Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef hocam cihazdaki tüm veriler silinir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliriza81 kullanıcısına yanıt
    Telefon üzerinden Ağ ayarlarini sifirlayip deneyin. Ya da, VPN kullanarak(Şahin K )deneyeceksiniz. İTunes bütün dosyayi yükler.Cihaz ise sadece degistirilecek dosyalari. 56 mb icin 2 gb ugrasmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

beyler soft reset [home + power tuşu elma görünene kadar] atarken ekran bir kısımda tuhaflaşıyor telefon açılıyor elma geliyor bir sorun olmuyor ama 1 sn lik geçiş bile olsa ekranın öyle olması hoşuma gitmedi herkesde öyle mi yoksa düzeldi mi ?

Ekran mavi oluyor değil mi? Bende de aynısı oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 da renkler çok göz aldığı için 9.3.5 e döndüm mutluyum.

Şaka bi yada sistem 9 dan daha stabil ve hızlı

• ios 10.02 tamamen sorunlu çıktı bende.Kamera açılışta en az 3sn donuyor.Kulaklık taktıgımda bazen algılamıyor.Bugün alarm sessiz çaldı sadece titreşimle uyarı verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

beyler soft reset [home + power tuşu elma görünene kadar] atarken ekran bir kısımda tuhaflaşıyor telefon açılıyor elma geliyor bir sorun olmuyor ama 1 sn lik geçiş bile olsa ekranın öyle olması hoşuma gitmedi herkesde öyle mi yoksa düzeldi mi ?

Ekran mavi oluyor değil mi? Bende de aynısı oldu.

renk olarak kesin bir renk yok ama böyle ekran dalgalı gözüküyor böyle işlem 10 saniye mi sürüyor bir bölümünde gözüküyor durum bundan ibaret böyle şeyleri hep kafaya takarım

• Bendede 9da kamera problemi oluyodu 10 da yok napıcaz şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkengin -- 26 Eylül 2016; 18:59:44 >
  • 10.0.2'de değişen nedir? Hava durumu hala saçmalıyor ve iPhone 6'da yine spotlight bölümünde laglar yaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky1907

quote:

Orijinalden alıntı: Pit0N

Uygulama ön belleği silme nasıl oluyor.

aynen bu olay için ek program kullanmadan yapıcak birşey var mıdır önceden itunes film kirala özellğinden yararlanıyorduk. Snapchatın ön belleğini silmem lazım 1GB oldu nerdeyse

Şuan tek çare Battery Doctor.

• Maçkolik uygulaması neden uyumsuz acaba? Uyumlu hale getirebilir miyiz plus için?

• başka bir konuya da yazdım yardımcı olabilecek varsa arkadaşlar hücresel veriyi sürekli kapalı tuttuğum halde durmadan şu mesaj geliyor :

internete baglanmak uzeresiniz. Tarife/paketinizde internet bulunmadigi ve ek internet paketiniz olmadigi icin internet kullanimi yapamiyorsunuz. Onay verdiginiz durumda baglanti saglanir ve 5 TL'ye kadar her 100 KB'lik kullaniminiz 1 TL olarak ucretlendirilir. 5 TL'lik harcamaniz sonrasinda gun sonuna kadar kullanabileceginiz 100 MB size hediye edilir. Internet kullanmaya devam edebilmek icin INTERNETE DEVAM yazip 2200'a gonderin. Hattinizin internet acma/kapama islemleri icin Turkcell Iletisim Merkezi veya 532 den destek alabilirsiniz. Detaylar icin turkcell.com.tr

internete girdiğim zamanda wi-fi yi kullanıyorum neden durmadan bu mesaj geliyor yardımcı olabilecek olan var mı ?
  • Kardeşim benim telefonumda çok uyumlu iPhone 6 kullanıyorum. Ama ben premium üyelik aldım.

• Hocam Battery Doctor programı ile artık uygulama önbelleği temizleme kaldırılmış sanırım dediğin programı indirip baktım o kısım yok uygulama yorumlarında da aynısını yazmışlar..

Başka bir yolu yok mu bu işin?

• Cluptechno kullanıcısına yanıt
    Daha bu akşam arkadaşımın 6s e yükledim çalıştırdım. Konuma ve bildirimlere izin vermezseniz aktif olmuyor bilginize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kriger kullanıcısına yanıt
    Ayarlar genel erişebilirlik parmağı koyarak açı aktif edin. Forumda 1000 kez söylendi bu biraz araştırın ya

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Allah Allah garip bende 6S kullanıyorum indirip yükledim dediğiniz uygulamayı ama yok önbellek temizleme gibi bişey sadece batarya ile ilgili şeyler var.

Ben mi yanlış uygulamayı denedim acaba link atarmısın direk senin bahsettiğin uygulamayı indirip tekrar bakayım?

Ben aşağıda fotoğrafını attığım programdan bahsediyorum.

iOS 10 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cluptechno -- 26 Eylül 2016; 21:37:05 >

• Cluptechno kullanıcısına yanıt
    https://itunes.apple.com/tr/app/battery-doctor-master-battery/id446751279?l=tr&mt=8

Kurarken sorduğu konum ve bildirimlere izin verin hocam. Sonra junk yazan yer çıkması lazım.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Aynı programdan bahsediyoruz hocam şimdi tekrar indirdim programı konum ve bildirimlere izin verdim ama yok bahsettiğiniz gibi birşey yine çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Kardeşim benim telefonumda çok uyumlu iPhone 6 kullanıyorum. Ama ben premium üyelik aldım.

Benimki 7 plus kardeşim.

• Türkiye'de satışa sunulmaya başlandı mi nereden aldın

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.