Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana neden gelmedi güncelleme ? Dün gece 10.2.1 i dfu modda yükledim beta çıktı denilincede profili yükledim ama gelmedi güncelleme bir buçuk saattir nedeni nedir bileniniz var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay 10.3 ilk beta çıkmış nihayet tadan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk testim 180k sonra 170k ve en sonki test sonucum nasıl yorumlarsınız arkadaşlar ?

• Public yayinlanmadi cünkü gece yarisi tekrar kontrol et yine görünmezse yarin saat 21:00 da görünür kesin.!!genelde öyle yüklerdim bende de görünmüyo

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Sorun olacağını sanmıyorum hocam. Ekstrem bir güvenlik açığı yaratıyorsa o zaman yeni sürümde çalışmama durumu olabilir, bu da bence çok az bir ihtimal. (Şu anda çalışıyor olarak kabul ediyorum)

Apple'da güncel sürüm iyidir. Son sürümlerde 5S bile canavar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Vedder -- 24 Ocak 2017; 22:36:5 >
  • Yabancı bir kaynak 10.3 ile birlikte yazılımsal altyapının değiştiğini ve bu sebeple 10.2'ye dönüşün mümkün olmadığını söylemiş ama ne kadar doğru bilmiyorum dikkatli olmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: haisenberg

İlk testim 180k sonra 170k ve en sonki test sonucum nasıl yorumlarsınız arkadaşlar ?

arka arkaya yaptıysan çok normal çünkü işlemci vs ısındıkça performans düşüyor buzdolabına koyup soğut birde öyle test et mesela bununla ilgili birçok deneme videosu bile çekildi

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet0689

hocam şu APFS sisteminden biraz bahseder misin :) nedir ve eskisine nazaran farkları nelerdir :)
    daha çok soru sorabilirim teknolojiye gerekirse ekmek banarım vallaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 24 Ocak 2017; 22:51:36 >

• Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Hocam geçtim şimdi. Bahsettiğim screen record uygulamasında bir sıkıntı olmadı, teşekkürler

• bu apfs olayını 5s destekler mi yoksa sadece güncel modeller için mi geçerli bir yenilik olacak ?
  • tiyatro modu iphone'lara değil apple watch için geliyormuş

En önemli yeni özellik, kullanıcıların Apple Watch ekranını hızla kapatmasına ve ekranın kol hareketi ile aydınlanmasını önleyerek uyandırma özelliğini devre dışı bırakmasına olanak tanıyan Tiyatro Modu‘dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 24 Ocak 2017; 23:1:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

hocam şu APFS sisteminden biraz bahseder misin :) nedir ve eskisine nazaran farkları nelerdir :)
    daha çok soru sorabilirim teknolojiye gerekirse ekmek banarım vallaa

Hocam şu 10.3 detayları nelerdir detaylı anlatırsam bizde bilelim 10.2.1 hemen araksına neden hemen betayı paylaştılar .

• quote:

bu arada arkadaşlar ara sıra bakıyorum bazı arkadaşlar antutu skor sonuçları paylaşıyor ama benim ki düşük çıkıyor sebebi ne olabilir
    mesela bazı arkadaşların 180bin-185bin küsür ve bazıları 190bin küsür, ama benim en fazla 173bin küsür aldı, niye böyle anlayamadım,
    telefonum İ7 plus 32GB

32Gb'ların yazma hızı düşük belki puanı o etkiliyordur
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    bak duygulandım şimdi teşekkür ederim
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    valla bende anlamadım ama sanırım onunla ilgili değil hocam ama sıkıntı değil öyle kafaya takmıyorum yani
  • arkadaşlar başka bir web adresinden alıntı yapıyorum

iOS 10.3’ün ilk beta sürümünün beraberinde getirdiği yenilikler şu şekilde;

Kullanıcıların kaybolan AirPods’larını bulmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiş AirPods’umu Bul aracı geliştiriciler için kullanılabilir.
    Artık SiriKit, faturaları ödemek, ödemelerin durumunu kontrol etmek ve gelecekteki bazı ödemeleri planlamak için kullanılabilir.
    Harita uygulamasındaki hava durumu simgesi, saatlik hava tahminlerini göstermek için 3D Touch desteğine kavuşmuş.
    CarPlay, yakın zamanda kullanılan uygulamaları başlatmak için yeni kısayollar içeriyor.
    CarPlay Haritası artık, EV şarj istasyonu konumlarını gösteriyor.
    Artık HomeKit, programlanabilir ışık anahtarlarını destekliyor.
    Mail uygulamasındaki Görüşme Görünümü için bazı gezinme iyileştirmeleri yapılmış.
    iOS 10.3 güncellemesi kurulurken, dosya sistemi Apple File System (APFS) olarak güncellenecektir. Bu yüzden güncellemeyi yapmadan önce iTunes ve iCloud aracılığı ile bir yedekleme yapmanız önemlidir.

• Arkadaşlar şimdi 10.2.1 kurdum ve aşağıda gösterdiğim Facebook yazısı çıktı pencereler arası gezinirken hep o yazı çıkıyor bunu nasıl kaldırabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Arkadaşlar şimdi 10.2.1 kurdum ve aşağıda gösterdiğim Facebook yazısı çıktı pencereler arası gezinirken hep o yazı çıkıyor bunu nasıl kaldırabilirim?

Sorun yok o bir özellik gün içinde en çok hangi sosyal medya uygulamasıyla haşır neşir oluyorsan onu arka planda sana sunuyor . Bende whatsaapı çok kullandığım için bende whatsaap çıkıyor bu özelliğin adını belen arkadaşlar vardır forumda sorun yok o bir özellik

• Şimdi kendiliğinden gitti. Hocam yalnız gün içinde en çok WhatsApp ve Snapchat kullanıyorum. Facebook'a Nadire'n giriyorum neden böyle oldu anlamadım. Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için edit peki bunu nasıl kapatabiliriz var mı bir yolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 25 Ocak 2017; 0:26:28 >
  • ios candır ya ,bide bana has apple ın bi kıyağı var cok hoşuma

gidiyor,aksam %100 bıraktım, sabah açtım %84 neyse kullanmaya

başladım,1 saat 15 dk sonra %10 a geldi,sarj a takıyım ha takıyım

derken, 2 saat oldu toplam kullanım 3 saat oldu sabit hala %10 valla,

daha ne kadar kıyak yapacak görecem kullanıyım biraz daha dur.ios 10.2 den 10.2.1 e gectim adamlar sagolsun bu özelligini benden kesmediler dahada kesmezler sanırım kullanıcı memnuyeti için yapiyordur.dunya fırması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.