Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beta 3 çıktı developerlar için. Bakabilen Biri kaç Mb olduğunu paylaşabilir mi?
  • 6 plus için 169,6mb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 169,5 mb

• quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

6 plus için 169,6mb

İkinize de teşekkür ederim. iOS 10.2 final çok büyük bir sürüm olacak gibi.
  • Arkadaşlar ios 10 a geçtim. Ekran kapalıyken ana ekran tuşuna bastığımda ekran yanıyor ama tekrar ana ekran tuşuna basmam gerekiyor. Kısacası masaüstü bölümüne gelebilmek için iki defa ana ekran tuşuna basıyorum bunun bi çaresi yok mu acaba? Tabii parmak izi koymadan bunu halletmek istiyorum. İos 9 da ne güzel kaydırıyorduk açılıyordu...

• quote:

Orijinalden alıntı: donanıMüdavim

Arkadaşlar ios 10 a geçtim. Ekran kapalıyken ana ekran tuşuna bastığımda ekran yanıyor ama tekrar ana ekran tuşuna basmam gerekiyor. Kısacası masaüstü bölümüne gelebilmek için iki defa ana ekran tuşuna basıyorum bunun bi çaresi yok mu acaba? Tabii parmak izi koymadan bunu halletmek istiyorum. İos 9 da ne güzel kaydırıyorduk açılıyordu...

Bu soruyu bende çok merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

quote:

Arkadaşlar ios 10 a geçtim. Ekran kapalıyken ana ekran tuşuna bastığımda ekran yanıyor ama tekrar ana ekran tuşuna basmam gerekiyor. Kısacası masaüstü bölümüne gelebilmek için iki defa ana ekran tuşuna basıyorum bunun bi çaresi yok mu acaba? Tabii parmak izi koymadan bunu halletmek istiyorum. İos 9 da ne güzel kaydırıyorduk açılıyordu...

Buyrun

http://www.sihirlielma.com/2016/09/14/ios-10-home-touchid/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• iOS bug içinde lanet olsun ya. Her taraftan bir bug çıkıyor. Android de yoktu bunlar custom rom ile

• donanıMüdavim kullanıcısına yanıt
    İos 10 ile kilit ekran malesef home tuşuna mecbur kaldi:))keşke geçmeseydin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

quote:

Buyrun

http://www.sihirlielma.com/2016/09/14/ios-10-home-touchid/

Bende açık,ama olmuyor Ekranı kilit tuşu ile açıyorum mesela,altta basın diye yazı çıkmıyor.TouchID'ye dokununca yazı çıkıyor algılıyor yani elimi ama sonuç yok tuşa basmadan

• Ben mesela iPhone 6 Plus ile iOS 10 kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Tuş kilidini ekran kapalıyken sağ tarafta güç tuşuna basıp ekranı aktif hale getiriyorum sonra Home tuşuna parmağımı okutuyorum kilit açılıyor basmak zorunda kalmıyorum yani eskisi gibi....

• 6S ve eski cihazlarda bir şekilde uyandırmak zorundasınız. Yapacak bir şey yok. 6S ve üzerinde elinize aldığınızda otomatik uyandığı için sadece parmak izini okutunca basmadan açılıyor. Eski cihazdan soğutmak amaçlı klasik apple taktiği. Tıklamayı kaldır mı ne vardı. Ayarlardan yapınca basarken okuyup uyandırabiliyor. Bakalım bu 10 güzel geldi ama gel gelelim bir kaç sıkıntı var. En basiti aramayı açma kapama tuşu ile bitirememek, bir diğeri ise meşgul tonu duymamak. Onun dışında gayet mantıklı ve hızlı. En azından benim için.

• Yaklaşık 2 saati müzik 3 saate yakın konuşma ve gerisi instagram.. tabi bu veriler telefonu pirizden çeker çekmez başlamadı. Akşam şartj ettim, geceyi uykudayken flight mode'ta geçirdi. Sabah uyanınca normal moda aldım. Gün içinde o 2 saat müzik arabada hep bluetooth üzerinden dinlendi. Hepsi bu..bu arada cihaz 7 plus..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shapekaan -- 15 Kasım 2016; 5:36:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell olan arkadaşlar Beta 3 de operatör sürümünüz değiştimi? Hâla 26.0 mı ?
  • 27.0 hocam

• Mhmt10602 M kullanıcısına yanıt
    voLTE yi bi denermisiniz hocam imkanınız varsa.

• Mhmt10602 M kullanıcısına yanıt
    Rica etsem bir de FİZY programını dener misiniz? FIZY 10.1.1 versiyonunda çalışıyor ama 10.2 beta1 ve beta2 de ses gelmiyordu ne kulaklıktan ne de telefonun kendi hoporlöründen. Beta3 de acaba değişen birşey var mı, yoksa FIZY'nin mi güncellenmesi gerekiyor merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 15 Kasım 2016; 16:15:25 >
  • Arkadaşlar denetim ekranında ki parlaklık barının ele gelmeme sorunu devam ediyor mu? Birde 10.01 kullanmış arkadaşlar pil ve ısınma konusu başta olmak üzere son sürüm ile genel bir kararlılık karşılaştırması yapabilir mi? Benim gibi 10.01 görüp 9.3.5'e geri dönmüş ve beklemede olan arkadaşlara yardımcı olacaktır.

• quote:

Genel Ayarlar Ekran kolaylıklarından cihazın uyanmasını ekranı kaldırınca olarak secin sonra cıhazı oldugu yerden kaldırdıgınızda ekran uyanıyor sız parmagınızı okuttugunuzda dırek masa ustu gelıyor.
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    Hocam indirdim denedim ses geliyor herhangi sorunla karsilasmadım daha önce kullanmadığım için 30sn önizlemede demedim 10 kadar şarkıda hepsi çalıyor

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.