D

Teğmen
30 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba ,

Oğlumun okula gidiş ve gelişlerini takip etme dolayısı ile bilgisayarımdan (Windows yüklü) Chrome ile iCloud hesabımam girerek iPhonumu Bulu kullanıyorudum. Ancak bir süredir burdan girdiğimde iPhonumu Bul'a girdiğimde bir süre bekletip ''iPhonu Bul yüklenemdi. Bir hata oluştu'' mesajı çıkıyor ve ardından ''Rapor et'' çıkıyor. İki haftadır rapor etmeme rağmen herhangi bir düzelme olmadı. Bu konuda ne yapabilirim. Sonuç olarak cihazımı kaybetsem bilgisayardan bakamayacağım. Bir çözüm yolu bilen varmı acaba?
Teşekkür ederim.
Herkese selamlar. Arkadaslar Facebook ve Twitter kullanıcısı olarak iki hesabında tek bir ekrandan izlenebilmesi için bir uygulama varmidir. Araştırmalarımda Flipboard bunu yapabiliyor ancak arada bazı yayınları ve twitleri göstermiyor. Anlayacağınız atlaya atlaya yapıyor. Bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum. Herkese iyi günler.
Merhaba
Bir bilgisayarda aynı iTunes kullanılarak iki iPhone eszamanlanabilirmi. İki iPhone da da aynı Apple hesabi var.
Herkese merhaba
Twitter kullananlar bilir. Sesler bölümünde twitter için cıvıltı sesini ayarlıyorum. Ancak herhangi bir bildirim geldiginde normal 3 ton sesi alıyorum. Kilitli ekranda da bildirim gelirse aynı ses tonu oluyor. Ayarlarda böyle bir bölüm varken çalışmaması çok tuhaf. Yada benim cihazda mı bir sorun var. İlgisi olanlardan bilgi alabilirsem memnun olurum.
Teşekkürler.
Arkadaslar merhaba
Suanda bulunduğum ortamda internet yok
iPhone U bilgisayara bağlasam iTunes vasıtası ile iPhone a müziklerimi atayabilirmiyim. İnternet olmadan bu işlemi yapabilirmiyim
Arkadaşlar merhaba,,

Forumda araştırdım ancak ulaşamadım. Dün akşam itibarı iletelefonuma gelen aramalarda titreşim özelliğinin çalışmadığını gördüm.
Ayarladan kontrol ettiğimde titreşim bildirimi açıktı. Daha sonra yandaki sessize alma düğmesini aç*kapa yaparken bazen titreşim gerçekleşiyor, bazen ise gerçekleşmiyordu. Daha sonra telefonun salladığımda ise sanki içerisne ufak bir vida düşmüş gibi ses gelmektedir.
Sonuç olarak anladığım kadarı ile sorun donanımsal. Ekim 2010 da Turkcellden alınma telefonumu hiç JB yapmadım. Bu konuda Genpaya mı götürmem gerekiyor.
Tecrübe sahibi olan arkadaşlar varsa nasıl bir prosedür izelemeyim. Yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum. Saygılar
Arkadaslar merhaba iOS 5 e geçiş yapmadan önce iPhone 4 te olan Google uygulamasında fotograf çekme yeri vardı ve çekilen resmi Google da aratmayi sağlıyordu. Şimdi ise bu uygulamada bu durum yok. Bilgisi olan arkadaslar varmıdir acaba. Gaggles kısmını açınca foto çekme yeri açılıyor. Ama türkce desteklemiyor mesajı geliyor. Yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim.
Arkadaslar kullanım ve bekleme sürelerinde - işaretinde duruyor. Ayrıca burada süre gösterdiği de oldu ancak her ikiside aynı süreyi gösteriyor ve telefonumun şarjı oldukça kısa gidiyor. Bu olay dün aksam iOS 5 e geçtikten sonra olmaya başladı. Bunu bir cozumu varmidir. Temiz yeniden bir yükleme mi yapmam gerekiyor bilemiyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum.
Merhaba
iPhone daki foto ve videolarımı ipad e bilgisayara bağlamadan aktarma yolu varmidir. Yardımlarınız icin tesekkur ederim.
Arkadaslar merhaba. iPhone 4 Turkcell den alınma Jb yok. Bugun farkına vardım. Ayarlar menüsüne girdiğimde kişisel erişim noktası vardı. Bugun lazım oldu. Ama ayarlar menüsünde uçak modu wifi konum bilgileri bildirimler var ama kişisel erişim noktası görünmüyor. Versiyon 4.3.3. Yardimci olabilirmisiniz. Tesekkur ederim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 40 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 212
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 23.250 (Bu ay: 188)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.