Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.578
Cevap
93
Favori
697.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin %99 ya bataryada ya da cihazda bir sorun var çünkü bırakın 5-5s serisini iPhone 4s'ler bile bundan uzun süre verir günümüzde heleki beklemede olan sıkıntı başlıbaşına bunu gösteriyor.Cihazınız nedir ? Ayrıca dfu kurulum vs. deneyip bu sorunlar devam ediyorsa yazının başında bahsettiğim gibi servise gitmeniz gerekir.Bunun yazılımla ilgisi yok.
  • Merhaba,

BETA denilen olay Developer ve Public olarak ikiye ayrılmakta.

Önce yıllık 290 TL ödeyen Developer hesaplara sunuyorlar, daha sonra da ücretsiz olarak halka.
  • Tiyatro modu telefon icin gelmeyecek mi peki sadece saat icin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 plus için 10.2 jb ne zaman gelecek? beklemekten hal olduk!!!
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    iOS 10 u destekleyen tüm cihazlar iOS 10.3 u destekler. Yanı iPhone 5s i güncellemek sıkıntı yaratmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enfiye -- 25 Ocak 2017; 9:3:6 >
  • 10.3 e güncelleyenler var mı bir de dosya sistemi değiştiği için yedek aldıktan sonra yükleyin demişler ama verilere her hangi bir şey oluyor mu ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Enfiye

iOS 10 u destekleyen tüm cihazlar iOS 10.3 u destekler. Yanı iPhone 5s i güncellemek sıkıntı yaratmaz

ben onu sormadım hocam yeni dosyalama sistemi hakkında soru sordum 10.3 tabikide 5s e gelecektir onda şüphe yok
  • 10.2.1 den sonra 10.2.2 gelmesi gerekmiyor mu? Neden 10.3 beta çıktı?

• Arkadaşlar 10.3 Beta 1'in getirdiklerini anlatan bir video buldum, sizinlede paylaşmak istedim

https://youtu.be/TQqfDNIAlPg
  • 10.2.2 de ne gibi yenilik beklersin :))10.2.2 de gelebilir onun için betaya gerek yok 10.2.1 de acik bulunur bi hata bulunursa ufak bi güncelleme ile 10.2.2 yayinlayabilirler...ios 10.3 cikmasi gayet iyi oldu işte bu sürümde yenilikler olucak buglar giderilmiş olucaktir mart nisana kadar beta 6-7 kadar gidicektir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 25 Ocak 2017; 13:9:25 >
  • ARKADAŞLAR SELAM
    Uzun süredir yapmıyorum unutmuşum galiba yanlış birşey yapmak istemedim
    temiz kurulum yapmak istiyorum da
    Konunun 1.sayfasındaki 10.2.1 linklerini tıkladığımda bilgisayarda çıkan birlikte aç (varsayına ıtunes ile birlikte ) ile mi indiriyorduk
    yoksa dosyayı kaydete getirip bilgisayara mı indiriyorduk ilgili ıpsw ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERSERİ6935 -- 25 Ocak 2017; 16:4:42 >
  • SERSERİ6935 S kullanıcısına yanıt
    İpws den dosyayi pc ye indirip itunes üzeri shift tuşuna basarak dosyayi seciyosun..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 25 Ocak 2017; 16:49:25 >
  • İphone 6 için test yaptım evde akşam 10.2.1 ilede yapıcam

10.2 kardeşimin telefon ile 9.3.3 test ettim

10.2 telefon açılısında 5sn gibi farkla daha hızlı açılıyor

Ama geriye kalan herşeyde yavas

İphonun kendi uygulamalarında 1-1.5sn kesin populer uygulamalarda instagram face vb uygulamalarda 1sn geç açılıyor

Mail gmail whatapp da 1.5-2sn

Bankacılık uygulamaları, letgo, hepsiburada, sahibinden vb uygulamalarda 2sn geç açılıyor

Safari açılmaları aynı sayılır saniyelik fark bile yok ama aynı sitelere girişte 6 saniselik farkla daha iyi

Uygulamaları arka plana attıktan sonra tekrar girerken, aynı hızdalar hiçbir fark yok.

Fotoraflarda aynı kalitede çekiyor, bilgisayara attım aynı mb ve kb cıktı sayılır arada 10-12 kb fark vardı.

