Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum var şuan. 10.2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

iOS 9.3.5 keyfii

iphone 6 da 9.3.5 akıyo

• Daha akanı 10.1.1

• Siz daha 10.2 kullanmadınız değil mi?
  • i os 101.1 sürümü ile şarj sürem 9.3.5den geçtim 7 ay oldu bugün cihazı ve şarjından çok çok memnunum telefonun işte şarj süreleri telefon iphone 5s iOS 10 [ANA KONU]iOS 10 [ANA KONU]iOS 10 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmastek -- 10 Kasım 2016; 17:30:40 >

• iTunes'e cihazı bağladığımız da iOS 10.1.1 tekrar güncelleme ibaresi çıkıyor, nedir acaba ?

• esesli92 kullanıcısına yanıt
    Aynen bendede cikti suan 2.30gb

• @diyar_21 indirmeyi başlattım bakalım hocam ne olucak sonuç

• http://www.macrumors.com/2016/11/09/apple-releases-new-version-of-ios-10-1-1/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni 10.1.1 in sürüm numarası farklı yükledim . Herhangi bir fark hissedilmiyor şu an tabi ki ama elbette vardır bir hata düzeltmesi

• İTunes dışında yükleme aracı olsaydı imzalar kapalıda olsa istediğimiz sürüme geri dönme şansımız olurdu.
    Hayali bile güzel vesselam :)
  • Beyler ios10 beta2 kullanan varsa fizy uygulamasını yükleyip deneyebilir mi? Turkcell kullanıyor olmasına gerek yok yükleyecek olanın. Sistem şarkıları 30 saniye dinlemeye müsade ediyor. Beta1 de uygulamada şarkıyı çalınca ses gelmiyordu. O problemin çözülüp çözülmediğini merak ettim. Çünkü uygulamaya güncelleme gelmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seF[o] kullanıcısına yanıt
    Var ama çalışmıyor.Ben de istenmeyen sms leri engelliyemiyorum,adımları doğru yaptığım halde,nafile.
  • Zaten iOS güvenlik dışında, yeni model alınması için eski cihazları yavaşlatır. Sizde yeni cihaza geçmek istersiniz, yazılım seviyesinde aşağı inemezsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar safariyi kapayıp açtığımda en son açık kalan sekmeden açılıyor. Kapa aç yaptıktan sonra ana sayfadan nasıl başlatabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: iar

Arkadaşlar safariyi kapayıp açtığımda en son açık kalan sekmeden açılıyor. Kapa aç yaptıktan sonra ana sayfadan nasıl başlatabilirim?

Çıkarken sekmeleri kapatman gerek
  • Herkse merhaba. İos10 da ekran kilitliyken bildirim geldiğinde gelen bildirimin tamamını gösteriyor. Bunun ayarı yok sanırım. Ayalarda bir önizleme iki satır falan ayarı buldum ama ektili olmadı. Bu konuda bilgisi olan varmı. Gelen bildirim mesaj veya mail hangisiyse ekranda neredeyse bütün iletinin tamamını göstermesini özetleyebiliyormuyuz. Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • des0uza D kullanıcısına yanıt
    bilen varsa aydınlatabililir bu durum garip gerçekten
  • Arkadaşlar 6 plus cihazım isight kamera değişim programına dahil, apple yetkilisi ile görüşmem de isight kamera hala ellerinde varsa kamera değişimi kesin olur yoksa cihaz değişimi olur dedi fakat benim cihazın ön sol alt köşe camın başladığı yerde 1cm bi çatlak var bunun kamera değişimine engel olmayacağını düşünüyorum ama cihaz değişimine engel olur mu acep bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.