Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Türkiye'de satışa sunulmaya başlandı mi nereden aldın

Hannover'den aldım.

Iphone 7 128 gb gold var elimde 1 tane. İsteyen olursa pm dem görüşelim.

Az bir farkla kayıtta yaparım.
  • Bu simgeleri sürüklemek için 3D touchı kapatmamız mı lazım beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Bu simgeleri sürüklemek için 3D touchı kapatmamız mı lazım beyler?

3D touch sert basınca devreye girer, simgeleri suruklemek için hafif basıp bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feint-TR

quote:

Bu simgeleri sürüklemek için 3D touchı kapatmamız mı lazım beyler?

3D touch sert basınca devreye girer, simgeleri suruklemek için hafif basıp bekleyin

Tamam şimdi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdiozgor

Kardeşim benim telefonumda çok uyumlu iPhone 6 kullanıyorum. Ama ben premium üyelik aldım.

Benimki 7 plus kardeşim.

Günde kaç kez tıslıyor?

Tıslama değil aslında. İşlemciye yük binince diiit diye cızırdama sesi geliyor. Ama bu sesi duyman için arkadaki elma logosu bulunan kısmı kulağa yapıştırmanız gerekiyor. Başka şekilde ses duyulmuyor zaten.
  • FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    İphone kullanıcısı değilim hayatımda hiç kullanmadım . İlk defada bu bölüme giriyorum biraz göz attım ama bulamadım cevabı. Şöyle yazcaksaydınız keşke cevap vermseydiniz.

Parmağı koyarak açma dışında başka bir yöntem var mı ?
  • İlk başta gelen mesajlardaki görünmez mekkep gibi özellikleri kullanamamaya başladım. Göndere basılı tutunca menü gelmiyor artık. Yardimcı olabilecek var mı
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Ios 9.3.5 de ole degil. Illa bildrim icin kpayip acmakmi lazm
  • 5S'i güncelleyeyim mi? Batarya performansı birinci planda.
  • Colouse C kullanıcısına yanıt
    Cogu arkadaşlar şikayetci bazilari iyi diyor bnde problem yaşiyorum bence yükleme..pil süren kaç saat aliyon ..?
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Açıkçası hiç bilmiyorum Annemin telefonu ve ona bataryadan başka bir özellik lazım değil diye düşünüyorum.
  • Yaklaşık bir hafta denedim iOS 10u. İlk yüklediğimde gayet akıcı ve stabildi. Ancak 2-3 günden sonra can sıkmaya başladı. Mesajlar dahi 2-3 saniye sonra açılıyordu. Batarya süresinde düşüş, dokunmatikte sorunlar vb. Görünüm olarak gayet hoş ama şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki iPhone 6 ve altındaki cihazlarda performans kaybı yaşatıyor. iOS 9.3.5 e geçtim cihaz kendine geldi resmen. iPhone 6 kullanıyorum
  • 9.3.5'e geri döndüm çok şükür... Telefonum sanki yeniden dünyaya geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilakdere

9.3.5'e nasıl dönebiliriz. 10.0.02 kullanıyorum çok ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Mesela notlarımda bulunan bir yazıyı sms'e kopyala yapıştır yapmak istiyorum sürekli ekran kapanıyor.

Dediğiniz şeyi defalarca denedim ama bir sorun yaşamadım! Telefonunuzdaki uygulamaları kontrol edin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Otodan kuruyorum suan umarim sikinti olmaz az kaldi

iTunes'tan yedek almayı unutma hocam

Dostum yedekleme bitmeden alet güncellemeyi kurmaya başladı ne olcak şimdi :( Çok önemli resimler videolar vardı

Bi aksilik olmazsa fotoğrafları kaydedersiniz pcye güncellenince ancak geri dönüş yapmak isterseniz mesajlar falan gider yedek olmadığı için :/

Evet artık eski hali ile 9.3 e dönemem sanırım yedek 10 da alındığı için. Neyse genelde zaten beta 2-3 den itibaren hep kullanırdım bu kez 1 de başlarız :)

Alıntıları Göster
    beta dayım farklı bir şey göremedim. BUG lar duruyor.

• Milletmi abartıyo ben mi körüm anlayamadım. Sürekli takip ediyorum forumu ama bu sayılan hiçbir sıkıntıya rastlamadım ve aksine 9 sürümüne göre gayet iyi ios 10. Özellikle şarj konusunda gözle görülür artış var bende. Telefonumda 24 saat lte ve wifi açık kullanırım oyun oynamıyorum fazla. Telefonum iphone 6 64 ve dfu ile yükledim ios10 u.
    Bu mesaja eklenen görseller:

iOS 10 [ANA KONU]

• quote:

9.3.5'e geri döndüm çok şükür... Telefonum sanki yeniden dünyaya geldi.

hocam nası geri dönebilirim Allah aşkına bi yol göster ne iğrenç çirkin yapmışlar bu ios10 u ya.

10 0 2 yayınlamış düzelttiler mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

quote:

9.3.5'e geri döndüm çok şükür... Telefonum sanki yeniden dünyaya geldi.

hocam nası geri dönebilirim Allah aşkına bi yol göster ne iğrenç çirkin yapmışlar bu ios10 u ya.

10 0 2 yayınlamış düzelttiler mi acaba ?

Alıntıları Göster
    Lütfen birisi ios10'dan ios9 a geçmek için birisi yardımcı olabilir mi ?

Geçince garantisinde bi sorun olur mu ? telefon sıfırlanır mı ? fotoğraflar programlar silinir mi ?

ya abi hepsini geçtim hadi eyvallah sesi mesi boşver slide to unlock nası kalkar ya ya hadi bunuda geçeyim telefon kilit sesi nası değişir . tey Allahım olmaz böyle.

cevaplarınızı bekliyorum sabaha görüşmek üzere teşekkürler.

• quote:

Geçince garantisinde bi sorun olur mu ? telefon sıfırlanır mı ? fotoğraflar programlar silinir mi ?

ya abi hepsini geçtim hadi eyvallah sesi mesi boşver slide to unlock nası kalkar ya ya hadi bunuda geçeyim telefon kilit sesi nası değişir . tey Allahım olmaz böyle.

Yedek almadıysan her şey silinir.
    Ben de döneli 4-5 gün oldu ve kararımı verdim 6s'de kalacağım sürüm 9.3.5 olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 27 Eylül 2016; 2:42:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

quote:

Yedek almadıysan her şey silinir.
    Ben de döneli 4-5 gün oldu ve kararımı verdim 6s'de kalacağım sürüm 9.3.5 olacak

Yedek derken ?

İşte fotoğrafları pc attım duruyo zaten bi foto var telefonda o kadar .

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.