Şimdi Ara

iOS 10 Uyumlu En iyi Tweakler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
6
Favori
15.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar cydown adlı tweaki kurun. sonra kaynakların oldugu yere girin. daha sonra üstte +kaynaklar tuşuna basın. burada sıralı kaynaklar var. istediklerini seçip ekleyin. boşuna tek tek yazmakla ugrasmayın.
    bu tweak cydiadaki ücretli tweakleri ücretsiz olarak alıyor. bir sürü ıvır zıvır özelliği var. ben sonradan ögrendım sızle paylasıyorum.

not: bilenleri tebrik ediyorum :D bilmeyenler için yazdık :D

edit:https://docs.google.com/spreadsheets/d/14e9GB-PNhDJuKI799InVFWrUQc-qn-Wd3zRJHKGkKr0/pubhtml#

linkteki ios10 compability sekmesinden, CTRL+F (:D) yaparak istediginiz tweak ios 10 destekliyor mu bakın. sonra cihaz kilitlenirse ugrasırsınız. bilmeden yuklemeyın riske değmez. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5erafett1n -- 3 Şubat 2017; 2:47:47 >

• Eclipse 4 için sırf jailbreak yapmak istiyorum

Dark mod için.10.2 deyim şuan.

Ama tırsıyorum açıkçası telefona zarar verirmiyim diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

Arkadaşlar.

Lockglyph

Ve

PauseRecord

Tweaklerini 9.3.3 de severek kullanıyordumnbir türlü 10.1.1'e güncellemediler. Ne zaman güncellenecek bilen var mı ?

Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8ball kullanıcısına yanıt
    indiriyor kardesim surum 10.2 ve calisti
  • 1 haftadır takip ediyorum konuda 1 adım ilerleme yok..
  • CallBar uyumlu hale gelmiş. Hacyoruiphone reposunda var. Ekran açıkken gelen çağrı, tam ekranda açılmıyor. Üstte bar şeklinde görünüyor kullanisli özellikle navigasyon kullanırken.

• Arkadaşlar bilenleriniz illa ki vardır. Bilmeyen arkadaşlar için Cyda'da tweaklarin Türkçe açıklamalarını görmek isterseniz , Cydown açıp ' Translate Package Desciption' Seçeneğini işaretleyin , Cydia'yı kapatıp açın açıklamalar Türkçe olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nighteyes -- 5 Şubat 2017; 8:11:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nighteyes

Arkadaşlar bilenleriniz illa ki vardır. Bilmeyen arkadaşlar için Cyda'da tweaklarin Türkçe açıklamalarını görmek isterseniz , Cydown açıp ' Translate Package Desciption' Seçeneğini işaretleyin , Cydia'yı kapatıp açın açıklamalar Türkçe olacaktır.

Olmadi :\

• Adorer kullanıcısına yanıt
    Hocam Cydown tweakine girin alt sırada Cydown açıp ' Translate Package Desciption seçeneği aktif değil onu aktifleştirin , daha sonra cydia yı kapayip açin bu arada cydownun aktif oldugundan emin olun. olacaktır. Tekrar deneyin.iOS 10 Uyumlu En iyi Tweakler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nighteyes -- 5 Şubat 2017; 10:45:50 >
  • quote:

Hocam Cydown tweakine girin alt sırada Cydown açıp ' Translate Package Desciption seçeneği aktif değil onu aktifleştirin , daha sonra cydia yı kapayip açin bu arada cydownun aktif oldugundan emin olun. olacaktır. Tekrar deneyin.iOS 10 Uyumlu En iyi Tweakler

Ben konuyu dogru anlamadim belki indirmek istedigim uygulamanin aciklamasi turkce olacak degilmi eger öyleyse acik olmasina ragmen uygularin aciklamasi turkce degil ayrica cydia acip kapayin derken uygulamanin icinde cikis butonumu var biraz garip bir soru oldu ama

Bu şekilde bendede dediginiz gibi

iOS 10 Uyumlu En iyi Tweakler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 5 Şubat 2017; 11:38:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Ben konuyu dogru anlamadim belki indirmek istedigim uygulamanin aciklamasi turkce olacak degilmi eger öyleyse acik olmasina ragmen uygularim aciklamasi turkce degil ayrica cydia acip kapayin derken uygulamanin icinde cikis butonumu var biraz garip bir soru oldu ama

Bu şekilde bendede dediginiz gibi

Cydiada resimdeki gibi listeden kurmak istediğiniz tweakin açıklama kısmı Türkçe olacak hocam , yani ne kuracağınızı anlamanız açısından önemlidir kanımca. Resimler alıntıdır çeken arkadaş hakkını helal etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nighteyes -- 5 Şubat 2017; 11:25:51 >

• Nighteyes kullanıcısına yanıt
    Evet dediginiz gibi oldu siz söyleyince fark ettim tesekkur ederim

• Adorer kullanıcısına yanıt
    Rica Ederim Hocam , Önemli bir detay bence , bilmeyen arkadaşlar da uygularsa en azından ne tweak kuracaklarını bilirler.
  • Nighteyes kullanıcısına yanıt
    Dostum kurdum telefon safe modda açılıyor springboardta hata veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tplon

Dostum kurdum telefon safe modda açılıyor springboardta hata veriyor.

Hocam kurulumluk birşey yok .. cydown dan aktif edeceksiniz sadece. siz hangi adımları yaptınız. Eğer Cydown yüklüyorsanız repo.xarold.com/ reposundan yükleyiniz. 10.2 de sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nighteyes -- 5 Şubat 2017; 12:17:35 >
  • arkadaşlar özellikle 16 ve 32 gb kullanan arkadaşlar dikkat etsinler tweak kurarken.

16gb için 68mb

32gb için 200mb tweak kurma yeriniz var.eğer bu alanı doldurursanız büyük sıkıntı yaşarsınız.şu an stashing tweaki düzgün de çalışmıyor.

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5rpgn9/update_stashing_for_92102_get_more_space_on_your/?sort=new

• quote:

Orijinalden alıntı: dishekimin

quote:

Orijinalden alıntı: golgeee

ios 10 kullanıyorum tabi jailbreakli, kullandığım ve çalışan twekaler.

1- Anchor
    2- Appadmin
    3- Betterfiveicondock
    4- Bytafont 3
    5- AdsBlocker
    6- Cachecleaner
    7- CallRecorder
    8- Cydown
    9- DeleteForever
    10- iCleaner Pro
    11- iFile
    12- kStore
    13- Multiactions
    14- QuickDo
    15- Safari Download Manager
    16- Sleipnizer for safari
    17- Swipeselection Pro
    18- tage
    19- Widget Weather 3
    20- Winterboard
    21- xcon
    22- youtube++
    23- zeppelin

yarın deneyeyim hocam bende bunları.. sonra eklerim yazıya..

Bytafont tweakını kurduğunuz ve çalışan repo adresi nedir ? Çoğu yerde çalışmadığını söylüyorlar.

• app storeda uygulamaların geçmiş sürümlerini yüklemeye yarayan tweak neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1

app storeda uygulamaların geçmiş sürümlerini yüklemeye yarayan tweak neydi?

App Admin olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tender Branson

quote:

Orijinalden alıntı: muaz1

app storeda uygulamaların geçmiş sürümlerini yüklemeye yarayan tweak neydi?

App Admin olması lazım.

app admini yükleyemiyorum bütün repoları denedim neden acaba appsync yok diye mi?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.