinden içerikleri ve ayarları sıfırla yapsam da Benchmark skorlarından 5S veya 6'nın aldığı skorları anca alıyorum, telefonu kullanırken de bir yavaşlık hissediyorum. Ancak yavaşlık bataryadan mı (%25 kayıp var) yoksa temiz kurulum yapmadığım için mi bu şekilde onu düşünüyorum 2 haftadır kendimce çıkarımlar yapmaya çalışıyorum, doğal olarak her yorumu da dikkate alıyorum. Tüm okuyucular olarak bu konu hakkında fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum.

Yavaşlığın bataryadan olduğunu sanmıyorum. Ama kayıp çokmuş. Garantisi varsa değiştirtebilirsiniz.

Benchmark hiç yapmadım. Benim için tek kıstas günlük kullanımda aldığım tecrübe. Şahsen ben memnun olmasam geçerdim yeni sürüme ki 10.3.3 kullandığım zaman da öyle yapmıştım.

• iPhone X 64GB Space Gray iOS 11.2.1 Pil Performansı. Sizce Apple Store'a Götüreyim Mi? Kötü Mü?

iOS 11 [ANA KONU]
  • iphone se 10.3.3 sürümündeydim.Az daha bekleyip sonunda dfu modunda 11.2.1 güncellemesini yaptım.İlk başta kurulum yaptıktan sonra takılma oldu,bildirim çubuğu gelmedi vs.Sonra arka plan yenilemesini kapattım.Yeniden başlattım.Sonra düzeldi.
    Neler gözlemledim:
    Wifi olarak 10.3.3'te bağlı olduğum halde uygulamalarda yüklenme sorunu yaşıyordum.(instagram vs)tekrar bağlanmak zorunda kalıyordum(modemde sıkıntı yok)yeni sürümde wifi çekimi artmış sadece evde kendi ağıma bağlanıyordum,diğer ağları bulmakta zorluk çekiyordu şimdi iyileşmiş)
    Şebeke daha iyi çekmeye başladı(evde 2 çekiyordu 4 oldu)
    Batarya konusunda 10.3.3 ile bir fark göremedim,beklemede su gibi gitmiyor hemen hemen aynı.Çok konuşan birisi değilim genellikle 4g açıktır.
    Uygulama açılış hızı 10.3.3 e göre bir tık aşağıda,ya da bana öyle geldi.
    İnstagram'da profile baktıktan sonra geri yapamıyordum.Artık öyle bir sorun olmadı.
    Youtube'da 10.3.3'e göre herhangi bir takılma,aşağı-yukarı yaptığınızda yavaşlama vs olmuyor.
    Menü geçişlerinde takılma vs gözlemlemedim.Hafif olabilir ama diğer sürüme göre daha iyi.
    Benchmark testlerine baktığımda 10.3.3 daha iyi.Yalnız bir karşılaştırmada çoklu çekirdekte daha önde.
    Genel olarak beğendim.Temiz kurulum ile isteyen geçebilir.
    Telefonu kapattıktan sonra arada bir açılışta bir süre işlem yapamıyorsun donuyor güç düğmesine basıyorsun ekran kapanıyor tekrar bastıktan sonra işlem yapıyorsun ilginç :)

Burada daha bilgili arkadaşlar vardır ama ben iphone6 için geçmelerini önermiyorum.Çünkü daha yavaş uygulama açılışları vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 18 Aralık 2017; 9:11:46 >

• Arkadaşlar cihaz iPhone 7 Plus pil durumu nasıl sizce ben pek memnun değilim yorumlarınızı bekliyorum

• iOS 11 [ANA KONU]

• iOS 11.2.1 sürüm 6s şarjı cok hızlı bitiyor keşke iOS 10 a dönebilsek😒 7 saati görüyordu bu telefon

iOS 11 [ANA KONU]

iOS 11 [ANA KONU]

• İos10.3.2 kullanıyorum 11e güncellemeli miyim sizce cihaz 7+, aylardır kullananlar vardır illaki deneyimleriniz nasıl özellikle 7+kullanıcıları

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.