Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öğle yapıyorlar bende konuştum şikayet kaydı oluşturdular.

Yanlız şöyle bir durum dikkatimi çekti APPLE sitesinde Volte ile ilgili girdiğim yerde Turkcellde hala görünmemekte ama Vodafonede Belirtiliyor 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu VoLTE nedir internetten baktım ama pek anlayamadım doğrusu, ayrıca 6S de destekliyor mu ?

Son olarak 10.2.1 de pil performansı nasıl cevap verirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Assweapon

Arkadaşlar bu VoLTE nedir internetten baktım ama pek anlayamadım doğrusu, ayrıca 6S de destekliyor mu ?

Son olarak 10.2.1 de pil performansı nasıl cevap verirseniz sevinirim.

6s 10.2.1 sürümü 10.2 ye göre bariz şekilde iyi geçebilirsin.
  • 6s 9.3.4'den 10.2.1'e güncelledim.Şuan için gayet memnunum.Animasyonlar hızlanmış,3d touch geliştirilmiş,bazı görsel yenilikler güzel gerçekten.Kasma donma yok,hataya rastlamadım henüz.İos 10.3 ile çok daha iyi bir sürüm olucaktır.Geçmek isteyen arkadaşlar gönül rahatlığı ile geçebilir.Batarya süresi nasıl bilmiyorum,pek birşey farkediceğini sanmıyorum.

Edit:İos 9.3e göre hafif kasmalar ve laglar var.Telefon daha fazla ısınıyor,telefonu şarjdayken modem olarak kullandım,iki kere sıcaklık uyarısı verdi,anlamadım cidden.İos 10.3 ile herşey düzelir inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronades -- 24 Ocak 2017; 20:46:37 >
  • 6s plus 10.1.1 den 10.2.1 e güncelleyen var mı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

6s plus 10.1.1 den 10.2.1 e güncelleyen var mı arkadaşlar

şuan güncelliyorum hocam ama telefon 6s olanı plus değil. 10.1.1 den 10.2.1 e yükseltiyorum
  • 6s şarj süresi baya artmış gözlemlerime göre

• Yakın zamanda operatör güncellemesi verir sanırım Turkcell. Ondan sonra aktif olur voLTE.
  • bir güncelleme bekliyordum, 60 küsür mblik bir güncelleme görür görmez indirdm umarım stabilite artar. 7 plus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende güncelleme görünmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.2'ye göre şarj daha mı iyi yoksa daha mı kötü?

• quote:

Orijinalden alıntı: autebay

10.2'ye göre şarj daha mı iyi yoksa daha mı kötü?

10.2 ye göre kat ve kat iyi 6s

• 6s 9.3.3 teyim son sürüme geçeyimmi beyler
  • Teşekkür ederim bende geçeyim o zaman 10.2.1 sürümüne.

• Arkadaşlar bir ricam olacak iphone 7 kullanıyorum güncelleme yaptım 10.2.1e ancak düzelme olmadığı için size danışmak istedim. Ayarlar - hücresel kısmına gelip ekranda bi kere kaydırabilir misiniz aşağıya doğru. Kendisi akarken takılmalar laglar oluyor mu sizde de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtremesportsx -- 24 Ocak 2017; 18:50:38 >
  • xtremesportsx kullanıcısına yanıt
    Benim cihazım 6s. Evet hafif lag oluyor gibi

• Merhaba,

IOS 10.1.2 ile başlayan A1784 Model kodlu iPhone 7+ 128GB'nin grafik sıçışı tam gaz devam etmekte.

Şöyle ki; telefonu aldığım ilk gün içerisinde gelen yazılım en mükemmeli idi, sonrasında yapılan her güncellemede grafik performans biraz daha azaldı. Bataryayı saymıyorum bile, her güncellemede kullanım sürem biraz daha azalmakta, hadi onu da geçtim; klasör geçişlerinde-efektlerinde deli gibi lag var. Oynadığım tek oyun FIFA Mobile, onda da şu grafik takılmalarından dolayı zevk almamaya başladım artık. Clash of Clans'ta deneme yaptım, köyü kaydırırken bile telefon ''Abi ne olur yapma.'' diyor...

Her güncellemeyi umutla bekler oldum, ANTUTU skorlarına bakıyorsun, geliştirme var, geçiyorsun sonuç cacık.

IOS 10.2 ANTUTU sonuçları;

IOS 10.2.1 ANTUTU sonuçları;

İşin garip yanı, aynı oyun (FIFA Mobile) iPhone 6 ve 6S'lerde güncellemelerin yapılmış hali ile birlikte hiç sorunsuz bir şekilde oynanmaya devam ediyor.

Muadil 7+ 128 ile de deneme yapıldı, onda da sonuç başarılı, gayet stabil oynanıyor. Ve yine muadil 7+'ın ANTUTU sonuçları Benim telefonun sonuçlarından daha düşük.
    Benim telefon arızalı desem sonuçları nasıl böyle veriyor?

0'dan kurulum yaptım, sonuç düzelmedi, BETA'ya geçtim, sonuç aynı, oyunu sil yükle yaptım, hala aynı...

Benzer bir problem ile karşılaşan var mı? Bu cenabetlik bir tek Bende mi var, yoksa kader ortağım var mı ciddi anlamda merak etmeye başladım...

İyi akşamlar...

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için birkaç yerde var böyle sinir olmak için arada bakıyorum

• xtremesportsx kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Çok kafaya takma boşver :)

• İPhone 7 10.2den 10.2.1e geçen arkadaşlar oldu mu? Herhangi bir sıkıntım Yok şükür geçmeyi düşünmüyorum var mı geçen?

• 
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.