10.2 arka kamerada 1,13 mb ön kamerada 168kb cıktı

9.3.3 arka kamerada 1.15 mb ön kamerada 163kb cıktı

Şarj süresine gelicek olursak test süresi boyunca wifi açık, ekran en parlak açıklıkta, bluetooth kapalı. Test 15-18dk civarı sürdü, 3.2.2 %4 şarj azalırken 10.2 %7 şarj azaldı

Akşam 10.2.1 guncellemesi yapıcam 10.2 olan cihaza birde öyle test edicem. 10.2 ye geçmeyi dusunuyordum 1-2 sn sorun değil diye dusundum ama şarj olayı canımı sıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Sorun olacağını sanmıyorum hocam. Ekstrem bir güvenlik açığı yaratıyorsa o zaman yeni sürümde çalışmama durumu olabilir, bu da bence çok az bir ihtimal. (Şu anda çalışıyor olarak kabul ediyorum)

Apple'da güncel sürüm iyidir. Son sürümlerde 5S bile canavar gibi.

Apple bilinçli yavaşlatıyor diye düşünüyordum, ama özellikle 5sin performansı halen gayet iyi gidiyor. S plusta zaten sorun yok

Apple beyciğim akillaniyor mudur nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: bircancan

ios candır ya ,bide bana has apple ın bi kıyağı var cok hoşuma

gidiyor,aksam %100 bıraktım, sabah açtım %84 neyse kullanmaya

başladım,1 saat 15 dk sonra %10 a geldi,sarj a takıyım ha takıyım

derken, 2 saat oldu toplam kullanım 3 saat oldu sabit hala %10 valla,

daha ne kadar kıyak yapacak görecem kullanıyım biraz daha dur.ios 10.2 den 10.2.1 e gectim adamlar sagolsun bu özelligini benden kesmediler dahada kesmezler sanırım kullanıcı memnuyeti için yapiyordur.dunya fırması

Apple support'a twitter'dan yazıyorsunuz, sizdem dm olarak telefonun seri numarasını istiyorlar ve diagnostic test açıyorlar, testi yapıyorsunuz ve varsa sorununuzu söylüyorlar. Hatta duruma göre ticket kodu verip apple store'a yönlendiriyorlar, garantiniz birmiş olsa bile donanımsal bir arıza varsa pil değişimi yapma ihtimalleri var. Bir deneyin derim.

• Hayırlı forumlar arkadaşlar. 6s kullanmaktayım ve 10.1.1 sürümündeyim ortalama 7-8 saat kullanım süresi alıyorum. 10.2.1 güncellemesini önerir misiniz?

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SylvanSky -- 25 Ocak 2017; 18:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

quote:

Orijinalden alıntı: bircancan

ios candır ya ,bide bana has apple ın bi kıyağı var cok hoşuma

gidiyor,aksam %100 bıraktım, sabah açtım %84 neyse kullanmaya

başladım,1 saat 15 dk sonra %10 a geldi,sarj a takıyım ha takıyım

derken, 2 saat oldu toplam kullanım 3 saat oldu sabit hala %10 valla,

daha ne kadar kıyak yapacak görecem kullanıyım biraz daha dur.ios 10.2 den 10.2.1 e gectim adamlar sagolsun bu özelligini benden kesmediler dahada kesmezler sanırım kullanıcı memnuyeti için yapiyordur.dunya fırması

Apple support'a twitter'dan yazıyorsunuz, sizdem dm olarak telefonun seri numarasını istiyorlar ve diagnostic test açıyorlar, testi yapıyorsunuz ve varsa sorununuzu söylüyorlar. Hatta duruma göre ticket kodu verip apple store'a yönlendiriyorlar, garantiniz birmiş olsa bile donanımsal bir arıza varsa pil değişimi yapma ihtimalleri var. Bir deneyin derim.

Bende de batarya problemi var ve sürekli apple kıdemli departmanıyla görüşüp mühendisleriyle çalışıyorum. Bir sorun bulunamıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beta güncellemeler benim telefonuma hiç gelmiyor neden acaba

• Beta gelen varmi halen görünmedi..!

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Bende de görünmedi henüz.
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.