Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Profili yükleyip güncelleme yapınca Wifi ile indiriliyor ve kuruluyor. Veriler ve ayarlar kaybolmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son versiyon link atıcak varmı beta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 8 Temmuz 2017; 4:32:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhabalar 10.1.1deym telefonu aldigimdan beri yaklasik 5aydir 6s kullanicisiyim..sizce son sürüme gecmelimiyim yoksa bu haliyle sarji dahami iyi yaklasik 7.30 8 saate yakin almaktayim 10.1.1 de

• Navinaton88 N kullanıcısına yanıt
    Kal kal, hayal olur bu süreler gecersen

• quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Kal kal, hayal olur bu süreler gecersen

Diyar_21 Kayapınar'da mısın? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tecrübelerime dayanarak söylüyorum beta 6 ile final sürüm aynı olacak. sürüm numarasındaki son ''a'' harfi de kaldırılıp 14G57 olarak geldiğine göre final sürüm de bu şekilde gelecek demektir. Eğer çok büyük bir hata bulunmaz ise..önceden de hep böyle oldu :) tahminen bu pazartesi - salı gelir final. Beta 6 da olup telefonlarınız güncelleme almaz ise zaten final sürümdesiniz demektir.

iPhone SE için pek birşey değişmedi,cihaz zaten hızlıydı,şimdi az biraz daha akıcı oldu gibi. iPhone 5s'in de yanında ne kadar hantal kaldığını anladım. o da bir nebze hızlandı gibi ama artık bu cihaz için de son demler yaklaşıyor..iOS 11 de durumu nasıl olur bilmiyorum.. SE'yi kesinlikle 11 e güncellerim ama 5s için aynı şeyi söyeyemiyorum.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    5S kullanıyorum hala 9.3.5'teyim 10.3.3'e geçmeli miyim sizce?

• Isınma ve şarj durumunda değişiklik varmı beta 6 da?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POLATON -- 8 Temmuz 2017; 14:3:17 >
  • dagnomels kullanıcısına yanıt
    ben olsam 9.3.5 de kalırdım. kendi cihazımı sıfırdan kurdum ancak gene de 10.3.3 ile az da olsa kasmalar mevcut 9.3.5 her türlü daha akıcı idi, kalın derim ben
  • Beta 6 aqarrr beyler

• Beta 6 da pil de yuzdelik dususlerde atlama devam ediyor mu ?

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    hocam bir önceki mesajda aldığınız bilgi eminmiş gibi yazmışsınız bir düzelme yok diye şimdi soruyorsunuz ?
  • Beta 6 şahane olmuş ilk defa uzun bir süreden sonra stabil bir sürüm olmuş. Pil 10.3.2 de 20 saat kullanım suresinde 5 civarı alıyordum. Şimdi 20 saat kullanımda 7 saat sürem var ve şarjım hala 28

• Decemst kullanıcısına yanıt
    Kullanan bir arkadasim var o devam ettigini soyledi, pil disindaki diger sorunlar devam ediyor zaten diger kullanicilarinda soyledigi gibi, hani belki onun pili sorunludur diye diger kullanicilarda nasil gittigini ogrenmek icin sordum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 8 Temmuz 2017; 19:38:31 >
  • 10.3.3 Beta profil linkini atarmısınız ?

• https://jumpshare.com/v/cH0vzF6CKdtKERwyfrg1 Beta ios 10 link benim telefon coşuyor valla beta6da kalırım ben

• Sizin bu kadar övmenize iOS 11 Beta 2 Update 1’den beta 6’ya dönesim geldi. Sırf yarın bir umut iOS 11’e güncelleme gelir diye yüklemek istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarın günlerden iOS 10.3.3 final :) bilemedin salı günü.. en kötü ihtimal Çarşamba akşamı burada

Yok artik :) ne zaman betayi bitirip finali hemen vermiş apple, bir haftayi pas gecip, bir sonraki hafta yayinlar her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 9 Temmuz 2017; 10:15:26 >
    Karar veremedin bi türlü:)))beta 7 kadar geliyodu ayrica bu aralar apple günü şaşirdi gününden sapti carşamba perşembe günleri vermeye başladi finalde en gec sali günü ama bu sali da olabilir haftaya sali da olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 9 Temmuz 2017; 10:47:19 >
  • 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.