Şimdi Ara

iOS 11 [ANA KONU] (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.926
Cevap
93
Favori
910.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şalter açık kaldı herhalde 11.2.1 den sonra 11.2.5 beta geldi.. aradaki 2,3,4 lü sürümler de final şeklinde mi gelecek sonra 1 den 5e mi atladılar hemen göreceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buhar Abi

Kaynak Benim Demiştim Dimi :)

bizi habersiz bırakma
  • Messages in iCloud'dan haber var mı?
  • 5s kullanıyorum 11.2 ile telefon berbat hale geldi. 10.3.3 te çok direndim ama sırf pil tasarrufu kısayolu icin 11 e geçtim pil tasarrufuna alınca telefon kasılmaktan bi hâl oluyor hiçbir işe yaramadı kullanmıyorum zaten. iOS 9un ilk sürümleri de böyle sıkıntılıydı sonradan düzeldi. Ne dersiniz biraz toplar mi güncellemelerle yoksa bu iş 5s icin bitti mi??

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç tane daha yapın. Ben en iyi sonucu söyledim. En kötü sonuç 5950

• Dayanamayıp 11 e geçtim.Şuanlık gözüme çarpan şey bildirim çubuğunu çekince yeşil bant gelip kaybolması.(arka planda birini ararken ki çubuk) Ortak sorun mu?

• iPhone 6s ve 7 kullanıcılarının geçmelerini tavsiye ederim. Kullanan bir arkadaşım telefonun eskiye göre akıcılığının arttığını belirtti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 14 Aralık 2017; 1:36:34 >
  • Arkadaşlar iOS 11 çıkalı ilk defa yazılım hakkında bu kadar iyi bir yorum yapacağım sanırım; 11.2.1 baya iyi. Uygulama açılış süreleri nihayet 10.3.3 seviyesine gelmiş. Kullandığım cihaz iPhone 7 32GB.
  • 11.2.1 ile şarj süresinde düzelme var +1 saat fazla alıyorum hadi bu seferde ben yapim dedim

• Arkadaşlar youtube için reklam engelleyici bir program veya browser var mı ? 1 haftadır baya araştırdım bulamadım.Bilen varsa yazabilir mi lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

Arkadaşlar youtube için reklam engelleyici bir program veya browser var mı ? 1 haftadır baya araştırdım bulamadım.Bilen varsa yazabilir mi lütfen.

Keskeeeee babada lazim hocam :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6 11.2.1 için batarya izlenimi vs olan arkadaşlar varsa paylaşabilirlerse sevinirim. 11.2 den geçmek için.

• Tarih yüzünden telefonların kapanması faciasından sonra bir süredir beta yayınlamayan Apple, aradaki sürüm numaralarını atlayıp doğrudan 11.2.5 beta 1'i yayınlamış. İzlediğim YouTube videosunda iPhone X'in animasyonlarının ve geçişlerin çok daha seri olduğu söyleniyor. Tabii bu durum önceki sürümlerde de geçerli olur mu göreceğiz.

Bu arada dikkatimi çekti; 11.2.1 güncellemesi benim iPhone 7'mde 60 küsür MB iken iPhone X'te 400 küsür MB'tı. İlk defa bu kadar büyük bir boyut farkı görüyorum. Apple yeni modellerini resmen kayırıyor mu yoksa?
  • X den köy olmayınca 🤣

• iPhone 6 kullaniyorum. Biraz hizlandi telefon.

• Batarya durumu nasıl 11.2’ye göre hocam?

• 11.2.1 de arayüzde baya bir hata giderimi gördüm bazı laglar gitmiş iphone 7 serisi için mutlaka güncelleyin

• Beyler ios 10 a göre ios 11 versiyonunda menüde saliselikte olsa geç kayma hissiyatı var. Siz farketmediniz mi kimse benden başka dile getirmiyor😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 6 da ios 11.2 kullanıyorum. Pil konusunda pek şikayetim yok. Bir kaç ince ayar yaptım. Tek problem instagram whatsapp ikilisi . Hiç akıcı çalışmıyorlar hatta önceki iş telefonum Samsung Galaxy grand prime plus da bu uygulamalar daha akıcı çalışıyor. İphone 6 kullanıp bu ikiliden şikayet eden var mı?
  • azteca A kullanıcısına yanıt
    Bazen whatsapp girmeden gelen mesajları göremiyorum.

Instagram Story takılıyor bazen story hızlı bir sekilde geçmek istediğimde bir sonraki hikaye yerine geri izlediğim hikayeye dönüyor.

7 pls

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.