Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Betayi bitirip bir haftayi bos gecirmeden yayınlamıyor istikrarlı bir sekilde :) olur da yayinlarsa mucize olur, yonetim falan degismistir :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 10 Temmuz 2017; 21:38:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu hafta gelir arkadaşlar, bugün ios 11 beta geldi, yarın da 10.3.3 final neden olmasın..
  • 5s 9.3.5 kullaniyorum. Heyecan aramayin :)

• İos 10 devri kapandi artik umutlar ios 11 artik ios 10 heyecani kalmadi eylül ayinda uc bayrami yaşiyicam bir kurban bayrami iki düğün ücüncü ise iphone 7s veya 8 bunlarin heyecani sarmaş dolaş etti beni :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 10 Temmuz 2017; 23:2:40 >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Buna halay cekilir iste :)

• Bu 10.3.2 de ısınma sorunu var bende şarj da kullanımda eskiden görmediğim kadar çok ısınıyor

Umarım düzelir

• iOS 10.3.3 beta 6 pil performansı kötü. iOS 11 beta 3 denemek için 10.2 jb'den vazgeçmiştim, pişmanım..

• goyus kullanıcısına yanıt
    Ben gayet memnunum pil performansindan ve genel kullanici deneyiminden.
  • ios 9.3.2 ile devam.
  • 5s ios 9.3.5 var şuan. eylülde 11 çıkınca yükleyip bakacam iyiyse devam. yoksa 10 a geçip kaderine bırakacam.
  • Hep kötü hep kötü nasıl iş anlamadım. Bende iPhone se var 10,3,2 gayat stabil ve şarj gayet makul

• bu hafta bu hafta dedik ama bugünkü karavana ile de haftaya kaldığını söyleyebiliriz :) bir arkadaş söylemişti 17 temmuz pazartesi diye, herhalde öyle olacak
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Ustam ustam nerelerdesin özledik be ya

Seninle 9.2'yi beklediğimiz gibi hiç bişeyi beklemediğimizi iyi bilirim

• Birileri senin için öldü demiş, şimdi yazsınlar Kral geri döndü 😃

Dedim dinletemedim :) pztesi gelir, bi hafta bos gecer her zaman kuralcıdır apple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 13 Temmuz 2017; 1:55:16 >
  • ne var ne yok nasılsın? :) valla infom@n ile birlikte elektronik sigara işine daldık,onunla ilgili yenilikleri vs takip ede ede burayı boşladık biraz. dikkat ettim o da uğramamış epeydir. iOS 10'da yerinde saydı gerçi fazla bir yenilik gelmedi, o yüzden çok ortalarda olamadık.şimdi olabildiğince online olmaya çalışacağım ama,yakinen takip etmeye devam ediyorum iOS gelişmelerini.

@avtheree est. kardeşim çok sağol valla uzun süredir ayrı kaldık artık buralardayım kısmetse :)

@diyar_21 el elden üstündür işte :) bu haftayı iOS 11 betaları ile geçiştirdiler, haftaya bir ihtimal farklı bir sürüm de alabiliriz final olarak.
    Baştacısın, bende okuyorum takipteyim ama fazla yorumum yok sizin gibiyim:) aynen dediğin gibi ios 10 ilk çıktığı eylülde belliydi az hatalarla geldi onunda etkisi var tabi :)

• cordoncayo kullanıcısına yanıt
    Eyw eksik olma sağolasın sen de öylesin :) valla bana göre başlaması ile son bulması bir oldu. iOS 11'in de görsel olarak bir iki yamadan başka bir artısı yok bana kalırsa. Bakalım, gelsin onu da kurcalayacağız bol bol zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 13 Temmuz 2017; 7:21:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s plus 11 aylık telefon, 10.3.2 yüklü. Sizce normal mi? Wifi ile kullandım hep. 6s lerle bu süreyi alıyorlar sanki az gibi geldi. Garanti ağustos sonu doluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _AveNTuriN_ -- 13 Temmuz 2017; 1:11:5 >

• 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.