Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neutumn

quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

Samsung galaxy s5 var nasıl yukleyebilirim buna

Tost makinesi ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz

neden dalga geçiyorsun Turkcell den aldım tarifeye ek ordaki çocuk herşeyi yüklersin dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

quote:

Tost makinesi ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz

neden dalga geçiyorsun Turkcell den aldım tarifeye ek ordaki çocuk herşeyi yüklersin dedi

Dalga geçmiyorum, iOS 10 yüklemeniz için cihazı en hızlı tost makinesiyle ortadan kaldırıp iOS tabanlı bir işletim sistemine sahip bir telefonu satın almalısınız.

• neutumn N kullanıcısına yanıt
    Denendi oluyor up

• 5 e gelecekti hani? Ee yok..

• 6 canavar gibi oldu yahu. Böylesini beklemiyordum.

• sev7nn kullanıcısına yanıt
    Bizim bilader de mikrodalgada denemiş. Yöntem iOS 8 için aslında ama olmuş. iWave candır.

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRITQKfMyN_Dqm2--zWflPD7dHpJfInE9GvIU9BZCvUgb-fmLpO-2RoBcHj

• Yorumumu yazmıştım ama eklemeden geçemeyeceğim, Harita uygulamasında dış ortam sıcaklığını göstermeleri süper olmuş. Mesela bulunduğum yerde sıcaklık 19 derece C gösteriyor. Haritada Konya'nın üzerine geldim 12 derece C gösteriyor. Çok iyi!

• tuş seslerini ben beğendim, çok yumuşak ve komik :D
  • 1 saattir kullanıyorum ve izlenimlerimi yazmak istiyorum

Hız ve stabilite açısından çok iyi mesela iOS 9da menüye geçişte falan kasma hissi oluşabiliyordu şuan çok daha iyi.

Bildirim panelinde oluşan hataları falan yazmışlar daha hiç biri başıma geldi e mail ve wpyi kullandım sıkıntı falan YÖK takılmada olmuyor.

Pil konusunda 1 saattir aktif kullanıyorum yani oyun müzik falan yok uygulama yükleme ayarları yapma safari falan 1 saatte %7lik bir düşüş var bence gayet iyi

Isınma daha yaşamadım normal sıcaklıklarda gerçi elimizde hassas termometrelerden değil bilemem 1-2 derece oynamasını

Kilit için tuşa basma olayına gelirsem dokunarak açmayı etkinleştirilmesi telefonu kaldırıyorum ekran açılıyor ve Touch ID sayesinde açıyorumki öncede orta tuşa basıp dokunuyordum.

Dfu moda alıp temiz kurulum yaptım 1 saatte gayet memnun kaldım

• sonyereksiyon kullanıcısına yanıt
    Bu yöntem işe yarıyor gerçekten
  • Yeri burasi olmayabilir ama İlk defa ios kullaniyorum, ikinci bi facebook yuklemenin yolu yok mu ? Lite gibi bi uygulamasi veya app cloner tarzi uygulamalar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yüklemen imkansız dostum sen Android ile ios sistemi karıştırmışsın...elindeki cihazı sat iphone 5s üzeri bir telefon al sonra yüklersin...

• imessenger efsane olmus ben cok begendim.whatsapp benzer özellikler getirmesse isi zor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabanci_ch -- 16 Eylül 2016; 6:54:36 >
  • 24-48 saat içinde güncelleme alacağız herhalde bu t-mobile kullanıcılarının yaptığı bağlantı problemi şikayetlerinden dolayı :) inşallah bir iki yeri daha rötüşlerler. Şu iki parmak reset de mavi ekran verip öyle reset atması gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam çok teşekkürler eski iıs kilit sesi kadar yüksek değil ama kısık sese göre bariz daha iyi çok teşekkürler

Birde whatsapp mesaj sesi normal sms sesiyle geliyor değiştiriyorum ana hâlâ normal sms sesiylr geliyor bunun çözümünü bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serefsiz yapraklar

iPhone 6S'e yükledim... Müzik uygulaması baştan aşağı rezalet. Neden bu kadar büyük butonlar, büyük ve koyu fontlar kullanmışlar anlamadım. Gerçekten çok çirkin olmuş. Ayrıca müzik çalarken kilit ekranı da çok çirkin görünüyor. Müzik uygulaması baştan aşağı bir elden geçirilmeli.

Kilit ekranı... Kilit ekranınında müzik çalıyor diyelim, denetim merkezini açıyorsunuz aynı menü. Ekranı kaydırıyorsunuz uygulama widget'ları koymuşlar. Sonra ekranı açıp Spotlight'a geliyorsunuz aynı manzara... Ana ekranı aşağı doğru çekiyorsunuz oradan da garibim siri önerileri tek başına yine ben buradayım abi diyor. Kısayol ve Widget'lardan asıl uygulamaları bulamayacağım neredeyse. :)

Bir de Fotoğraflar uygulaması... O da çok karışmış, film rulosunun yanındaki kişiler butonuna dokunduğumda kendimi curcunada buluyorum. Bi film gibi slayt çıkıyor bi sunum kapağı gibi gezdiğim yerlerin albümü hoop oradan anılara oehh beee :)

Görsel açıdan bir şeyler yapalım demişler ama nasıl duruyor diye kontrol etmeden piyasa sürmüşler gibi kısaca :) Ki aslında şaka da değil, müzik ve fotoğraflar uygulaması betalarda da böyleydi. O kadar da eleştirildi insan bi kaale alır. 14 GB fotoğraf ve 24 GB müzikle çarşamba pazarına döndü telefon...

Yeni yüklediğim için performans hakkında pek yorum yapmadım. Ekran açıkken whatsapp mesajı geldiğinde üsten çıkan mesaj baloncuğuna işlem yapmak sorunlu. Çekiyorsunuz gelmiyor gelince de klavye gecikiyor. Dikkatimi çekti, belki düzelir bilemiyorum. Springboard'un animasyon süresini azaltmışlar pek şukela olmuş. Aynı şekilde batarya için de yorum yapmayacağım. Pazar gününe kadar kullandıktan sonra bir karar vereceğim, eğer batarya performansı vasat ise iOS 9.3.5'e geçer iOS 11'e kadar da beklerim.

muzik uygulamasi icine etmisler bari punto herkes kendine gozune gore ayarlasa sogudum resmen programdan

• Arkadaşlar,
    İos 10 yüklerken hata veriyor sürekli.
    Telefona günceleme geldi indir ve yükle ye basıyorum indiriliyor diyo sonra 4-5 dk sonra indirme hatası diye uyarı veriyor. Neden indiremiyorum yardımcı olabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler.
    (3,5Gb boş alan, wifi bağlı, şarja takılıyken deniyorum)

• Arkadaslar resimde gordugunuz gibi whatsapp ve twitter gibi bazi uygulamalari guncellerken ya da silip tekrar yuklemek istedigimde boyle kaliyor. Hic bir sekilde izin vermiyor. Beta surumlerden gelen bir bug bu ve hala duzelmedi. Telefon kapatip acar ve hemen app store'a girersen guncellemeye izin veriyor bazen. Ayni sorunu yasayan ya da cozumunu bilen var mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Tendürüst kullanıcısına yanıt
    Ota olmuyorsa dfu ile deneyin.

Teşekkürler hocam.

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.