Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    34 yaşındayım bu forumda bakalım daha neler öğreneceğiz :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 15 Aralık 2017; 10:4:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanet Olası iPhone X'im Akşam %100 Bıraktığım Halde Sabah %90'Da Kalkıyorum. Wifi Kapalı, Hücresel Veri Kapalı, Arka Plan Uygulama Yenileme Kapalı. Artık Telefonu Kapatıcam Yatarken. Sürüm iOS 11.2.1 Varmı Benim Sorunun Aynısını Yaşayan Acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

quote:

Orijinalden alıntı: aykupetto

güncellemelerin asıl olayı ios'a yeni özellikler eklenmesidir. sorunlarla ve yeni özelliklerle alakalı beta sürümleri yayınlanır ve deneyimli ios kullanıcıları özel bir taleple bunları test eder. sen kelimelere takılmışsın dostum. umarım psikolojik bir rahatsızlığın yoktur. boşuna uzatmayalım.
    selametle.

Guncellemeyle sorun giderilmez mi😂 guncellemenin asil amaci guvenlik aciklarini, buglari ve sorunlari gidermektir. Yeni ozellikler ana guncellemelerle verilir. Teknolojiye fatkli bir bakis acisiyla devrim yarattin tevrikler😂

Muhahahaaa bunee yaa yarıldım gülmekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Whatsapp ile görüntülü konuşurken kamera kendi kendine dönüyor, konuştuğum kişinin görüntüsünü değilde kendi görüntümü büyütüyor. Böyle bir problem yaşayan var mı ? Cihaz 6s bu arada.

• Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Yıllardır duyduğumuz “iOS boştayken pil harcamıyor, Android boştayken çok pil harcıyor.” önermesini Apple kendi eliyle yıktı gibi duruyor. Android’den iPhone’a geçtiğimde ilk düşüncelerimden biriydi “Hani boştayken pil harcamıyordu?”. Özellikle LTE modundayken telefon cepteyken bile su gibi akıp gidiyor pil bazen.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Yıllardır duyduğumuz “iOS boştayken pil harcamıyor, Android boştayken çok pil harcıyor.” önermesini Apple kendi eliyle yıktı gibi duruyor. Android’den iPhone’a geçtiğimde ilk düşüncelerimden biriydi “Hani boştayken pil harcamıyordu?”. Özellikle LTE modundayken telefon cepteyken bile su gibi akıp gidiyor pil bazen.

Sabah %100 İle İşe Gitmek Varken %90 İle Gidiyorum. %10'luk Şarj Bana 1 Saat Gidiyor Toplam 9, 9:30 Saati Yakaladım Geçen Hafta. Havaya Giden %10 Şarj 1 Saatimi Çalıyor Resmen.
    Muhtemelen bağlı olduğunuz wifi yada bluetooth ağında ki trafik yapıyordur bunu diğer olasılık arka planda ki yenilenen uygulamalar, s3 watch ve 8 plus en güncel halleriyle şuanda %10 götürüyor, normal mi ben de bilmiyorum ama referans olsun istedim, saat yokken %100 olarak alıyordum telefonu.
  • Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    'Wifi Kapalı
    'Siri Kapalı
    'Bluetooht Kapalı
    'Hücresel Veri Kapalı
    'Arka Plan Uygulama Yenile Kapalı

Bunlar kapalı Olduğu Halde Bu Şekilde Oluyor :(
  • Sultan Yavuzz kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aldığımdan beridir olan bir sıkıntı var, kamera açıkken mail yada sms gelince kamera donuyor kalıyor, çıkış yapıyorum sonra tekrar açıyorum. Bu donma durumunu ilgili fikri olan var mı ?
    Arkadaşlar bu öndeki yüz tanıma sensörleri ile ilgili bir durum olabilir mi acaba ? Çünkü aynı işlemcili ip8 plus için söylediğiniz problem yok. Aynı şekilde her şey kapalı wifi açık %1-2 civarında düşüyor sabaha kadar....

• CrAstrum kullanıcısına yanıt
    7 plusta öyle bir sorun görmedim şimdilik. 8 aylık cihaz. s7 edge kullanıyorken android arkada içiyordu çok güzel şekilde
    Hocam "WiFi" ve "Bluetooth" seçeneklerini "Denetim Merkezi" bölümünden mi kapatıyorsunuz yoksa "Ayarlar" bölümünden mi ? Eğer "Denetim Merkezi" bölümünden kapatıyorsanız "Ayarlar" bölümünden kapatmayı deneyin. Çünkü "Denetim Merkezi" bölümünden kapattığınızda bağlantıyı kesiyor ve tam kapatmıyor. Fakat "Ayarlar" bölümünden kapatırsanız tekrar açana kadar kalıcı olarak kapatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananebak -- 15 Aralık 2017; 15:2:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sananebak

Hocam "WiFi" ve "Bluetooth" seçeneklerini "Denetim Merkezi" bölümünden mi kapatıyorsunuz yoksa "Ayarlar" bölümünden mi ? Eğer "Denetim Merkezi" bölümünden kapatıyorsanız "Ayarlar" bölümünden kapatmayı deneyin. Çünkü "Denetim Merkezi" bölümünden kapattığınızda bağlantıyı kesiyor ve tam kapatmıyor. Fakat "Ayarlar" bölümünden kapatırsanız tekrar açana kadar kalıcı olarak kapatıyor.

Ayarlar'a girip Kapatıyorum Hocam.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    11.2.1 ile özellikle Wi-Fi'a bağlıyken boştaki pil performansı bayağı iyileşmiş. Hatta bence genel olarak pil performanslı iyileşmiş son sürümle. Apple yavaş yavaş düzeltiyor gibi diyeceğim ama her böyle dediğimizde bir sonraki güncelleme yine içine ediyor pil performansının. :)

Telefonun hızı ve akıcılığı da gayet iyi. Şu anda 11.2.1 ile sorun yaşamıyorum gibi bir şey. Telefonumdan keyif alarak kullanıyorum. 11.3 veya üzeri sürümlerde neredeyse kusursuz bir iOS'u yakalayacağız gibi duruyor. Tabii sonra 12 gelecek ve insanlar yine imza kovalayacak "11.3.3 çok iyiydi ya, 12 çok kötü." diyerek. Bu artık bir gelenek haline geldi. :D
  • Saka maka ios u bitirdiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam sizin cihaz nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • brifing B kullanıcısına yanıt
    Cihazım iPhone 7 hocam.
    Hep öyle oldu ki apple güncellemeleri Algı oyunları bunlar. Zaten 12 beta gelince bir deneyip sonra 11.3 lü sürümde kalacağım. 12.2 fln gelirse öyle geçerim

Ama şu an daha büyük sorunum Türk telekom ile volte de bazen ulaşılamama problemim
  • Çift basarkenki gecikme problemini çözdüm arkadaşlar. Ayarlar > Erişilebilirlik > Denetimli Erişim'i aktif etmişim. Onu kapatınca çift bastığım anda uygulamalar geliyor. Benim gibi bilmeyenlere de söylemiş olalım. :)
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Türk Telekomda VOLTE başladı mı ? LTE mi demek istediniz acaba ?

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.