Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.925
Cevap
93
Favori
910.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce apple destekle konuştum. İtunestan yada normal wifi üzerinden güncellemenin farkı var mı diye sordum. Kesinlikle var dediler. Wifiden indirince indirilen dosya ufak internet kopukluklarından dolayı dosyayı tam indiremiyor bu da sorun olarak geri dönüyor dedi. Pek mantıklı gelmedi ancak evet deyip geçtim. Temiz kurulum için sadece itunestan indirmekte yeterli olmuyormuş. İlk kurulumdaki merhaba ekranını görmek yani komple sıfırlamak gerekiyormuş

E ne anladım bu işten androidden ne farkı kaldı:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook bazı videoları izlerken 15. sn den sonra çöküyor.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Ciddi ciddi böyle bir cevap mı verdi ? O zaman insanlar yazılımla oynayıp bunuda telefona yükleyebilir anlamını taşıyor bu. Bu kadar bilgisiz bir insanı nasıl applecare yapabiliyorlar ki ? Her yazılımı yüklemeden önce detaylıca tarayıp onaylıyor. Bende geçen gün destekle konuştum. Günde 4 defa şarj ediyorum telefonu alalı daha 10 ay oldu diyorum(iPhone 7) bana yazılımınız bozuktur iTunes dan sıfırlayın diyor. E sıfırladım hala aynı diyorum. O zaman kullanımızla alakalı diyor. Diyorum ilk aldığımda da böyle kullanıyordum günde 1 sarj yetiyordu diyorum. Telefonu sıfırlayın birde son sürüme güncelleyin siz diyor 😅😅

• Benim batarya ciddi ciddi hakkı rahmetine kavuştu sanırım 😂😂 iPhone 7 iOS 11.2

iOS 11 [ANA KONU]

• 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Sizin batarya çığır aşmış maşallah :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar 11.1.2 kullaniyorum guc tasarrufunda 6 6 bucuk saat ekran suresi aliyorum ancak normal şekilde kullanirsam 3 bucuk saat zor goruyorum neden kaynaklıdır?
    Arada cok fark var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulviarslann -- 13 Aralık 2017; 17:4:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir app silmek istediğinizde hemen silinmiyor 4-5 sn sonra tepki vererek siliniyor bunun dışında sildiğiniz app widget ekranında var ise çıkar demeden silinmiyor.

Hava Durumunu saymıyorum bile.

Bu skıntıyı yasayan var mı ? ( 7 pls / 11.2 )

• 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Bi yilda çöp ediyorlar, kutlamak lazim firmayı

• Merhaba arkadaşlar bir sorunum vardı yerimi bilmiyorumda telefonu restore edeceğim sadece whatsappı yedeklemek istiyorum fakat yedekleme kısmına gelince wp de %6 da kalmış ve ilerlemiyor nasıl halledebilirim bunu ?

• Son birkaç gündür iphone 6s telefonu garip çalışan var mı durduk yere yavaşlama başladı geekbenchte single 2500 multi 4500 alan telefon bi anda 1800 3500 almaya başladı var mı başka bu sorunu yaşayan
  • Ben bunla çok uğraştım bir ara.İnternetinizle alakalı bir kopmada o yedekleme yarıda kalıyor ve bir daha başlamıyor.vpn indirip deneyin kesin çözülecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2jz1993 -- 13 Aralık 2017; 19:50:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplardan anlaşılacağı üzere iOS 11.2 de olmamış daha. 10.3.3 sürümündeyim iPhone 6S kullanıyorum. Bazen telefon kendiliğinden kapanıyor(soğuk havalarda veya fotoğraf çekerken). Bu problem üzerine Apple Destek ile görüştüm yeni sürüme geçmemi istediler. Bir problemden kurtulmak için yeni sürüme geçeceğim sonra beraberinde birden fazla problemle karşılaşacağım. O zaman ne anlarım o işten ben. 11.3 gelene kadar idare edeyim en iyisi :)
  • y0semite kullanıcısına yanıt
    Uygulamaların ön belleği fazla dolmuş olabilir. İlk aklıma bu geldi. Saklama alanından kontrol edebilir misiniz ön bellekler ne durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: y0semite

Son birkaç gündür iphone 6s telefonu garip çalışan var mı durduk yere yavaşlama başladı geekbenchte single 2500 multi 4500 alan telefon bi anda 1800 3500 almaya başladı var mı başka bu sorunu yaşayan

Son birkaç gündür telefonumun bataryası oldukça hızlı boşalıyor ve ara ara da uygulamalardan atıyor. bugün de Siri server’a bağlanmıyor. Bir tuhaflık var gerçekten de..

Edit : iPhone 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 13 Aralık 2017; 19:43:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.2.1 cikti

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

11.2.1 cikti

Hangi model? 6s plusta gözükmüyor

• batuhanb85 B kullanıcısına yanıt
    birazdan duser hocam beta profile vs varsa silip oyle bakiniz

• Hiçbir işe yaramayan boş güncellemelerden biri... Ev kiti uygulamasındaki sorunları çözüyormuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11.2.1 Geldi.

• 7 plus a geldi

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.