Şimdi Ara

iOS 10 Uyumlu En iyi Tweakler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
6
Favori
15.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustyaxu

Hocam substrate fix 10.1.1 icin yaziyo ben 10.2 beta 3 ile jailbreak yaptim acaba bizim yuklememiz gerekir mi? Bide ne ise yariyor acaba?

Ayrica 9.3.3 zamaninda ilk jailbreak yaptigimda sifre falan giriyorduk terminal tweak ile acaba onlar uyumlu mu bide nasil yapildigini ilk mesaja eklerseniz daha guvenilir olur diye dusunuyorum tesekkurler.

Mterminal ile root şifreni değiştirebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekdellal kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bilgi için. Touchr mükemmel çalışıyor. Zaten tek jb yapma nedenim bu olay.
  • ekdellal kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam siz subtrate fix tweakini yuklediniz mi acaba bide ne ise yarar?

• A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Ben bu tweaki yukledim ama 3 gun deneme suresi var siz nereden yuklediniz acaba

• Fixed for ios10 gibi bir tweak yükledim şuan safari, ayarlar ve cydia gitti. Aramalar bana ulaşmıyor bilgisayar da yok yanımda nasıl çözeriz fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Çok teşekkür ederim bilgi için. Touchr mükemmel çalışıyor. Zaten tek jb yapma nedenim bu olay.

3 günlük deneme sürümü ama :(
  • defected kullanıcısına yanıt
    @mustyaxu @defected

Ben repo.xarold.com reposundan önce CyDown ardından da bunu yükledim. Ayarlarda touchr 'ye girip activate dedim ve aktive oldu. 3 günlük mü değil mi göreceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tesekkurler kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: treko

Fixed for ios10 gibi bir tweak yükledim şuan safari, ayarlar ve cydia gitti. Aramalar bana ulaşmıyor bilgisayar da yok yanımda nasıl çözeriz fikri olan var mı?

hocam maalesef restore etmeniz gerekecek

• Arkadaslar volume amplifier 6s lerde calismiyormu yükledim hatasız ama ses verme tusuna basinca hicbi degisiklik olmuyo şöyle bi ekran çıkıyo varmı bilgisi olan

iOS 10 Uyumlu En iyi Tweakler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhmt10602 -- 30 Ocak 2017; 13:12:9 >
  • spotify i premium yapan veya ücretsiz yapan tweak ismi neydi beyler?
  • repo.ioscreatix.com/ reposunda buldum peek-a-boo 3d touch isteyenler için mükemmel denebilecek kadar güzel çalışıyor
  • Touchr 3 günlük deneme süresini aktive etmenin yolu nedir?
  • Flipcontrol bende çalışmadı. Hangi repodan yüklediniz?

Not: hallettim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omondoles -- 31 Ocak 2017; 10:09:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • touchr patlak ya

2 kere tıklayınca uygulama değiştiriciyi açmayı seçiyorum ama apple'ın ekranı aşağı indirme saçmalığını yapıyor

sildim yükledim ayarları değiştirdim vs asla düzelmiyor
  • şu efsane tweakler henüz uyumlu değil

beklemedeyiz

• hocam elinize sağlık,ben ve benim gibi bunların ne işe yaradığını bilmeyenler için çok faydalı olmuş..
  • tplon T kullanıcısına yanıt
    Plus crack tweakini kurarsan reklamları kaldıracaktır. Ücretsiz uygulamlar içinde AppCake öneririm.

• Millet su kilit ekranini ios 9 daki gibi yapamiyor muyuz acaba ?

• Whatsapp'taki profil fotoğraflarını kişilere aktarmayı sağlayan bir tweak var mıdır ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.